Wszystko o wróżbach

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Na świecie istnieje wiele tradycyjnych ludowych technik, pozwalających zajrzeć nam w przyszłość. Uprawiane przez niewtajemniczonych i oparte głównie na przesądach, miały na cel uśmierzenie lęku przed nieznanym, oraz zapewnieniu rozrywki.

Obecnie rozpowszechnione są takie techniki dywinackie jak wróżenie z kart, wróżenie z fusów, Astrologia, I Cing. Są to popularne metody. Dawno temu wróżono nawet z kamyków, czy za pomocą ognia, wody, wiatru, za pomocą liczenia gałązek, czy np. z lotu ptaków. Takich technik były setki, ale mówiły one bardzo ogólnie o przyszłości. Powszechne techniki dywinackie są bardziej szersze, i mówią dokładniej o naszej możliwej przyszłości. 

Te wszystkie techniki oddziałują na naszą podświadomość. Pomiędzy ludowa tradycją wróżenia a okultystycznym przepowiadaniem przyszłości istnieje pewna wspólna płaszczyzna. Ważne jest byśmy zrozumieli, iż każda nawet najbardziej dziwaczna rzecz może stać się mechanizmem uwalniającym nasza podświadomość. Na przełomie epok, dywinacja i nauka odnalazły znów wspólną płaszczyznę. Taką dziedzina jest np. grafologia, czyli badanie pisma, oraz chiromancja, czyli studiowanie linii dłoni. Obie te dziedziny, długo były uważane za dziedziny okultystyczne, ale z czasem znalazły naukowe poparcie, stanowiąc pomocniczy element testów osobowości i wykładnik fizycznej kondycji.
Jednak powszechne techniki dywinacji nie znalazły uznania nauki i nadal są wyłącznie częścią nauki tajemnej. 
Tradycyjnymi sposobami dywinacji, czyli przepowiadania przyszłości jest np. wróżenie z kryształowej kuli, czyli krystalomancja. Polega ona na wpatrywaniu się w krystaliczny przedmiot, najczęściej kulę. Niektórzy tłumaczą działanie tej metody jako rodzaj autohipnozy.Innym sposobem jest odwoływanie się do pomocy duchów. Ten rodzaj wróżenia wymaga podstawowej znajomości życia duchów, gdyż w przeciwnym razie skłonni będziemy uwierzyć we wszystko, co pochodzi od ducha, co może być niebezpieczne. Istnieją również różne formy jasnowidzenia. Niektórzy jasnowidze wystarczy, że mają w rękach przedmiot osoby i są w stanie o nich powiedzieć bardzo wiele. Inni czytają z fotografii lub odpowiadają na pytania zapisane na kartce papieru. Niektórzy przykładają zdjęcie do głowy i widzą ich życie. 

Popularnym narzędziem, służącym do samodzielnego uwalniania podświadomości, jest wahadełko. Z jego ruchów odczytujemy przeczące bądź twierdzące odpowiedzi na zadawane pytania. Kolejnym narzędziem może być Numerologia, która jest zazwyczaj oparta na kabale. Sumerolodzy zaczynają od poznania imienia i daty urodzenia, przypisując różne wartości numeryczne poszczególnym literom. Innym znanym sposobem, wykorzystywanym przez wszystkich może być odczytywanie ze snów. Warto jednak omijać typowe senniki, i samemu interpretować znaki, które ukazują nam się w snach. 
Technik ukazujących przyszłość jest setki a może nawet i tysiące. Obecnie jednak istnieją główne techniki, z których często korzystamy. 

