Doradca duchowy wróżka Nadia

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Mam na imię Nadia. Od niedawna zaczęłam współpracę z portalem Twojeprzeznaczenie.pl jednak wróżę z kart od ponad 10 lat. Poznałam tajniki wróżenia z kart klasycznych,  cygańskich oraz Tarota. 

Wyznaję zasadę, iż przyszłość jest zmienna, a karty określają tylko najbardziej możliwą z dróg które stoją przed nami. Tarot jest idealny do określania ludzkich pragnień, myśli i uczuć. Pomaga w odpowiedzi na nurtujące nas pytania, na które nie znajdujemy odpowiedzi w świecie realnym. Wróżby mogą być formą dobrej zabawy, ale mogą również pomagać w sytuacja bardzo poważnych. Wróżby online od zwykłych wróżb różnią się tylko i wyłącznie formą przekazu. Tutaj wróżbę otrzymasz drogą mailową. Wróżba u mnie jest anonimowa i obszerna, każdorazowo skupiam całą swoją uwagę na konkretnej osobie.

 

 

 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po wybraniu opcji ( kliknij w złóż zamówienie), proszę o wysłanie maila z datą urodzenia, pytaniami w zależności od rodzaju wróżby, oraz proszę przesłać swoje zdjęcie, tylko do mojego wglądu.

 

Przepowiednię przesyłam do 3 dni roboczych.

 

Wróżba z kart Tarota na okres roku ( zawiera w sobie przedstawienie sfery uczuciowej, finansowo- zawodowej oraz zdrowotnej jeśli ktoś o to poprosi). Dodatkowo można zadać dwa pytania.

 

50 zł Złóż zamówienie

♥ Wróżba z kart klasycznych na okres pół roku + dwa pytania

36 zł Złóż zamówienie

♠ Wróżba z kart cygańskich na okres do 2-3 lat + 2 pytania

50 zł Złóż zamówienie

♦ Rozwiązanie problemu ( analiza jakiejś sfery życia, osoby bądź problemu)

37 zł Złóż zamówienie

♦ Przyszłość finansowo- zawodowa do 2 lat

40 zł Załóż zamówienie

♥ Przyszłość uczuciowa do 2 lat

40 zł Złóż zamówienie

 

Zapraszam

Nadia A.


 
 

 

Kategoria: /