Wahadełko i różdżka to narzędzia wróżbity...

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Różdżkarstwo to sztuka zadawania zamkniętych pytań i odczytywania odpowiedzi z ruchów różdżki lub wahadełka.
To brama między umysłem a duchem. Osoby z mocno rozwinięta intuicją nie powinny mieć większych problemów z wahadełkiem.

Przy różdżkarstwie należy zadać jasne pytania, na które wahadełko czy różdżka odpowie tak lub nie lub nie wiadomo.
Należy otworzyć umysł i czekać na odpowiedź. Istnieje wiele możliwych sytuacji, w których różdżkarstwo znajduje zastosowanie. Aby posługiwać się wahadełkiem i pytać o inną osobę, należy mieć od niej pozwolenie i trzymać przy sobie jego rzecz lub mieć zdjęcie tej osoby.


Energia eteryczna przepływa przez każdy system energetyczny, także ten należący do ziemi. Różdżki są w stanie odkryć wodę ukrytą głęboko w Ziemi. W dalszym ciągu różdżkarstwo jest używane przy wyszukiwaniu żył wodnych.

Zaczynając przygodę z różdżkami, muszą być one skierowane do przodu, równolegle do siebie nawzajem. Jest to pozycja neutralna lub poszukiwawcza.


W tradycyjnej myśli chińskiej energetyczne ścieżki chi przebiegające przez ciało subtelne Ziemi nazywane są smokami. Nieustannie wiją się a ich energie przepływają i zmieniają się co sekundę. Traumatyczne zmiany zachodzące na powierzchni Ziemi, takie jak zakładanie kopalń odkrywkowych, kamieniołomów lub wznoszenie nowych budowli może zburzyć zdrowe pole energetyczne. Jeśli ta energia chi została zaburzona, oznacza to że jedna lub więcej ścieżek energetycznych została zablokowana, Różdżką można odblokować ten proces i puścić energię wolno.

{jcomments on}

Kategoria: /