Z pewnością każdy z nas zastanawiał się czy wróżby nam pomagają czy też może szkodzą. Nie można wprost powiedzieć, że wróżby tylko pomagają, gdyż byłoby to zatajeniem prawdy. Nie można też jednak stwierdzić, iż wróżby to zło, narzędzie Szatana, czy też manipulacja człowiekiem.  Posłużę się przykładem kartomancji, czyli przepowiedni uzyskiwanych na podstawie odczytu z  kart czy to klasycznych, Tarota czy kart anielskich.  Warto jednak na samym początku zrozumieć, na czym polega samo wróżenie z kart. Dlaczego to właśnie poprzez nie, możemy mieć wgląd do naszej przyszłości i nie tylko? Na przykładzie Tarota można zauważyć, iż posiadają one symbole, znaki, archetypy, często głęboko zakorzenione w naszej psychice. Każda z kart odpowiada za kilka znaczeń, a w połączeniu z innymi kartami w rozkładzie, stworzyć można różną wizję przyszłości. Wszystko zależy jednak od interpretacji, i od siły wewnętrznej wróżki.  Karty w czasie seansu łączą się z wróżką oraz osobą pytającą przez kontakt fizyczny lub np. zdjęcie. Tworzy się pewnego rodzaju więź, dzięki któremu możemy uzyskać informacje z przyszłości. Skąd jednak bierzemy te informacje? Karty są nośnikiem, osoba pytająca- przekaźnikiem, a wróżka- odbiornikiem.  Każdy z nas wie dokładnie dokąd zmierza nasze życie, ale tego świadomie nie umie określić i przepowiedzieć. Człowiek posiada trzy plany- świadomości, podświadomości i nadświadomości.

Świadomość to podstawowy i fundamentalny stan psychiczny, w którym człowiek zdaje sobie sprawę z tego co się wokół niego dzieje. W podświadomości naszej jest dużo przemyśleń, marzeń, planów, emocji. Natomiast w nadświadomości znajduje się intuicja, która doskonale wie co jest dla ans dobre a co złe. Analizuje ona nasze poczynania, codzienne decyzje i wybory, i jest połączona ze świadomością Wszechświata. Dzięki temu otrzymuje ona sygnały o naszym przyszłym życiu. By te sygnały odpowiednio przekazać, na przestrzeni dziejów stworzono karty ukazujący symbole, które ujawniają nam prawdę o nas samych. Niektórzy badacze i wróżki maja różne pojecie na temat tego, w jaki sposób działa zasada wróżenia. Po wielu latach wróżenia, doszłam właśnie do takiego wniosku.


  


Magia wróżb- psychologiczne ujęcie tematu  

Magia wróżb od wielu wieków jest obiektem zafascynowania oraz dążenia człowieka do poznania prawdy na temat swojej przyszłości. Mimo że naukowcy nie umieją zrozumieć fenomenu wróżenia i zaprzeczają jego istnieniu, od wieków ludzi poprzez różne metody dywinackie oraz wróżki, starają się dowiedzieć, co nieco o swojej przyszłości. Naukowcy badają jednak obszar, który umieją zmierzyć za pomocą swoich narzędzi. Wróżbiarstwo i cała Ezoteryka to nauka empiryczna, dlatego też takimi sposobami, jakie przedstawiają naukowcy, nie da się jej zmierzyć.  


Noworoczne wróżby

Od dawnych czasów przełom roku stanowił ważny czas dla wróżb. Każdy z nas pragnie aby kolejny rok był lepszy od Poprzedniego. Życzenia noworoczne składają się głównie ze słów” Oby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego” Chcąc usłyszeć porad na temat przyszłości, kierujemy się do wróżek i odwołujemy do Tarota oraz zaklęć. Pamiętajmy jednak by kierować swoje zapytania do odpowiednich ekspertów w tej dziedzinie. Dobra wróżka charakteryzuje się tym iż z kart jest w stanie wyczytać możliwości jakie staną przed Tobą.


  Wróżby z wody

Wróżby z wodyPotrzebna jest duża, głęboka miseczka wykonana ze szkła, brązu lub srebra. Musi ona posiadać uchwyty po obu stronach. Należy mieć przy sobie laurową gałązkę. Będziesz musiał zrobić własne badania, aby dowiedzieć się, które działa najlepiej. Jaka miska jest odpowiednia i ile wody należy do niej wlać. Pobierz czystą, słodką wodę ze strumienia lub po przegotowaniu wody, Nie używaj wody z kranu. Starożytni Grecy wierzyli, że duchy odwiedzają także wodę głównie właśnie słodką i czystą. Wodę najlepiej gromadzić do miski w nocy, gdy jest pełnia, lub gdy pada deszcz. Do tego potrzebna jest również różdżka, zrobiona z piwnego drzewa lub laurowego. Koniec różdżki należy zamoczyć w wodzie w misce, dopóki nie stanie się mokra. Poprzez kapanie wody z różdżki można wywnioskować intuicyjnie jaka będzie wyglądać przyszłość. Mogą pojawić się wtedy różne obrazy w głowie i różne przeczucia. Nastradamus właśnie z tej metody najczęściej korzystał przepowiadając przyszłość. 


