Karty Lenormand

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Historia Kart Lenormand

Karty Lenormand

Od dawnych czasów ludzi zawsze fascynowało wrózenie i chęć poznania. Człowiek chciał opanować i podporządkować sobie czas oraz zapanować nad wydarzeniami, które się dopiero wydarzą. W czasach kiedy ludzkość nie posiadała wiedzy , która pozwoliłaby na przepowiadanie przyszłości, wróżby i przepowiednie opierały się na zachowaniach przyrody i do przepowiadania przyszłości używano prostych technik wróżbiarskich takich jak: wróżono z zachowań ptaków, wnętrzności zwierząt itd. 
ukłąd dziewiciu kart: Połóż trzy karty w rzędzie od lewej do prawej. Pierwsze trzy karty reprezentują przeszłość, środkowy trzy teraźniejszości i dolne trzy karty w przyszłości (od lewej do prawej). Ta różnica może być przedłużony do Dziewięciu Spreadu karty przy użyciu trzech kart przez ostatnie trzy karty dla teraźniejszości i trzy karty na przyszłość. Centralny karta jest kluczowe w tym czytaniu. Nie zapomnij, że możesz czytać karty po skosie z tego rozpowszechnione. 

1 2 3

4 5 6

7 8 9


Rozprzestrzenianie Lenormand: od lewej do prawej, leżał cztery rzędy ośmiu kart. Dolny rząd składa się tylko z 4 kart na środku. Wszystkie karty zostaną wykorzystane. Zlokalizuj Kobieta (Lady) lub MAN (Gentleman) zgodnie czy querent jest kobieta lub mężczyzna. To jest ważne, wszystkie karty osobistej, w stosunku do którego położenie wszystkich pozostałe karty są sądzeni. Karta ta jest często nazywana Significator.

Istnieje wiele różnych sposobów, aby czytać karty. Niektórzy czytelnicy uważają, że karta może zmienić sens jego przeciwieństwo do tego, czy jest blisko, czy daleko od kobiety / Man karty. Na przykład, w pobliżu Drzewo karty osobistej, które pokazują, że querent należy zwrócić uwagę na ich zdrowie. Drzewo daleko by pokazać, że można oczekiwać querent dobry stan zdrowia. Karty do lewej wskazują karty osobistej przeszłości karty do prawej przyszłości. Clover wskazywałoby szczęście dla querent jeśli blisko do osobistej karty, ale jeśli leżące daleko od osobistej karty, to pech to psu querent. Chmury blisko do osobistej karty będzie wskazywać na problemy, ale daleko by pokazać, że żadnych problemów będzie łatwo pokonać.

Inni czytelnicy czytać karty bezpośrednio w wierszu powyżej Significator, poniżej, w lewo, w prawo, jak i po przekątnej w górę / w lewo, w górę / w prawo, w dół / w lewo i w prawo w dół (jak w gwiazdę lub kształtu gwiazdką) . Lewy jest przeszłość, prawda jest przyszłość.

Większość czytelników zwrócić szczególną uwagę na kombinacje kart, jako negatywne karty mogą zmienić znaczenia kart inaczej dodatnich. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli czytelnik nie używa daleko / metody. Na przykład, Ring obok Scythe pokazuje złamane relacje, albo rozwód. Rodziny oraz Crossroad pokazuje bliźniaki. Star plus Lily pokazuje emeryturę.

Możesz również użyć własnych układów w czytaniach. W ciągu czytania bardzo specyficzny, karta Significator można Drzewo do spraw zdrowia, Dom dla domu / house kwestii, Fox do spraw kariery, Wieża do kwestii prawnych, Clover za pieniądze / luck kwestii, Niedźwiedź do spraw pieniężnych i Ryby na zagadnieniach biznesowych itp. Dziecko może być dowód osobisty dla querent bardzo młodym, a Lily może być dowód osobisty dla starszej querent. Karty te mogą być również wtórne significators obok osobistej karty (Man / Woman) w dużym, 36 czytania kart.


