Rzucanie uroków miłosnych i nie tylko. Zaczaruj serce swojego partnera i rzuć na niego urok miłosny.

Zaklęcia - twojeprzeznaczenie.pl

| |

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ZaklęciaWróżka

Tutaj możesz rzucić zaklęcie na osobę, o której myślisz ! Daj nam jeden dzień na rzucenie  zaklęcia. Powiadomimy Cię, gdy  zaklęcie zostanie przez nas rzucone. To nie czarna magia. Twoje zaklęcie będzie rzucane za pomocą świec i  księgi magii. Nikt sie nie  się dowie o tym, że zaklęcie zostało rzucone, jesteśmy anonimowi, nie udostępniamy nikomu Twoich danych. 

Zaklęciami na zajmuje się wróżka Agaffia, specjalistka w swojej dziedzinie.


Wpisz imię osoby na którą chcesz rzucić zaklęcie:
W miejsce kratek poniżej wpisz poprawne odpowiedzi TAK lub NIE
Czy na pewno kochasz osobę na która chcesz rzucić to zaklęcie?
 
Czy ta osoba Cie zna?
  
Czy posiadasz w domu takie przedmioty jak?
 Biała lub czerwona świeca
 
Przeźroczysty kubek który będzie służyć jako puchar 
 
Jesteś singlem?
  
 Czy Wróżka ma wzmocnić to zaklęcie kartami tarota?
 
 
W to pole wpisz jakiego zaklęcia chesz użyć -  do wyboru masz trzy opcje: 
ZAKLĘCIA Miłosne ZŁE ZAKLĘCIA DOBRE ZAKLĘCIA
 
 
Sprawdź jeszcze raz wszystkie wypełnione pola to ważne , aby Twoje zaklęcia było prawidłowo rzucone.
Przez cały czas trwa analizowanie Twoich odpowiedzi. Po zaznaczeniu ostatniej odpowiedzi należy wysłać emaila z zamówieniem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 

 
Dobre zaklęcia Złe zaklęcia Miłosne zaklęcia
Aby być piękniejszą
 
Brzydki oddech
  Zadzwoń do mnie
Szczęście w miłości
 
Okropne włosy
 
Kochaj mnie!
Przyciągnąć miłość
 
Zerwanie
 
Miłuj mnie!
Pieniądze
 
Porażka
 
Zobowiązanie!
Sukces  
Ból głowy
 
Bądź mi wierny!
Zaufanie do siebie
 
Smutek
 
Ożeń się ze mną!
Ochrona  
Zmartwienie
 
Szanuj mnie!
Szczerość partnera  
Zmęczenie
 
Bądź czuły/a!
Znalezienie pracy
     
Pragnij mnie!
Ukazanie własnego piękna
     
Namiętność!
Odwołać pech
     
Romans!
Pewność siebie
     
Odwołanie czaru miłosnego!
Odwołanie czaru
     
Pozbycie się niechcianej miłości!
Czar przyciągający dobry los
     
Czar leczący złamane serce!

 


 

Kot Wróżki


 Zaklęcia, egzorcyzmy, rzucanie uroków, magowie, czarownicy – wszystkie te określenia pochodzą ze świata magii. Istnieje magia biała i magia czarna. Biała ma czynić dobro, i zwykle te działania ograniczone są do niewinnych doświadczeń i eksperymentów, w których magowie odwołują się do pomocy Boga i dobrych sił z zaświatów. Działania te pozostają w zgodzie z prawami natury. Czarna magia ma natomiast na celu podporządkowanie sobie ciemnych mocy tajemnych, przy użyciu skomplikowanych zaklęć, a także obrzędów i praktyk. Bywa niebezpieczna i złowieszcza. Okultyzm sam w sobie mówi o wiedzy tajemnej, o siłach i nadprzyrodzonych zjawiskach, takich jak magnetyzm, telepatia, jasnowidzenie, spirytyzm, telekineza. Wiele tradycji okultystycznych potwierdza empiryczne istnienie nadziemskiego i potężnego świata, bardzo różnego od ziemskiego.  Działania magiczne to zabiegi, które w swym ostatecznym celu mają osiągnąć pobudzenie metafizycznej mocy do działania w zakresie, jaki zostanie założony przez czarownika. Za pomocą wiedzy okultystycznej czarownik osiąga poczucie możliwości oddziaływania na rzeczywistość. Stosując gesty, zaklęcia,- szaman, mag, czarownica wypowiada słowa wykonuje czynności, które dają mu władzę nad siłami nadnaturalnymi, które dają mu moc zmiany istniejącej rzeczywistości. Osoby, które wierzą w magię, uznają że w każdym etapie naszego życia mamy do czynienia z magią, wiele razy nie zdając sobie z tego sprawy. Największym wtedy elementem jest potęga myśli. Magowie na całym świecie, uznają za prawdę fakt, że jeśli czemuś poświęca się bardzo dużo uwagi, ma to większe szanse spełnienia.  

