Wróżka postawi dla Ciebie karty tarota.

Wróżka

| |
twojeprzeznaczenie.com.pl
Wróżka
Mam na imię Izabela. Wróżeniem z krat Tarota zajmuję się od wielu lat z dużym powodzeniem. Z pomocą mojej ciotki, która była wróżką oraz dzięki mojemu wewnętrznemu zaangażowaniu i pasji zyskałam cenne wskazówki dotyczące przepowiadania przyszłości. Wróże z kart klasycznych oraz głównie Tarota Magów. Często jednak też sięgam po inne talie by głębiej poznać życie człowieka oraz jego przyszłość.
Kraków, małopolskie
Polska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

IZABELLA z Warszawy Karty

Moja wiedza, dar i długoletnia praktyka pomogły wielu osobom.
Od wielu lat staram się zawsze na spokojnie i indywidualnie podchodzić do każdej osoby, która prosi o poradę wróżebną. Z niczym się nie śpieszę. Jeśli źle się czuje, nigdy nie stawiam kart. Gdy jestem wypoczęta i czuje wewnętrzną siłę, wtedy na podstawie zdjęcia rozkładam karty, czytając je, interpretując, pisząc to co widzę w jak najbardziej przystępnym języku. Wiele w naszej przyszłości można zmienić, dlatego gdy widzę jakiś problem, to zawsze pytam kart, co należy zrobić by ten problem ominąć, by zmienić przyszłość.

W kwestiach uczuciowych staram się doradzić jak uratować związek, co zrobić by dana osoba chciała być z nami, jak uniknąć kłopotów, co zrobić by związek miał szanse na przyszłość, jakie uczucia żywią do nas osoby nam bliskie, czego pragną, co ich u nas drażni itd. Określam również nasze możliwości, jeśli chodzi o pracę zawodowa, finanse, o to co może się w tych dziedzinach życia wydarzyć i co warto zrobić by w pracy i finansach układało się lepiej. Nie ma takiej dziedziny życia, na którą by karty nie udzieliły odpowiedzi.

Tarot jest tez świetnym przewodnikiem po naszym życiu, ukazuje nasze słabe i silne strony, i to jak najlepiej wykorzystać nasz potencjał w życiu. Tarot jest doradcą życiowym, i w każdej chwili można z niego korzystać, do czego gorąco zachęcam każdego.


Zaznaczam że swoją przyszłość można zmienić, nic nie jest do końca zapisane w naszym życiu. Od nas też zależy jak potoczą się nasze losy. Tarot ma dać nam wskazówki, co do przyszłego życia i określić nam możliwe wydarzenia. Nie każdemu jednak wróżby z kart się sprawdzają czy pokrywają z rzeczywistością. Musimy też zrozumieć, że nasza przyszłość jest zmienna, płynna. Karty ukazują tylko wyrywek z naszej możliwej przyszłości, nie całość, dlatego też niektóre kwestie mogą być pominięte.
Uzyskane symbole, znaki wróżebne, uzyskane we wróżbie nie musza się spełnić dosłownie. Należy je raczej uważać za wskazówki, wyznaczające kierunek, w którym zmierza czyjeś życie, o ile nie zostanie dokonany świadomy wysiłek, by je skierować w inną stronę.
Nie chodzi by przepowiedzieć komuś wspaniałą przyszłość, lecz by wyjaśnić problemy, przemyślenia, pytania, Jest to droga służąca analizie przyszłych kroków.
Czasami karty mogą odzwierciedlić tylko nasze marzenia, to czego podświadomie pragniemy.
Tarot to świetne narzędzie umożliwiające nam wgląd w przyszłość, by ją zaplanować, zmienić i wypracować możliwie doskonały kształt.
Proszę też pamiętać ze żadna wróżba nie jest wyrocznią tylko najbardziej możliwa drogą. Czasami Tarot pokaże kilka dróg, możliwości. Nie zawsze będzie się zgadzała czasowość występujących wydarzeń, gdyż Tarot nie mówi nigdy dokładnie kiedy co nastąpi, dlatego w tym względzie proszę o wyrozumiałość.
Czytanie Tarota jest projekcją chwili, w której dokonujemy interpretacji. To do nas należy podejmowanie decyzji związanych z tą właśnie energią i kształtowanie przyszłości zgodnie z naszymi pragnieniami.
Cześć z tego co napiszę w przesłanej wróżbie, prawdopodobnie się wydarzy.
Aby zamówić indywidualną wróżbę, należy wysłać do mnie zwykły e-mail z danymi, które będę potrzebowała do wróżby (imię, data urodzenia, opisz swoje problemy w skrócie, proszę załączyć zdjęcie, które będzie tylko do wglądu) - wybierz opcję porady ( patrz niżej)
Po zaksięgowaniu pieniążków na koncie, zabieram się do wróżenia
 Moja wróżba zostanie postawiona i wysłana do państwa w ciągu 48 godzin. Po otrzymaniu wróżby, jeśli coś jest niejasne, proszę napisać do mnie maila, ja zawsze odpowiadam na tego typu pytania.