Wróżby z kryształowej kuli

Wielu wyobraża sobie wróżkę z kryształową kulą i czarnym kotem u boku. Co taka wróżka może zobaczyć w tej kryształowej kuli? Gdzie pojawiają się obrazy przyszłych wydarzeń- wewnątrz kuli czy też w podświadomości samego jasnowidza? 


Wróżby karciane

Wróżby karcianeDo tej wróżby używa się 24 kart (od karty 9 do karty asa). Rozpoczynamy wróżbę od wybierania jednej karty, która przedstawia osobę, której wróżymy. Znaczenie kart. Mamy już wybraną "pierwszą kartę, która przedstawia osobą której wróżymy" Tasujemy talie kart bardzo dokładnie, kolejny rozkładamy karty w trzy rzędy, osiem kart w jednym rzędzie. Karty muszą być tak położone, abyśmy mogli wygodnie widzieć każdą kartę z osobna i jej oznaczenie.Jak stawiać tarota

Księga tarotaKażda osoba która pragnie zaznajomic się z techniką wróżebną poprzez karty tarota, musi na samym początku zastanowić się po co mu to będzie potrzebne. Czy tylko do zaspokojenia własnej ciekawości? Czy do pomocy sobie , bliskim? Czy może również do pomocy wszystkim tym którzy o tą pomoc poproszą? Początkujące osoby próbują wróżyć sobie oraz znajomym. Ale na początku muszą dojśc do tajemnicy. Na jakich zasadach opierają się karty Tarota? Musimy sobie zdać sprawę że wiedza o przyszłości nie pochodzi czysto od kart, tylko od nas samych. My jako osoby które posiadają duszę jesteśmy wstanie otworzyć świat przyszłości przed nami. Niektórzy by powiedzieli że to bajka i nieprawda. Wystarczy jednak w życiu nauczyć się technik medytacji, otworzyć swój umysł na „Źródło Wszelkiej Wiedzy” i mocno uwierzyć w to. Rezultat jest gwarantowany.  


Horoskop małżeński
HoroskopŻona z pod znaku Ryb ...To bardzo dobra i oddana żona, świetna gospodyni, przykładna matka i towarzyszka życia. Jest osobą uczuciową i przykładną. Ma dość dobrą intuicję. Bardzo łatwo jest ją urazić, i to nie tylko słowem, ale czasem brakiem odpowiedniego słowa. Potrzebuje ciągłej czułości, ale przede wszystkim także miłości.Horoskop zawodowy

Horoskop zawodowyZadajemy sobie pytanie czy nasza praca, nasze stanowisko i obowiązki zawodowe są uzależnione od koniunkcji planet. Gwiazdy mówią o naszych wewnętrznych upodobaniach co do wyboru pracy, jak również mają znaczny wpływ na to jakimi jesteśmy pracownikami. Zapraszamy do zapoznania się horoskopem zawodowym. Sprawdź również swój horoskop małżeński w dziale z horoskopami.


 Wróżbami zajmowano się od wielu wieków, od momentu kiedy człowiek zaczął rozumnie myśleć. Skoro takie przeświadczenie ze możemy odkrywać przyszłość zrodziło siew naszym umyśle i w dalszym ciągu tkwi, to oznacza, że coś w tym musi być. Często spotykamy osoby, które wierzą we wróżby, wierzą w to, że mogą im one pomóc, nakierować oraz przedstawić najbardziej możliwy scenariusz życia.  Przez wiele tysiącleci tworzono setki różnego rodzaju metod pozwalających człowiekowi zrozumieć siebie i przepowiedzieć przyszłość. Wpierw wróżono krajom, cywilizacjom, grupom społecznym, małym państwom, osadom, a z czasem człowiekowi. Początkowo wróżby polegały na zasięgnięciu porady u szamana czy kapłana, na tematy ważne dla życia i przetrwania ówczesnego człowieka. Pytano o zbiory, zasiewy, ogólnie o rolnictwo, Władczy państw i miast zasięgali porady u wyroczni na tematy wojen, przyszłości narodu. Dopiero z czasem można było przychodzić z osobistymi pytaniami do wyroczni. Początkowo wróżby te miały charakter bardzo ogólny. Często odpowiadały „ tak” lub „ nie” na zadane pytania. Z czasem wróżby stawały się coraz bardziej rozbudowane i szczegółowe. 

