Doradca duchowy wróżka Nadia

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wróżeniem z kart zajmuję się od kilkunastu lat. Początkowo była to niewinna zabawa młodej nastolatki, Z czasem jednak stało się czymś więcej. Zaczęłam pogłębiać Tarot Anielski, który zaczął być moim przewodnikiem po przyszłości.

Wyznaję zasadę, iż przyszłość jest zmienna, a karty określają tylko najbardziej możliwą z dróg które stoją przed nami. Tarot jest idealny do określania ludzkich pragnień, myśli i uczuć. Pomaga w odpowiedzi na nurtujące nas pytania, na które nie znajdujemy odpowiedzi w świecie realnym. Wróżby mogą być formą dobrej zabawy, ale mogą również pomagać w sytuacja bardzo poważnych. Wróżby online od zwykłych wróżb różnią się tylko i wyłącznie formą przekazu. Tutaj wróżbę otrzymasz przez sms lub telefon, możesz też poprosić o mailową wróżbę. Ja jestem do Twojej dyspozycji przez cały czas, posiadam umiejętność wróżenia z kart tarota, kart klasycznych , wahadełka i run. Chętnie pomagam, jestem otwarta i bardzo miła w kontaktach z moimi klientami. Wróżba u mnie jest anonimowa i obszerna, każdorazowo skupiam całą swoją uwagę na wrobię. Problemy klientów są zróżnicowane, ale to nie tylko problemy to również chęć poznania swoje przyszłości, ochrona przed przykrymi zdarzeniami które mogą się wkraść do naszego życiorysu. Mogę rzucić zaklęcia na twojego ukochanego. Jestem dobrą wróżką i rzucam tylko dobre uroki na zakochanych aby utrwalić ich miłość ,a także pomagam rytuałami zbliżyć dwoje ludzi do siebie. Serdecznie zapraszam na seans wróżbiarski ze mną w roli głównej. Zapewne zostaniesz mile zaskoczona moimi zdolnościami wróżenia z kart.

Wróżba kompleksowa - Wróżba kompleksowa jest to Rozkład kart tarota na okres 12 kolejnych miesięcy, dodatkowo 4 konkretne pytania oraz rozkład partnerski
http://twojeprzeznaczenie.pl/wrozby/wrozby-na-e-maila.html

 

Kategoria: /