Wróżki

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wróżki Od zawsze kobiety parające się magią i czarami były uważane za posłanników diabła. Mało to miało wspólnego z prawdą. Prawdziwym powodem takiego postrzegania wróżek i szamanek był strach. Niewiedza, tajemniczość zawsze budziła w zwykłym człowieku strach, nie chęć poznania. W każdej kulturze osoby zajmujące się magią, czarami, dywinactwem nazywane są różnie. Na terenach Polski są to wróżki, obecnie kobiety zajmujące się tarotem to tarocistki. W innych kulturach są to szamanki, szamani, wicca, czarodzieje, nauczyciele i przewodnicy duchowni, uzdrowiciele itp. W Polsce istnieje postrzeganie iż wróżka zajmuje się tylko kartami klasycznymi czy tarota. Nie do końca to jest dobre postrzeganie


 Zapytaj o swoją przyszłość.

Gwarantowane zadowolenie z każdym wróżeniu. Masz pytania na temat przeszłości i przyszłości, w którą strone Twoje życie jest kierowane? Zadzwoń do mnie teraz! Rada na Miłość, pieniądze i Karierę - zdumiewająca dokładność przepowiedniu przyszłości.


Magiczne porady są dostępne przez całą dobę 

Jak zamówić wróżbę?

Zamawiając  wróżbę, należy przesłać do wróżki zwykły e-mail z danymi na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. które będą wymagane do postawiania wróżby tj:


Wymagane dane do uzyskania wiarygodnej wróżby:
-imię
-data urodzenia
- opisz swoje problemy w kilku zdaniach

można również załączyć zdjęcie (zdjęcie nie jest wymagane, ale może pomóc we wróżbie) [zdjęcie po wróżbie jest natychmiast usuwane i nie jest nigdzie przechowywane]

wybierz opcję porady ( patrz niżej )

W momencie zaksięgowania należności na koncie, wróżka zaczyna wróżyć.
Wróżba zostanie postawiona i wysłana na e-mail w ciągu 48 godzin. 

Wybierz odpowiadającą Ci opcję porady:


Wróżba Partnerska na Rok - 30 zł - Wróżba przeznaczona jest dla osoby, która jest w związku partnerskim. Tutaj największy nacisk kładę na uczuciach oraz na możliwościach rozwoju związku i zagrożeniach, przedstawiam możliwe wydarzenia przez okres 12 miesięcy. Wejrzyj w głąb Waszego związku odkrywając tajemnice partnera i możliwe zagrożenia.


Wróżba z dwoma konkretnymi pytaniami oraz rozkład na 3 miesiące - 30 zł Masz jakieś dwa konkretne pytania? Napisz do mnie opiszę co poradziły karty i jak rozwiązać Twój problem.


 Wróżba finansowo zawodowa na okres roku - 30 zł Kłopoty finasowe? Jak z nich wyjść i jaką drogę wybrać by jak najszybciej uporać się z brakiem pięniędzy. Daj sobie pomóc i opisz swój prpblem. Chętnie Ci doradzę.


 Portret Psychologiczny z Kart Tarota - 30 zł 

Opracowywanie portretu psychologicznego o karty tarota opiera się na emocjach i logice wynikającej z ukłądu kart, to obszerna diagnoza zachowań, na podstawie której przeprowadza się klasyfikację typologiczną. Wszystko musi tu zostać nazwane zgodnie z ustalonymi miarami opisu ocenianego. W konstrukcji portretu psychologicznego odzwierciedla się zracjonalizowane mniemanie czy domniemanie na temat hipotetycznie założoności ludzkiej psychiki.


Portret Numerologiczny - 35 zł - Inaczej Karta numerologiczna jest zbiórem liczb opisujących życie osoby. 
Analizowane elementy karty numerologicznej podane są poniżej:

Ważne elementy kluczowe portretu:

    Droga Życia - jest to suma wszystkich cyfr daty urodzenia
    Dzień urodzenia - liczba dnia urodzenia
    Liczba ekspresji - zawiera się w liczbowej wartości liter w imieniu i nazwisku
    Potrzeba serca - zawiera się w liczbowej wartości samogłosek imienia i nazwiska
    Osobowość - zawiera się w liczbowej wartości spółgłosek imienia i nazwiska


Wróżba uczuciowa na okres 2 lat - 35 zł Jest to wróżba dla osób pozostających w związku ale również i dla osoby która poszukuje nadal miłości. Dla osoby samotnej określę kiedy spotka kogoś z kim spędzi resztę życia.


