Nauka wróżenia

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak działają Karty?

Wróżenie z kartKażdy z nas rodzi się z pewnym stopniem psychicznych zdolności. W rzeczywistości wiele zwierząt nam znanych używa tych zdolności od początku narodzenia. Większość z nas nigdy nie nauczy się wykorzystywać tych zdolności. Można jednak wyćwiczyć w pewnym stopniu nasze możliwości parapsychiczne poprzez codzienne ćwiczenia.
Przepowiadanie przyszłości jest pewnego rodzaju nauką ścisłą. Za pomocą takich narzędzi jak karty można zsynchronizować się ze światem innym niż znamy- światem duchowym.
Przy odrobinie praktyki i wiary w swoje możliwości, przekonasz się, że karty umożliwiają dokonywanie prognoz dotyczących przyszłych wydarzeń, z zaskakującą dokładnością.
Czy są one trudne do nauki?

Bynajmniej. Większość osób które są w stanie opanować korzystanie z kart w przeciągu kilkunastu dni. Instrukcje są łatwe do naśladowania i istnieją 3 rozkłady które można się nauczy w szybkim czasie. Oprócz nauki i posiadanej wierzy należy odblokować kanały energetyczne i uwierzy w swoje możliwości.

Nie masz zbyt wiele czasu, ale chcesz szybko nauczyć się wróżenia z kart?

Codziennie poświęć kartom klasycznym pół godziny. Naucz się znaczenia każdej z kart i z czasem zaczniesz je łączy w całość. Takie nauczanie jest ograniczone w sowich możliwościach, ale karty dopasowują sie do Ciebie dlatego można sobie z nich wróży. Jeśli chodzi o wróżenie innym trzeba się z tym powstrzyma, gdyż karty odbierają początkowo tylko Twoje energie, Twoje pragnienia i emocje. Najpierw zapoznaj się ze znaczeniem zwykłych kart, Gdy te karty będziesz znać dość dobrze, możesz spróbować przygody z Tarotem.

Należy zrozumieć że poprzez karty można wyrazić własne indywidualne emocje i ujrzeć przyszłość. Dla wielu z nas te karty są tylko przeznaczone do gry. Dla osób wróżących po czasie każda z kart, z układów kart ma swoje znaczenie przedstawiające niewytłumaczalną prawdę.
W rzeczywistości ta niesamowite wiadomości które przekazują karty, są rewelacyjne szczególnie wtedy gdy nie da się tego wytłumaczy jako zbieg okoliczności.

Historia tarota jest natomiast bardzo tajemnicza i do końca prawdy nie znamy. W XIV wieku ukazał się tarot w europie a dokładnie we Włoszech. Do dziś dnia powstało ponad 100 talii Tarota. Doświadczone wróżki tworzą dla siebie własne karty z czasem ,jeśli czują taką potrzebę. Istnieje od 78 kart Tarota, nawet do 97 kart.

Mimo iż większość ludzi myśli tylko o grze gdy widzi zwykła talie kart. Wiadomo jednak, że zwykle karty zostały połączone z wróżbiarstwem już w 1487 roku. Właściwie wszystkie karty do gdy były wykorzystywane do celów wróżbiarskich.{jcomments on}

 

Kategoria: /