Wróżka Sofia online

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Podpowiada nam co zrobić, jak działać, gdzie leży sedno problemów w naszym życiu, jak unikać dalszych komplikacji, gdzie szukać szczęścia itp.

Wszelkie tajniki magii i przepowiadania przyszłości poznałam poprzez nieustanną naukę, medytację, poszerzanie horyzontów i ciągłe studia nad kartami. Dzięki temu mogę z czystym sumieniem zaprosić was na indywidualną wróżbę z moich kart.

kartyklasyczne

Przekazuje w nich czystą prawdę, taka jaka naprawdę jest. Pokazuje również drogi, którymi możemy zmierzać, ale nie musimy, gdyż wybór należy do nas. Ukazuje nasze emocje, uczucia innych ludzi względem nas, ich zamiary i to na co powinniśmy zwracać uwagę w kontaktach z innymi. Tarot i ogólnie kartomancja, czyli wróżenie z kart, jest wszechstronnym narzędziem służącym pomocy drugiemu człowiekowi. Jest skarbnicą wiedzy, skarbnicą nad świadomości, która dokładnie wie, dokąd zmierza nasze życie.

Do rozmów z klientami podchodzę bardzo indywidualnie, gdyż każdy z nas zasługuje na rzetelne odpowiedzi. Zadając konkretne pytanie, usłyszymy konkretną odpowiedź. czasami źle zadajemy pytania, ale wtedy prostuje i wskazuje jak najlepiej zadać pytanie by uzyskać prawidłowa odpowiedź. Do kart nigdy nie zadajemy pytań negatywnych, np. „ Czy on mnie zdradza?” Powinno ono brzmieć” Czy on jest mi wierny?”, lub np. „ Czy stracę pracę?”, powinno to pytanie być sformułowane tak ” Czy utrzymam ta pracę np. do końca roku?”
Dobrze jest już w pytaniu określić ramy czasowe, wtedy będziemy wiedzieć, do jakiego czasu pewne wydarzenia mogą mieć miejsce.

Staram się pomagać ludziom, nakierowywać ich na właściwy tor, ale zawsze zaznaczam, że odpowiedzialność za swoje życie bierzemy my i nie powinniśmy zrzucać tej odpowiedzialności na karty, wróżby czy inne osoby. Tarot ma nam pomóc w wypracowaniu jak najlepszego obrazu nas samych w przyszłości, na podpowiedzi, co w konsekwencji będzie dla nas lepsze a co doprowadzi nas do problemów.

Zapraszam zatem wszystkie zagubione dusze oraz te które z ciekawości pragną zajrzeć we wrota przyszłości.

http://twojeprzeznaczenie.pl/wrozby/wrozby-na-e-maila.html

Kategoria: /