Wróżba kompleksowa - Wróżba kompleksowa jest to Rozkład kart tarota na okres 12 kolejnych miesięcy, dodatkowo 4 konkretne pytania oraz rozkład partnerski


Wróżba kompleksowa na 3 lata - 65 zł

Oferta zawiera
-5 pytań
-opis numerologiczny
- rozkład partnerski
- rozkład na 3 kolejne lata


 

Wróżba bez limitu pytań - 100 zł

Wróżba ta jest bardzo obszerna, ponieważ pomimo pytań mi przez Ciebie zadanych. Pokażę możliwe wydarzenia w przeciągu 3 lat, możliwości i trudności z jakimi możemy się w życiu borykać.
Analiza aspektów życia:
- życie uczuciowe
- życie rodzinne
- życie finansowe
- życie zdrowotne (wróżba o zdrowiu tylko dla osoby która o to poprosi)


 

  Wróżki też często pałają się magią, zaklęciami i innymi ezoterycznymi kwestiami.  Wróżki które zajmuja się wróżeniem głównie z kart to szczególnie kobiety, ale też zdarzają się dobrzy wróżbici, którzy maja bardzo dobrą intuicję. Aby być osoba zajmującą się kartami, trzeba wiele nauki, trochę innego postrzegania życia i duchowości niż to jest przyjęte w naszej kulturze. Wróżka to osoba poznająca przyszłe życie poprzez otwarcie kanałów na nieznane. Wiara, zaangażowanie i chęc pomagania ludziom w trudnych chwilach to atrybuty dobrej wróżki. Każda z wróżek zajmuje się kartami z różnych powodów.  Jedne robią to z ciekawości poznania przyszłości i siebie. Drugie pragną pomóc nie tylko sobie ale również innym. Inne poprzez karty chcą również zmienić przyszłość.  Niektóre są pochłonięte magia przez całe życie i cały czas poświęcają wróżbom i pomaganiu innym W naszym społeczeństwie jest uznane, iż wróżki nie powinny pobierać opłat za usługe wróżebną. To samo można by było rzec jeśli chodzi o prawników, lekarzy itd.  To co jest pasja może stać się tez i pracą, dlatego tez zawód wróżki jest coraz częściej dostrzegany w Polsce i nie tylko.  Sprawdzalność wróżb bywa różna w zależności od wróżki i od osoby pytającej. Niektórzy ludzie maja pozamykane kanały i nawet dobra wróżka nie jest w stanie odkryć prawdy. Mimo tego sprawdzalność dobrych wróżek sięga nawet 80 % gdyż w dużej mierze mamy wpływ na swoja przyszłość. To co powiedziane czy napisane we wróżbie jest tylko najbardziej możliwą prawdopodobnością, a nie przyszłością wyrytą w skale. Wiek wróżki tak naprawdę nie jest ważny. Bywają młode osoby które są z dość dobra dokładnością przewidzieć pewne wydarzenia. Bywają też niestety i wróżki które początkują i muszą się jeszcze wiele nauczyć. Jeśli chodzi o wróżki z wieloletnim stażem, z tym bywa różnie. Niektóre nie nadążają za czasem rozwoju człowieczeństwa. Duża jednak cześć z wróżek które mają kilkuletnie doświadczenie ,mają niezwykle rozwinięta intuicję. Wróżki wróża nie tylko na spotkaniach indywidualnych, twarzą w twarz. Coraz częściej spotykamy si e z wróżbami przez internet. Większość wróżek opiera się na zdjęciu, gdyż mimo wszystko zdjęcie wysyła wibracje osobowe. Dobra wróżka poradzi sobie i przepowie przyszłość na podstawie zdjęcia czy daty urodzenia.  Ktoś kiedyś powiedział że w życiu należy próbować i zaryzykować by się przekonać i doświadczyć prawdy. Dlatego nie wahajcie się i spróbujcie- może doznacie swoistego rodzaju objawienia? 