Z biegiem wieków powstawały wielkie systemy dywinackie. Do takich systemów, które przetrwały po dziś dzień są- Astrologia, powstała już 5 tysięcy lat przez nasza erą, Numerologia powstała ponad dwa tysiące lat temu, Runy, które stały się niezwykle ważne w systemie magicznym oraz dywinackim, oraz Kartomancja, która po dziś dzień jest najbardziej rozbudowaną i cenioną metoda przepowiadania przyszłości.  Całe systemy dywinackie, czyli te, które przepowiadają przyszłość, ale istnieje w nich pierwiastek mówiący o tym, że człowiek ma wolną wolę a wiec może zmienić przyszłość, wliczamy do Ezoteryki. Wcześniej Ezoteryka nosiła znamiona Okultyzmu.
W XX wieku nazwano wszystkie te elementy Ezoteryką.
 

Ważna rolę na polskim rynku spełniają obecnie dwie dziedziny- Astrologia oraz Kartomancja, czyli wróżenie z kart. Codziennie możemy przeczytać horoskop dla siebie, odczytać również tendencje, które niesie kolejny rok dla naszego znaku. Prawdziwy jednak horoskop Urodzeniowy, który stawimy raz na życie, powstaje dzięki podaniu astrologowi naszej daty odrodzenia, miejsca urodzenia oraz godziny. Dzięki tym czynnikom prawdziwy astrolog odczytuje możliwości, jakie czekają nas w życiu, słabe i mocne strony naszego życia. Można również stworzyć inne Horoskopy związane z konkretnymi pytaniami.  

Prostsza metoda poznawania człowieka, jego emocji, pragnień, oraz tym w którym kierunku zmierza jest tzw. kartomancja. Jest to metoda dywinacka polegająca na przepowiadaniu przyszłości za pomocą narzędzi, jakim są karty. Początkowo wróżono z kart klasycznych, czyli tych do gry. Niektórzy z nas z pewnością wspominają babcie czy prababcie, które wróżyły właśnie z tych prostych kart.   

Z czasem coraz mocniej ujawniały się w XX wieku karty Tarota, które powstały około XIII wieku, ( a może i wcześniej?) Karty te są niezwykłe nie tylko ze względu na intensywność symboliczną tych rysunków, ale dzięki temu, że potrafią w doskonały sposób zrozumieć człowieka, i przedstawić jego osobowość, jego pragnienia, oraz to w którym kierunku zmierza jego życie. Tarot jest niczym psycholog w formie obrazkowej. Jest on zwierciadłem naszej duszy.   Żeby zrozumieć magię Tarota trzeba wiedzieć, czym jest intuicja i jak dzielą się nasze stany psychiczne.  Wyróżniamy trzy pojęcia- świadomość, podświadomość i nadświadomość. Świadomość jest podstawowym i fundamentalnym stanem psychicznym, w którym człowiek zdaje sobie sprawę ze zjawisk zewnętrznych, takich jak myślenie, oraz zjawisk zachodzących w środowisku zewnętrznym i jest w stanie reagować na nie.   Podświadomość występuje w różnych dziedzinach- takich jak psychologia, Ezoteryka, w technikach motywacyjnych czy w niektórych systemach duchowych. Co świadomie sadzimy o sobie i o tym, czego chcemy i do czego dążymy, posiadamy wiele podświadomych nastawień i programów w stosunku do własnej osoby, innych ludzi i życia. Podświadomość kryje w nas nasze pragnienia, uczucia, emocje. Podświadomość tez jest przepustką do nadświadomości- naszego wyższego „ ja”.  Ponieważ większości osób umysł oddzielony jest od ciała, a świadomość oddzielona jest od podświadomości. Pod wpływem wielu ćwiczeń medytacyjnych i samorozwoju, budujemy połączenie miedzy świadomością a podświadomością, oraz podświadomością a nadświadomością.  W nadświadomości uwidacznia się nasza intuicja, która doskonale wie, w którym kierunku zmierza nasze życie. Gdy dotrzemy do niej będziemy mogli widzieć, co może nas spotkać w życiu.  Często współcześni badacze oraz osoby zajmujące się Ezoteryką mylą pojęcia podświadomości oraz nadświadomości, lokując intuicję w podświadomym umyśle. Prawdę mówiąc podświadomość może być zwodnicza,. Wydaje nam się, że czegoś pragniemy, że tak naprawdę coś jest dla nas stworzone, a tak naprawdę są to nasze wyobrażenia, pragnienia, emocje, nie prawdziwy impuls dany nam przez intuicje.  Wróżenie z kart jest połączeniem wielu czynników warunkujących sprawdzalność wróżb. Po pierwsze osoba, która stawia karty powinna być kimś, kto pragnie pomóc drugiej osobie, która ma w sobie empatie, posiada wielką wiedzę nie tylko z dziedziny wiedzy tajemnej czy ezoteryki, ale również i psychologii. Powinna umiejętnie rozpoznawać karty, ich położenie oraz rozkłady. Jeśli osoba wróży na odległość na podstawie zdjęcia czy daty urodzenia, powinna się wpierw skupić w czasie tasowania kart, by móc połączyć się z intuicją drugiej osoby.  Szybkie stawianie kart, chaotyczne przekładnie kart , impulsywność czy nerwowość to oznaki osoby która nie umie wróżyć lub się do tego nie przykłada. Pamiętajmy o tym. Wróżenie z kart powinno wyglądać zupełnie inaczej. Skupienie się na danej osobie i problemie wymaga od wróżki, posiadania nie tylko rozwiniętej intuicji ale także i pokory.  Nie zawsze jednak wróżby się sprawdzają. Jest to wynik albo tego, że osoba pytającą jest emocjonalnie i energetycznie zablokowana, gdzie karty nie dochodzą do intuicyjnego umysłu, lub osoba wróżąca mylnie zinterpretuje karty, lub dotrze tylko do podświadomości i ujawni nasze pragnienia oraz negatywne emocje.  Jak wiec widać wróżenie samo w sobie jest złożonym systemem, który został opracowany i dopracowywany przez wiele tysiącleci by lepiej poznać człowieka i jego możliwości.


