Twoje pytania do wróżki - Wróżby miłosne

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

Doradca ezoteryczny

 Eufemia

Przyszłość należy do nas. To my kreujemy nasza rzeczywistość, czasami jednak gubimy się w życiu nie wiedząc co dalej z nasza przyszłość. Nie wszystko jednak od nas zależy. By lepiej pokierować swoim życiem możemy sięgnąć do kart, one doradzą, wskażą kierunek i pokażą naszą najbardziej możliwą przyszłość. Tarot,  który łączy się z naszą podświadomością  pokazuje to co możemy spotkać na naszej drodze życia. Porada wróżebna służy analizie celów, możliwych przyszłych dróg które możemy obrać, oraz analizie samych siebie.

Zapraszam do kontaktu drogą mailową. Preferuje ten sposób komunikacji z klientami. Mimo że robimy to na odległość dzięki przesłanej fotografii można nawiązać energetyczny kontakt z daną osobą.

Wróżby są dość obszerne, nie składają się z kilku zdań. Na taką wróżbę przeznaczam od 40 minut nawet do 1,5 godziny w zależności od opcji wróżby ale tez problemów mi przedstawionych. Po otrzymaniu wróżby, gdy są jakieś niejasności, udzielam na nie odpowiedzi

Zapraszam do rozmowy

♦ Wróżba roczna + 4 pytania - 47 zł Zamów

Przedstawię tendencje na zbliżające się 12 miesięcy w głównych sferach życia , dodatkowo można zadać 4 pytania

♦ Rozwiązanie problemu - 37 zł Zamów

porada wróżebna dla osób które posiadają jakiś konkretny problem w życiu i nie wiedza jak go rozwiązać. Tarot przedstawi dokładną analizę sytuacji, wpływu przeszłości i teraźniejszości, oraz możliwą przyszłość.

♦ Wróżba Partnerska – 37 zł Zamów

Wróżba dla osób, które są w związkach uczuciowych. Skupiam uwagę na uczuciach, perspektywach, przeszkodach, i określam najbardziej możliwe wydarzenia kolejnych 12 miesięcy związku.

♦ Wróżba uczuciowa na 2 lata– 42 zł Zamów

Dla osób będących w związku ale także i dla tych którzy poszukują miłości. Przedstawię wydarzenia uczuciowe najbliższego roku, oraz dla osób samotnych określę mniej więcej czas, kiedy nastąpi poznanie odpowiedniej osoby na resztę życia.

♦ Wróżba bez limitu pytań – 100 zł Zamów

Wróżba ta będzie dość obszerna, gdyż oprócz pytań mi zadanych, określę możliwe wydarzenia zbliżających się 3 lat, możliwości i przeszkody jakie możemy w życiu napotkać, przedstawię życie uczuciowe, rodzinne, finansowe, a także zdrowotne dla tych którzy o to poproszą

Portret Psychologiczny – 37 zł Zamów

Polega na zbadaniu i przeanalizowaniu wrodzonych potencjałów człowieka, jego talentów, uzdolnień i predyspozycji. Mówi on także o wpływach z dzieciństwa, a także o ukrytych w podświadomości lęków, kompleksów czy spraw do przepracowania.

 

 

Aby otrzymać wróżbę:

1. Wybierz opcję wróżby, kliknij na ikonkę ZAMÓW ( zostaniesz przekierowany do systemu płatności online)

2. napisz e-mail z pytaniami, załączonym zdjęciem i datą urodzenia

3. Po chwili wysyłam dane do przelewu, bądź można zrobić przelew przez system płatności, po otrzymaniu należności – wróżba zostanie przesłana na adres e-mailem do 3 -4 dni.

Stawiam wróżby głównie z kart Tarota. 

Inne możliwe formy płatności, dla osób mieszkających za granicą:
Przed przelaniem należności z zagranicy, proszę o wcześniejszy kontakt e-mail.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Eufemia

 

 

 

 

Kategoria: /