Wróżki - czyli istototy magiczne /nazywana np. kobieta czarodziejka, demoniczna istota czyli zła czarodziejka  lub anioł czyli dobra czarodzaijka / mająca moc czynienia czarów i magicznych zaklęć, występująca w literaturze dzieciącej i romantycznej (szczególnie baśniach dla dzieci), sztuce oraz filmach miłosnych lub fantastycznych. Stanowią one nieodłączną historię magicznego swiata filmu i literatury fantastycznej. Z ezoterycznego punktu widzenia są to wróżbitki przepowiadające przyszłość z kart, lub innych magicznych narzedzi dywinacyjnych. 


Wróżka od Kopciszka pomagająca Kopciuszkowi

Wróżka i kopciuszek


Wróżka dzwoneczek

Wróżka dzwoneczek , która rzuca zły czar na Śpiącą Królewnę Dzwoneczek . (inaczej z ang. Tinker Bell), postać fantastyczna z powieści "Piotruś Pan" J. M. Barriego

Dzwoneczek to wróżką bardzo gadatliwa ,ale również bardzo odważna. Jej magiczny pył sprawia, że można wznieść się w powietrze i latać. Na samym początku opiera się przed przemianą we wróżkę, która stwarza i naprawia różne rzeczy. Jednakże przyjmuje swój nowy dar, gdy poznaje jak bardzo jest on cenny. Jest troszkę niedoświadczona, ale bardzo dobrze radzi sobie z rozwiązywaniem zawikłanych spraw, świetnie rozwiązuje problemy. Jest niecierpliwa i w gorącej wodzie kompana, bywa zazdrosna, jest bardzo lojalna wobec swoich najbliższych przyjaciół i ma bardzo dobre serduszko. Dzwoneczek jest śliczną blondyneczką o niebieskich oczkach, ubrana jest w bardzo ładną stylową zieloną sukieneczkę.


Wróżka Jelonka - jest to zwierzęca wróżka, posiada ona dar porozumiewania się ze zwierzętami, opiekuje się nimi. Bardzo kocha zwierzęta , udziela im pomocy. Ubiera się w brązowe, zielone oraz pomarańczowe fatałaszki, w kolorach lasu. Nosi się wygodnie, ubiera spodenki i wygodne botki. To lekkoduch, ale trochę nieśmiały. Ma długi, kręcony warkocz i przebojowy charakter. Jast wesoła , zawsze gotowa do pomcy innym. Jej buzia jest urocza. 

Wróżka Jelonka - Fawn Fairy

 


Wróżka o Błękitnych Włosach "jej włąściwa nazwa to La Fata dai Capelli Turchini" - jest to magiczna postać wystepująca w powieści "Pinokio Carla Collodiego" /widziana w filmach Disneya pojawia się jako Błękitna Wróżka/ 

Wróżka o Błękitnych Włosach

 Wróżka Chrzestna z ang.( Fairy Godmother) -  występująca w filmie Shrek 2

Wróżka Chrzestna


Wiedźma, czarownica, czarodziejka, wróżbitka - inaczej Wróżka - Do połowy IX wieku we wschodniej słowiańszczuźnie, owo określenie nie było jednoznaczne i uściślone. W wyniku rozprzestrzeniania się chrześcijaństwa i potępiania rytuałów ludowych oraz pogańskich zwyczaje gromadzenia  się oraz przechowywania wiedzy tajemnej przez osoby w wybranych rodzinach został zapomniany i nie praktykowany. Wiedźmy (Wróżki) oskarżano o klątwy, zaklęcia, czary, rzucanie uroków, wróżenie, w dzisiejszych czasach wiedźma  bywa nazywana czarownicą.Dzisiaj również można spotkać kobiety zajmujące się zielarstwem we wschodniej Polsce. 


Wróżki dziś, to kobiety parające się ezoteryką, przepowiadają one przyszłość za pomocą: kart tarota, kart klasycznych, wahadełka, run i innych metod ezoterycznych. 

Wykonanie:


{jcomments on}

Kategoria: /