Porady wróżki online

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Magiczna kula Zasięgając rady z jakiejś techniki dywinacji, należy dowiedzieć się o niej, na czym ona polega. Każde wiarygodne spojrzenie w przyszłość powinno opierać się na poznaniu i właściwym zrozumieniu przeszłości, która stanowi podstawę przyszłych tendencji. Osoba wróżąca powinna znać pojęcie integralnego funkcjonowania, osobistej odpowiedzialności i Prawa Przyczyny i Skutku. Jeśli wróżka czy wróż nie uznaje tych pojęć, macie najprawdopodobniej do czynienia z osobą, która nie wie co to jest wróżenie.

  


Magiczna kula


 


 

Należy strzec się wiary w los i nieodwołalną karmę. Osoba która odczytuje dla was przyszłość, musi być bardzo obiektywna. Unikać należy wróżek, które w oczywisty sposób starają się was tylko zadowolić. Należy też unikać osób, które namawiają do zmiany wiary czy systemu wierzeń. Należy też bardzo unikać wróżbiarzy, którzy próbują Was od siebie uzależnić, np. mówiąc, czy pisząc- „ Nie podejmuj żadnych działań bez konsultacji ze mną” itp.

 Porady wróżki

Trzeba też zwrócić uwagę ile informacji z was wyciągają wróżbici. Zdarza się że dużo wcześniej mówimy wróżbicie jakie mamy problemy i jak wygląda nasze życie. Informacji należy podawać mało. Głównie osoby wróżące potrzebują daty urodzenia i zdjęcia, jeśli wróżba jest robiona drogą internetową. Ważnym czynnikiem jest tez spokój, który jest potrzebny by wróżba była wiarygodna. Wróżby na przyjęciach, w otoczeniu ludzi i hałasu nie sprzyjają dywinacji. Należy zrozumieć że swoją przyszłość można zmienić, nic nie jest do końca zapisane w naszym życiu. Od nas głównie zależy jak potoczą się nasze losy. Dywinacja ma dać wskazówki, co do przyszłego życia i określić nam możliwe wydarzenia. Szczególnym narzędziem dywinacji jest Tarot, który jest psychologicznym testem osobowości. Chodzi o to by wyjaśnić pytania, przemyślenia i problemy. Tarot jest jakby drogą służącą analizie przyszłych kroków. Cały pomysł Tarota, polega na uświadomieniu sobie przyszłych tendencji, jeszcze zanim przyszłość ukaże nam się w sposób nienamacalny. Zdarza się wielu wróżbitom, iż ukażą dwie drogi, dwa wybory jakie nas czekają. Nie zawsze konkretnie karty, czy inna metoda wróżbiarska odpowie nam dokładnie na pytania. Mimo tego wózkarze nam możliwe opcje, i na co powinniśmy w danym problemie zwrócić uwagę.Głównie Tarot odkrywa przed nami naszą osobowość, psychikę, pragnienia, marzenia, ale także i lęki i przeciwności, które stoją nam na drodze do szczęścia.

{jcomments on}

Kategoria: /