Magiczny Księżyc idealny do samodzielnych zaklęć 

Poznaj jego moc - Przez starożytnych Rzymian zwany Luna, przez Greków Selene i Artemid, Księżyc miał wiele innych nazw w mitologii. 

Księżyc jest drugim co do jasności obiektem na naszym niebie, oczywiście po Słońcu. Obraca się wokół Ziemi w ciągu lunarnego miesiąca, a kąt pomiędzy nim, Słońcem i Ziemią zmienia się podczas jego drogi po orbicie. Dostrzegamy wtedy fazy księżyca. Księżyc dokonuje pełnego obrotu wokół własnej osi podczas miesiąca księżycowego, czyli w ciągu 29, 5 dnia. Zdarzają się miesiące z dwiema pełniami. W lutym czasami nie ma ani jednej pełni, lecz zdarza się to bardzo rzadko. Następny taki luty nastąpi nasępi 2066 roku.  Aby w pełni zrozumieć i skorzystać z wiedzy o oddziaływaniu Księżyca na rozmaite dziedziny życia, trzeba orientować się czym są jego kwadry. 

Klasycznie wyróżnia się 4 kwadry Księżyca:

 1. - pierwsza kwadra ( Księżyc rośnie)
 2. - pełnia
 3. - trzecia kwadra ( Księżyc maleje)
 4. - nów

Bardziej skrupulatni wyliczają osiem faz, w których znajduje się Księżyc. Księżyc ma nie tylko znaczenie astronomiczne, ale również i astrologiczne. Pierwotna i najbardziej elementarna mitologia ukształtowana była wokół ciał niebieskich. W niektórych kulturach uznawano je za oczy Istoty Najwyższej.  O wpływie Księżyca na religię najlepiej świadczy panteon klasycznych bóstw związanych z tą satelitą ziemską. W kulturach Księżyc jest wielką wieczną matką.  Ponieważ Księżyc rządzi pływami oceanów, rządzi on także życiem i śmiercią. Kiedyś narodziny dziecka w pełni zwiastowało szczęśliwe życie. Przesądów i wierzeń na temat mocy Księżyca było niezwykle dużo.  Starożytni opierali swe kalendarze na fazach Księżyca i cyklach menstruacyjnych, ponieważ uważali, że to Bogini Księżyca stworzyła czas wraz z jego cyklami tworzenia, wzrostu, zmniejszania się, zamierania.  Księżyc i jego fazy są niezwykle ważne przy magii. Jeśli pragniemy działać zaklęciami i czarami to musimy wiedzieć, w którym momencie mamy dokonywać tych działań. Nie każdy czas jest sprzyjający magii.   

NAZWY PEŁNI W KULTURACH

Tradycyjne nazwy nadawane Księżycowi w pełni w każdym miesiącu w roku reprezentują właściwości, jakie posiada każdy z tych miesięcy. 