Znaczenia kart

Horseman (Rider / Cavalier) Wiadomości z zagranicy lub z daleka. Nowe sytuacje i osoby są tak do siebie. Zmiana nadchodzi przez odwiedzającego lub wiadomości. (9 Hearts)
Nadzieja Clover, szczęście, bogactwo i możliwości. Nowością przynosi nowe możliwości. Można zaryzykować. (6 Diamonds)
Statek Podróżowanie, dobre możliwości wynikające. Strong granicą połączenia. Poszukiwanie i zmiana. (10 Spades)
Dom dom, owocnych projektów. Domowe sprawy i życia intymnego. Nieruchomości, firmy do domu i małych firm. (Król Serca)
Zdrowie Tree, energetycznych i duchowych przekonań. Zdrowie psychiczne. Karmic liczy. (7 Hearts)
Chmurach Przeszkody i nieprzyjemne wydarzenia. Powikłania, niepewność i kłopoty. Bądź cierpliwy. Disturbed ludzi wokół ciebie. (King of Clubs)
Zdrada Snake, zazdrość, oszustwo, rozczarowania, kłamstwa. Ludzie wokół Ciebie może być cię wykorzystuje. (Kluby Queen)
Zakończenie Trumna, poważna choroba, a nawet śmierć, depresja. Duża strata pieniędzy lub utraty relacji. Ważne zmienia życie wydarzeń. Destrukcyjne zachowania i negatywne nastawienie. (9 Diamonds)
Bukiet (kwiatów) Zadowolenie, obfitość miłości, piękna, wdzięku, radości. Recovery, gojenie, emocjonalny wellness, przyznane życzenia. (Spades Queen)
Scythe Break-up, wielkie niebezpieczeństwo, wypadki, wstrząsy. Akty przemocy, szkodliwe działania. Chirurgia. Emocjonalne separacje, odrzucenia. (Diamonds Jack)
Bicz (Birchrod) sporów i konfliktów, argumenty, walczy. Nadużycia, cierpienie. Seksualna chemia i pasja. Sport, aktywność fizyczna. (Jack of Clubs)
Ptaki (Bird) komunikacja, rozmowa, wiadomości. Sprzedaż i negocjacje. Pary i osobiste powiązania. Problemy do czynienia, krótkie podróże, myślenia. (7 Diamonds)
Zaufanie Child, życzliwość, dzieci. Szczerość i kruchość. Niedojrzałość. Małe rzeczy. (Jack of Spades)
Zdrada Fox, ukryte pułapki, nielojalność. Bądź ostrożny i dyskretny. Praca, kariera i praca. (9 Clubs)
Bear Power, uważaj, wokół tych u władzy, zawistni ludzie, potrzeba siły. Financial gratka, przepływ środków pieniężnych. Szefem. Ochrona. Rząd. Kontrola wagi. (10 kluby)
Gwiazdy (Star) par, nadzieja, wizja, wyobraźnia. Nowa ścieżka. Sława i reputacja. (6 Hearts)
Bociany (Bocian) Zmiany w domu. Move house. Narodziny dziecka. Ulepszeń. (Serca Królowej)
Dog Niezawodny przyjaźń. Niezawodność, wierność. Zaufanie, stabilność. Towarzyszką życia. (10 Hearts)
Tower (High Tower) Wskazówki, ochrona. Prawna orzeczeń. Rząd i instytucje wojskowe. Urzędnicy. Szpitale, uczelnie, lotniska. Przebieg swojego życia, długie życie, kogoś lub coś z przeszłości. (6 Spades
Kreatywność Garden, spotkania, imprezy. Zdarzenie, do wiadomości publicznej. Publiczność. Sieć osób. (8 Spades)
Mountain Silne wrogowie do pokonania sytuacji. Opóźnienia, utknęły sytuacjach. Przeszkody. (8 Clubs)
Crossroad (Drogi / droga), wybory, decyzje. Nowe alternatywy. Wielokrotności. Mediacja i dyskusja. (Diamonds Queen)
Myszy (Mouse) kradzież, straty. Stres i zmartwienia. Ukryte problemy. Zmęczony i chory. (7 Clubs)
Miłość, serce, szczęście. Romance, pasja. Hojność. Emocje. (Jack Hearts)
Małżeństwo Ring, kwestie partnerstwa. Umów, porozumień. Oferta, propozycja. Dar, obecny. Reunion, zatwierdzenie. Zakończenie. (Kluby ACE)
Sekrety książki, tajemnica. Niespodzianka. Learning, szkolenia, edukacja. Okultystyczny. (10 Diamonds)
Aktualności Letter, mail. E-mail, fax. Dokumenty, dyplom. Nagroda trofeum. (7 Spades)
Man (Gentleman) człowiekiem. Neutralne karty. Karta Significator dla mężczyzny. (Serca ACE)
Kobieta (Lady) kobieta. Neutralne karty. Karta Significator dla kobiety. (Spades Ace)
Lily (lilii) Peace, satysfakcja. Zadowolenie. Wsparcia, postawa wobec życia. Promocja, biznes, praca. Długie doświadczenie. Zakończenie. Dojrzałość, mądrość, starość. (Spades King)
Optymizm Sun, szczęście, sukces. Victory, sława, chwała. Ciepła. (Diamonds ACE)
Emocje Moon, uczucia. Fantazje, marzenia. Romansów. Sukcesy, sława, uznanie. Psychiczne zdolności. (8 Hearts)
Key (Klucze) odpowiedzi, rozwiązania. Nowe początki, sukces. Zrządzeniem losu. Przeznaczenie. Karmic lekcja. (8 Diamonds)
Commerce Fish, handel. Samozatrudnienie. Niepodległości. Przedsiębiorców. Przygoda. Nadmiar, luksus, bogactwo, pieniądze. (Diamonds King)
Stabilność Anchor, sukces, bezpieczeństwa. Długoterminowy sukces. Wytrwałość, determinacja. (9 Spades)
Krzyż cierpienia, nieszczęścia, ból. Rozpacz, poczucie winy. Nie ma nadziei dla sytuacji. Pytania bez odpowiedzi. Choroba. Niepokój. Karma, przeznaczenie. Religia. (6 Clubs)

Kategoria: /