Czy wróżby się sprawdzają?

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na pewno każdy z nas zastanawia się dlaczego niektórym osobom wróżby się nie sprawdzają. 
 Jest kilka wytłumaczeń na to pytanie. Po pierwsze niektórzy nie powinni znać możliwych wydarzeń, gdyż sami muszą iść przez życie bez drogowskazu. Niektóre osoby tak są zablokowane, że karty nie są dopuszczone do przyszłości. 

Wróżby z run

Wróżba

Innym wytłumaczeniem jest to, iż mamy własny wybór ścieżki życiowej. Tarot zawsze określa możliwe ścieżki do wyboru. Na początku podaje najbardziej możliwą przyszłość a potem inne drogi wyboru. Odpowiadając np. na pytanie „ Czy będziemy razem” zawsze Tarot pokazuje drogi i możliwości, Emocje, uczucia i rady, co należy zrobić by związek trwał. Jeśli osoba pytająca np. nie dostosuje się do tych rad to możliwe, że np. związek nie przetrwa. Tarot stara się dotrzeć do umysłu człowieka, by mogła dana osoba zrozumieć problemy, jakie obecnie ma i jakie mogą wyniknąć np. w związku. Przestrzega i stara się naprowadzić na dobrą ścieżkę. Możemy jednak zrezygnować nieświadomie z tej dobrej ścieżki i pójść inną. To powoduje zmianę przyszłości, dlatego też niektóre wróżby się nie sprawdzają na dalszą przyszłość.
Jeszcze innym wytłumaczeniem tego, iż wróżby się mało sprawdzają jest fakt, iż osoby rezolutne, zaradne, szalone i nie bojące się życia często zmieniają swoje drogi przeznaczenia. To powoduje, iż wróżba przesuwa się w czasie i zmienia drogi przeznaczenia.
Natomiast osoby spokojne, wiodące spokojne życie, czy takie, którym jest ciężko podejmować decyzje, ich wróżby w zadziwiający sposób w większości się sprawdzają.
Poza tym Tarota to do siebie że czasowość wróżb jest ciężka do przewidzenia. Pytając czasami o przyszłość karty pokazują tylko przeszłość i nie chcą ujawnić rąbka tajemnicy przyszłości. Powodem tego jest to, iż osoba pytająca ma nie pozamykane sprawy z przeszłości lub przeszłość ma wpływ na obecną sytuację pytającego. Dlatego taka wróżba bywa cenna gdyż pytający zdaje sobie nagle sprawę z wielu rzeczy i stara się przez to naprawić teraźniejszość. 

Należy też zrozumieć, iż nie ma nieomylnej wróżki. Najlepszym wróżbitom sprawdzalność sięga 80%, a to są nieliczni.
Sprawdzalność wróżb nie zależy jedynie od tego, kto nam wróży, ale jaką jesteś osobą. Niektórym po prostu karty nie stykają, nic nie chcą powiedzieć. Nie oznacza to że coś Ci się stanie, tylko po prostu nie jesteś wewnętrznie na tyle otwartą osobą by karty mogły uchylić przed tobą rąbkę tajemnicy.

 {jcomments on}

Kategoria: /