TAJEMNICA WRÓŻENIA POLEGA NA ODBIORZE SYGNAŁÓW Z PRZYSZŁOŚCI POPRZEZ KARTY, KTÓRE SĄ PRZEKAŹNIKIEM,
WIELOLETNIA PRAKTYKA DAŁA MI MOŻLIWOŚĆ CORAZ GŁĘBSZEGO POZNAWANIA TAJEMNICY KART TAROTA ORAZ KART KLASYCZNYCH.

* wróżba przez e-mail.
  e-mail 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Aby otrzymać wróżbę:

1. NAPISZ E-MAIL Z PYTANIAMI - WYŚLIJ GO DO MNIE 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2. PRZEJDŹ DO FORMULARZA PŁATNOŚCI

 3. PO OTRZYMANIU NALEŻNOŚCI - WRÓŻBA ZOSTANIE PRZESŁANA NA ADRES E-MAILEM DO 48 GODZIN.

 

 Wróżba Partnerska na Rok – 30 zł ( wróżba dla osób, które są w związkach uczuciowych. Skupiam uwagę na uczuciach, perspektywach, przeszkodach, i określam najbardziej możliwe wydarzenia kolejnych 12 miesięcy związku)


 


Wróżba -Dwa pytania + rozkład na 3 mce - 34 zł
2 konkretne pytania+ rozkład z Tarota i kart klasycznych na okres 3- 6 miesięcy- Wróżba finansowo- zawodowa na okres roku – 30zł
 


 Tarotowy Portret Psychologiczny - 30 zł
(polega na zbadaniu i przeanalizowaniu wrodzonych potencjałów człowieka, jego talentów, uzdolnień i predyspozycji. Mówi on także o wpływach z dzieciństwa, a także o ukrytych w podświadomości lęków, kompleksów czy spraw do przepracowania.)


 

 Portret Numerologiczny ( obszerny)- 30 zł

Istnieją cztery główne liczby w numerologii

 

-liczba osobowości, liczba przeznaczenia, liczba serca, liczba ekspresji. Na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska można wyliczyć i objaśnić główne liczby które mogą determinować nasze życie.Wróżba uczuciowa na okres 2 lat– 35 zł

( dla osób będących w związku ale także i dla tych którzy poszukują miłości. Przedstawię wydarzenia uczuciowe najbliższego roku, oraz dla osób samotnych określę mniej więcej czas, kiedy nastąpi poznanie odpowiedniej osoby na resztę życia)


 


Wróżba kompleksowa - 50 zł
 Rozkład kart na okres 12 kolejnych miesięcy, + 4 konkretne pytania+ rozkład partnerskiWróżba kompleksowa na 3 lata- 65 zł
( 4 pytania+ rozkład na rok+ opis numerologiczny+ rozkład partnerski+ rozkład na 3 kolejne lata)

 

 

 

 Wróżba bez limitu pytań. – 90 zł

 

Wróżba ta będzie dość obszerna, gdyż oprócz pytań mi zadanych, określę możliwe wydarzenia zbliżających się 3 lat, możliwości i przeszkody jakie możemy w życiu napotkać, przedstawię życie uczuciowe, rodzinne, finansowe a także zdrowotne dla tych którzy o to poproszą)


Inne możliwe formy płatności, dla osób mieszkających za granicą:

Przed przelaniem należności z zagranicy, proszę o wcześniejszy kontakt e-mail.
PayPal , MoneyGram oraz Western Union


-
Komentarze:

Dała mi Pani wielką nadzieje, wiem, wybór należy do mnie ale będę wierzyć że osiągnę to czego pragnę. Na pewno jeszcze skorzystam z Pani porady. Ogromny pozytyw
Wszystko wspaniale,profesjonalnie i duza dawka optymizmu na przyszłośc daje mi nadzieje ze wrózba spelni sie..Pozdrawiam i polecam!!!
POLECAM!!! Duże zaangażowanie, wyczerpujące wyjaśnienie sprawy. Oby się sprawdziło! Pozdrawiam serdecznie!
Zasłużony pozytyw,szybka i bardzo rzeczowa odpowiedż.Polecam jako prawdziwą specjalistkę w swojej branży Bardzo szybka odpowiedź, miła i uczciwa osoba. zapewne jeszcze skorzystam, polecam innym i tym, którzy się jeszcze zanstanawiają!! wszystkiego dobrego w nowym roku.  

Tak może wyglądać Twoja wróżba z kart tarota


 Wróżka Izabella{jcomments on}