 • STYCZEŃ – Wilczy Księżyc, Stary Księżyc, Zimowy Księżyc, Lodowy Księżyc, Cichy Księżyc, Zimny Księżyc 
 • LUTY- Śnieżny Księżyc, Głodny Księżyc, Burzliwy Księżyc, Dziki Księżyc, Rogaty Księżyc, Czerwony i Oczyszczający Księżyc, Księżyc wielkiej Zimy 
 • MARZEC- Wroni Księżyc, Czysty Księżyc, Księżyc roślinnego Soku, Księżyc Śmierci, Nasienny Księżyc 
 • KWIECIEŃ – Różowy Księżyc, Księżyc Kiełkujących Traw, Rybi Księżyc, Księżyc Jajek, Księżyc Rolnika, Księżyc Przebudzenia. 
 • MAJ- Kwietny Księżyc, Kukurydziany Księżyc, Mleczny Księżyc, Wesoły Księżyc, Jasny Księżyc 
 • CZERWIEC- Poziomkowy Księżyc, Różany Księżyc,  Gorący Księżyc, 
 • LIPIEC – Jeleni Księżyc, Burzowy Księżyc, Letni Księżyc, Sienny Księżyc, Miodowy Księżyc, Południowy Księżyc, Błogosławiony Księżyc 
 • SIERPIEŃ- Czerwony Księżyc, Księżyc Zielonej Kukurydzy, Psi Księżyc, Księżyc Błyskawic 
 • WRZESIEŃ- Księżyc niw, Księżyc Owoców, Księżyc Wyschłej Trawy, Winny Księżyc, Śpiewający Księżyc 
 • PAŹDZIERNIK - księżyc Myśliwego, Krwawy Księżyc, Księżyc Opadających Liści, Księżyc Zmieniającej się Pory 
 • LISTOPAD- Mroźny Księżyc, Drzewny Księżyc, Ciemny Księżyc, Mglisty Księżyc 
 • GRUDZIEŃ – Zimny Księżyc, Księżyc Długiej Nocy, Dębowy Księżyc, Księżyc Trzaskających Drzew.  

Jeśli pragniemy używać magii, tworzyć zaklęcia, nawet medytować czy powtarzać słowa kluczowe czy afirmacje, możemy do tego wybrać PONIEDZIAŁEK, gdyż jest to dzień Księżyca.Naukowcy badają wpływ tego naturalnego satelity Ziemi na zjawiska takie jak przypływy i odpływy oceanów, przestępczość, płodność, biorytmy, problemy emocjonalne, miesiączkowanie, narodziny czy nasilenie samobójstw.  Jest jeszcze jedna sfera wpływu Księżyca na nasze życie- jego MAGIA. Każda osoba praktykująca magię powinna orientować się we właściwościach tego ciała niebieskiego oraz w jego wpływach na zaklęcie magiczne. Magia Księżyca podlega magii żywiołu Wody. Odpowiada ona głównie za stymulowanie zdolności psychicznych, leczenie, oczyszczanie, usuwanie problemów ze snem, problemów miłosnych, pomaga w leczeniu bezpłodności. Znak podporządkowany Księżycowi to Rak. Magii Księżyca można używać również do wzmocnienia innych zaklęć, a także do wzmocnienia swoich sił magicznych i psychicznych. Pierwsza kwadra, czyli przybywanie Księżyca ( D), to czas rozpoczynania nowych przedsięwzięć. W tym czasie należy także odprawić wszelkie zaklęcia mające na celu powiększenie czy poprawę w takich dziedzinach jak- pieniądze, szczęście, miłość, uroda, zdrowie, zdolności. Jest to czas magii pozytywnej, tzn. że chcemy zyskiwać jakieś cechy, a nie się ich pozbywać.  Pełnia jest wyjątkowo silnym magicznym czasem. Jest to czas na używanie najtrudniejszych i najważniejszych zaklęć, najlepiej jednorazowych, także pozytywnych, przyciągających. Trzecia kwadra, ubywający Księżyc ( C) to pora na zaklęcia odrzucające np. odchudzanie, rzucanie palenia, pozbywanie się złych nawyków, chorób, zakończenie związku, chęć rozstania się z kimś.  Podczas nowiu najlepiej odpoczywać i skupić się na sobie, przygotowując się do nowego cyklu lunarnego. 

Kategoria: /