Gdy już wiemy, na czym polega sam proces wróżenia, i skąd się on bierze, warto zastanowić się czy wróżby nam szkodzą czy też pomagają. 

Jest wiele czynników warunkujących tą odpowiedź. Po pierwsze wiele zależy od osoby, która stawia nam karty, czyli od wróżki. Jaką jest osobą, dlaczego wróży, i jakie jest jej główne przesłanie? Wróżka która daje dobre rady przez odczyty z kart, powinna być osobą empatyczną, szczerą, cierpliwą, taką która pragnie pomóc człowiekowi w jego rozterkach życiowych. Wiele zależy też od dnia w którym wróży. Czasami zdarzają się gorsze dni, w których nie powinno się wróżyć. Każda osoba wróżąca sama to odczuje i wtedy nie powinna stawiać innym kart. Dużo tez zależy od tego z  jaką osobą wróżka ma do czynienia. Czy jest to osoba która mówi wprost, że chce usłyszeć wszystko to co widoczne w kartach ,nawet gdyby miało być to coś nieprzyjemnego. Inni dają do zrozumienia, że nie chcą słyszeć negatywnych wydarzeń, tylko te pozytywne. Każda wróżka powinna mieć jakiekolwiek pojęcie o aspekcie psychologicznym człowieka. To bardzo ważne, by móc nawiązać porozumienie werbalne z daną osobą, by ja zrozumieć i dać jej jak najlepsza radę.  Wróżki nie powinny się wywyższać swoją wiedzą czy umiejętnościami. Należy uważać na te, które chełpią się swoimi osiągnięciami, nie zwracając uwagi na drugiego człowieka, tylko pragną zaszczytów, by uzupełnić w sobie pokłady niedowartościowania i zakompleksieni. 

Wróżka powinna na samym wstępie wyjaśnić na czym polega wróżenie, i dać do zrozumienia że nasza przyszłość w dużej mierze jest zależna od nas samych. Gdy wróżba nie jest przyjemna dla klienta, powinna też spytać kart jak uniknąć pewnych sytuacji by zmienić przyszłość.

