Wróżby z kart klasycznych za darmo

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Odkrywam dla Ciebie karty.

Otwieram przed Tobą wrota do poznania tajemnicy. Przejdź interaktywne etapy swojej przepowiedni z kart. 

 


Zadaj mi pytanie wpisując je poniżej

 

Wynik losowania kart klasycznych


  

Wróżbiarstwo ma bardzo długie korzenie, jednym ze sposobów przepowiadania przyszłości jest kartomancja, która za pomocą kart określa p[przyszłe możliwe sytuacje w życiu człowieka. Jest to dość rozbudowany system wróżbiarski, a raczej dywinacki. 
Aby móc sobie powróżyć, lub znajomym, trzeba najpierw poznać znaczenie każdej karty, sposób rozkładania talii oraz nauczyć się wiązać znaczenie jednej karty ze znaczeniem sąsiednich. Z czasem, po wielu próbach, zacznie ukazywać się nam prawdziwy obraz naszego życia i tego co nas może czekać w przyszłości. 

Jeśli uwierzymy w to, że intuicja nasza nas nie zawodzi, i że karty umieją ukazać wydarzenia przyszłości, będziemy w stanie poznać prawdziwą przyszłość.Talia do wróżenia skalda się z 32 lub 24 kart. Wróżenie zaczyna się od tasowania i od skupienia się nad konkretnym pytaniem, na które chcemy usłyszeć odpowiedź. Po tasowaniu, przekładamy karty na trzy kupki, do siebie. 

Następnie robimy rozkład z kart. Rozkładów jest wiele. Najpopularniejszy to ten składający się z 4 rzędów po 6 czy 8 kart, w zależności czy wróżymy 24 kartami czy 32.

Samo wróżenie z kart polega na skupieniu się wróżki na danym pytaniu i osobie, której wróżą. Dzięki temu otrzymuje ona możliwość zerknięcia w nasza nadświadomość, czyli intuicję, oraz w źródło prawdy i wiedzy, czym jest zbiorowa świadomość ludzkości. Każda wróżka może mieć różne pojęcie na temat przepowiadania przyszłości, ale ważne jest by była osobą, która zaznacza na początku seansu, że przyszłość nasza można zmienić.

 

Kategoria: /