Wróżki - Tajemnice wróżek

Tarot - Wróżby - Magia

BYĆ WRÓŻKĄ

Z pewnością większość z Was zastanawia się, w jaki sposób wróżki z kart są w stanie tyle ciekawych rzeczy powiedzieć o naszej przyszłości.Niektórzy nie rozumieją dlaczego akurat z kart można tyle sie dowiedzieć. Na początku mojej przygody z kartami tez za bardzo nie wiedziałam, to była dla mnie nowość. Najpierw czytałam dużo nie tylko o kartach ,o tarocie ,ale również o filozofii Bliskiego Wschodu, o metodach medytacji, o życiu pozagrobowym , i o religiach świata. To tylko część z tego co przerobiłam, Jako młoda dziewczyna zawsze interesowałam się dziwnymi rzeczami, zawsze umiałam z ludźmi rozmawiać i zawsze starał sie zrozumieć co w ich głowach siedzi. Moja przygoda z kartami zaczęła się ponad 10 lat temu. Nie przypuszczałam, że zajmę sie tym zawodowo, ale gdy moim znajomym zaczęło sie sprawdzać ,stwierdziłam ze spróbuje i poznam głębiej tajniki kart klasycznych oraz tarota. Na czym to polega? Dochodzenie do sensu wróżenia przyszło samo z czasem. Każda karta ma swoja określona symbolikę. Przykładowo karta tarota Głupiec mówi o niekonsekwencji w działaniu, o niepewności siebie, o podróży, o chęci podążaniu w jakimś kierunku, o zagubieniu człowieka, to tylko niektóre znaczenia tej karty. Sztuką jest połączenie jednej karty z kolejna, i czytania z niej historii. Wróżka musi mieć wyczulona intuicję, otwiera sie ona na inny świat – na świat wewnętrzny. Należy zrozumieć zasadę, że przyszłość jest możliwa do przeczytania. Ja jako wróżka oraz karty są tylko przekaźnikiem tej wiedzy. Każda wróżka wierzy w ta moc, bez tej wiary nigdy nie będzie dobra wróżka. Istnieje tak zwana globalna intuicja, tworzymy ja my, można to tez określić jako wiedza istnienia,
wiedza Boska, to z niej korzystamy i na nią jesteśmy nastawione jako wróżki, Taki jest mój pogląd, każda wróżka może mieć trochę inny ale zasady wróżenia są podobne. Do tego aby być dobra wróżka trzeba dużo wróżyć, trzeba poznać specyfikę każdej karty. Na pewno zastanawiacie sie czemu u jednej wróżki jedna karta oznacza co innego niż dla drugiej. Często wróżki w każdej karcie widza cos innego, Ja niektóre karty utożsamiam ze złymi wydarzeniami np., wszystkie 6 w rozkładach są dla mnie złe, a 7 dobre, Niektóre wróżki maja na odwrót 7 są dla nich złe a 6 to szczęśliwe karty. Wszystko zależy od tego jak każda kartę postrzegamy.

Aktualności ezoteryczne

| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jak zaczynam wróżenie przez Internet?  Potrzebuje zazwyczaj zdjęcia do indywidualnej ( mailowej) wróżby, oprócz tego data urodzenia jest mi potrzebna, aby zobaczyć z numerologii jakie cechy przypisuje się osobie pytającej.
Nie mam żadnych kul, czarnych kotów, czy talizmanów, gdyż to nie jest mi potrzebne. Mój stolik jest pokryty czerwonym obrusem, czasami palę świeczkę, karty trzymam w czerwonym etui.

| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Reiki nie można wyrazić słowami.

Jest to japońskie słowo obecnie znane na całym świecie. Oznacza ono Uniwersalną Energię Życia. Jest to Energia przenikającą Wszechświat. Źródłem energii jest Najwyższa Istota czyli inaczej Najwyższa Jaźń. Energia o swej indywidualnej świadomości. W czystej - pozytywnej postaci czyni dobro.