Wszystko jest płynne w przyszłości i osoba pytająca powinna to wiedzieć. Jeśli jednak trafimy na osobę, która powie nam, że na sto procent wróżba się spełni, możemy mieć do czynienia już z oszustwem. Szczególnie odwracajmy się od wróżek które dają nam do zrozumienia że tylko dzięki pomocy kart jest się wstanie zrozumieć życie i podejmować odpowiednie decyzje. Porada wróżebna ma wynikać wyłącznie z naszej chęci poznania siebie i możliwej przyszłości. Unikajmy wróżek, które mówią „ na pewno ze sobą nie będziecie, nie ma nadziei, nie ma szans na waszą wspólną przyszłość”. Wróżka powinna za to powiedzieć ” że będzie problem w waszej relacji, określając jaki to problem oraz to jak go można uniknąć w przyszłości”. Przepowiednie z kart mają być pewnego rodzaju doradztwem, zrozumieniem siebie, swojego życia, i ukierunkowaniu człowieka na odpowiednią ścieżkę, jeśli nie wie co zrobić ze swoim życiem.  Przepowiednia nie jest wyrocznią, niezmienną stałą, tylko płynną przyszłą rzeczywistością. Wróżby nie mogą nas dołować, ale mają nam uświadomić pewne kwestie których czasami koło siebie nie dostrzegamy. Często uważamy, że mamy w czymś rację, że jesteśmy pewni swojego, a może się okazać iż żyjemy w złudnej rzeczywistości. Wszystkie emocje, pragnienia, pasje, namiętności nasze i osób z bliskiego otoczenia ukazują się kartom, by można było zrozumieć ich intencje, ich plany względem nas. Dlatego jeśli mamy problem, lub po prostu z ciekawości pragniemy poznać co nas może czekać w przyszłości, warto zasięgnąć porady osoby kompetentnej w dziedzinie Ezoteryki, szczególnie Kartomancji.


  

 1. Wróżby andrzejkowe
 2. Wróżby Chińskie
 3. Wróżby i Wróżki
 4. Wróżby walentynkowe
 5. Wróżby małżeńskie
 6. Wróżby z domina
 7. Wróżby z kuli
 8. Wróżenie z ognia
 9. Wróżba księżycowa
 10. Nauka wróżenia
 11. Runowe wróżby
 12. Wróżby z Różdżki
 13. Wróżby pogody
 14. Wróżby na dziś
 15. Szkolne wróżby
 16. Wróżby andrzejkowe dla dzieci
 17. Śmieszne wróżby
 18. Andrzejkowe wróżby miłosne
 19. Wróżby cygańskie online
 20. Noworoczne wróżby
 21. Sprawdzalność wróżb
 22. Wczesne wróżby
 23. Wróżby egzotyczne
 24. Wróżby z pieprzyków
 25. Wróżby z kostek do gry
 26. Wróżby z fusów
 27. Metody wróżbiarstwa
 28. Dawne wróżby
 29. Wróżby personalne
 30. Sztuka wróżenia z kart
 31. Przyszłość z kart
 32. Sztuka wróżbiarska
 33. Kartomancja
 34. Kulinarne wróżby
 35. Chrześcijaństwo a wróżenie
 36. Wróżba miłosna
 37. Wróżba na miesiąc!
 38. Wróżba miłosna na rok
 39. Wróżby Miłosne
 40. Wróżenie z ręki
 41. Wróżenie z kart klasycznych
 42. Wróżba
 43. Wróżby tarota
 44. Wróżba finansowa na rok
 45. Wróżby SmS
 46. Wróżby na gg

O czym tak naprawdę sobie wróżymy? Z analizy tematów, które wybierają nasi klienci wynika, iż są to problemy dotyczące: miłości, zdrowia, finansów, decyzje inwestycyjne, przyszłość ogólnie i terminowe rozkładanie kart. Geneza powstania miłosnej wróżby powstała w wyniku zapotrzebowania na tego rodzaju usługi ezoteryczne. Dla każdego z nas miłość jest najważniejsza i dlatego chemy już wcześniej znać przyszłość z nią związaną. Miłość ze strony czysto teoretycznej jak również miłość od strony duchowej (artystycznej) jest postrzegana przez wszystkich jako widąca siła, która kieruje naszym życiem. Pragnienie miłości poteguję naszą chęć spotkania z wróżką i zadania jej istotnych pytań dotyczących naszego życia partnerskiego, uczuciowego. Dlatego też miłosna wróżba pomaga nam odnaleźć miłość. Czym jest miłość? To przywiązanie do kogoś lub czegoś, które przejawia się w relacji do drugiej osoby (lub obiektu) połączone z wolą i nieraz silnym pragnieniem stałego obcowania z nią, czemu może towarzyszyć pociąg fizyczny do osoby będącej obiektem uczucia.


 

Kategoria: /