Wróżba to: Praktyka związana z przepowiadaniem przyszłości.

| |

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Darmowa wróżba na dziś z kart tarotaOd niepamiętnych czasu, ludzkość próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, o świecie wokół nas, lub spojrzeć w przyszłość.  Tarot jest jak lustro, jego zadaniem jest  zbadanie nas samych, tarot jest zwierciadłem duszy.  Otwiera nam drogę do naszego prawdziwego ja.  Często zdarza się, że wezwanie, które się stawiamy przed sobą pochłania masę naszej energii, które nasze iluzoryczne spojrzenie na świat jest odruchem  obronnym przed rzeczywistością, przed którą się bronimy po naszych życiowych niepowodzeniach.  Pytań, które mamy w naszej podświadomości symbolizują obrazy na kartach tarota. Wróżb z kart tarota pomaga nam uświadomić kim naprawdę jesteśmy i do czego dążymy, przedstawia ona problem z innej strony i podpowiada jak uniknąć niepotrzebnych zmagań z przyszłością, skoro możemy ją bezpośrednio kreować, przecież nic do końca nie jest powiedziane. Nasza wola kieruje nami samymi, nasze decyzję wpływają na bieg wydarzeń. Wróżba ta ma na uwadze uwypuklić, dobrze zobrazować obszar, który nas interesuje. Wróżba ułatwia zrozumienie własnych działań i swoich słabości.  Wszystko jest względne, wszystko jest podwójne i może mieć dwie drogi, którą z nich wybrać? Ta odpowiedź zależy wyłącznie od Ciebie. Wróżba ma być drogowskazem do czynienia dobra.  Nasze uczucia są zależy nie tyle od rzeczywistych zdarzeń, a od tego jak ukierunkujemy swoja psychikę.   Każda karta jest wyzwaniem, które należy przyjąć takie jakie jest.  Nie ma sposobu interpretowania przyszłości, droga wróżby zwiększa intuicyjne postrzeganie rzeczywistości.  Sposobu życia nikomu nie można narzucić, każdy z nas wybiera sobie swoją własną drogę życia.  Wróżba tarota to środek pomocniczy do ustalenia i wyjaśnienia relacji z innymi ludźmi, jest również skutecznym narzędziem rozwoju osobistego. 

Wróżba to  czynność związana z próbami przepowiadania przyszłości i przeznaczenie człowieka, za pomocą różnorodnych technik  wróżbiarskich i przedmiotów, a także sił nadnaturalnych. Człowiek kierowany chęcią poznawania swojej przyszłości, od zarania dziejów wróżył sobie różnymi metodami np.: wróżby z chmur, wróżby z run, wróżby z wiatru - Aeromancja, wróżby z wahadełka, wróżenie z kart, wróżba z tarota, wróżba z kości, a nawet wróżba ze zwłok ludzkich. Ludzie chcą znać przeznaczenie swoje i swoich bliskich , dlatego też wróżenie jest tak popularne a korzenie jego wywodzą się od początku istnienia świata. Każdy za pomocą wróżb chce oszukać przeznaczenie i poznać swojej jutro , aby zmienić swój los na lepsze i ustrzec się przed niebezpieczeństwem. Wróżba miłosna dają nadzieje na znalezienie upragnionej miłości i szczęścia. 

Polecamy:


Wróżba z run


Wróżby - Z pewnością każdy z nas zastanawiał się czy wróżby nam pomagają czy też może szkodzą. Nie można wprost powiedzieć, że wróżby tylko pomagają, gdyż byłoby to zatajeniem prawdy. Nie można też jednak stwierdzić, iż wróżby to zło, narzędzie Szatana, czy też manipulacja człowiekiem. 

Kategoria: /