Wróżby 2016 bezpłatnie

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


 

Przepowiednia  z Tarota i numerologii dla znaków zodiaku na  rok 2015 - bezpłatnie

Obliczenia Numerologiczne wykorzystujące Astrologię oraz Tarota, dają nam obraz życia człowieka w danym okresie.

Zobacz również: Przepowiednie opartą wyłącznie kartach tarota: Tarot 2015

   

 

Koziorożec

Sprawiedliwość + As Kijów

Rok 2013 ten będzie dla wielu osób spod tego znaku bardzo ważny, za sprawą kwestii związanych z pracą, finansami, czy ważnymi urzędowymi załatwieniami. Jeśli będziesz przebywać w konflikcie, lub będziesz musiał dokonać ważnego wyboru, postaraj się przede wszystkim zachować uczciwość  i uwzględnić dalekosiężne skutki swoich działań.

Związek Twój raczej będzie w równowadze. 

Będziesz mieć w sobie wiele energii na ten rok. Nastaw się na niespodziani, impulsy które do ciebie przyjdą i wykorzystaj szans, które niesie Ci los.

Będzie to dobry miesiąc, pełen ważnych działań i dobrych decyzji. Bądź sprawiedliwy wobec siebie i innych a z pewnością los Ci się odwdzięczy.

 

Wodnik

Eremita + 2 Kijów

Ten rok będzie należeć tylko do Ciebie. Podaruj sobie samemu dostatecznie dużo czasu i nie zaraź się gorączkowym pośpiechem dnia codziennego.

Jeśli jednak będziesz musiał zająć się ważnymi sprawami, zrób to z pełną uwagą, bez zmuszania się przy tym lub ulegania wpływom innych. Jeśli będziesz mieć do podjęcia ważna decyzję, zastanawiaj się nad nią długo. Możesz mieć problemy z koncentracją, czy z podjęciem decyzji. Nie śpiesz się jednak, dobrze wszystko przemyśl.

W związku uważaj byście obojętnie koło siebie nie żyli. Gdy to zauważysz zacznij działać, nie zamykaj się na partnera.

Jeśli jesteś singlem, raczej w tym roku nikogo interesującego nie poznasz.

 

Ryby

Koło Fortuny + 3 Kijów

Bywają dni, w których musimy stanąć wobec nieuchronnych sytuacji i doświadczeń. Jeśli w tym roku będziesz mieć wrażenie, że pewne rzeczy przybrały swój bieg, nie powinieneś się przeciw temu wzbraniać. Wyjdź z założenia, że wszystko ma swoją prawidłowość, nawet jeśli sens tego w tym momencie pozostaje dla ciebie jeszcze niejasny. 

Istnieje prawdopodobieństwo, że wszystko to później okaże się szczęśliwym przypadkiem.

W miłości w tym roku może być dużo zamieszania. Wszystko może się naprawić, ale po chwili zepsuć. Staraj się być elastyczny w tej sytuacji.

Będzie taki moment w którym będziesz mógł wykorzystać możliwości jakie przyniesie ci los Zauważ coś i złap okazję.

 

Baran

Moc+ 4 Kijów

Będzie to rok maksymalnej przedsiębiorczości. Będziesz pełen sił i energii. Twój umysł będzie potrzebował działania, dlatego nie zdziw się że ktoś lub ktoś wzbudzi w Tobie namiętne zainteresowania. Daj swoim odczuciom pełną swobodę. W tym roku starczy Ci słaby pokonać wszelkie przeszkody.

W pracy będziesz odczuwać poczucie bezpieczeństwa. Możesz nawiązać nowe, ważne kontakty. W relacjach z bliskimi będziesz cieszyć się układającymi się sprawami. Otwórz się na innym ludzi i nowe działania.

Dla singli może to być dobra okazja do flirtowania i poznawania nowych osób. Nie powinieneś długo odwlekać nieprzyjemnych spraw, ponieważ w tym miesiącu z sukcesem załatwisz wszystko.

 

Byk

Wisielec+ 5 Kijów

W tym roku twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Albo będziesz zwlekać z jakąś sprawą, lub spóźnisz się z czymś. Jakaś sprawa może zatrzymać się na chwile w miejscu, niezależnie od Ciebie. Nie próbuj usilnie uwolnić się od takich problemów.

To sprawi, że staną się one jeszcze bardziej zagmatwane. Być może warto będzie zmienić, swój punkt widzenia, żeby zobaczyć całość w zupełnie innym świetle. Jeśli to nie pomoże, niestety będziesz musiał ponieść ofiarę, po czym przyjdzie postęp w danej sprawie.

W miłości przyjmij zdrowy punkt widzenia. W pracy zwróć uwagę na konkurencje, od której możesz się wiele nauczyć.

 

Bliźniak

Transformacja + 6 Kijów

W tym roku może dojść do jakiegoś przełomu w Twoim życiu. Coś naturalnie może ulec zmianie. Być może będziesz zadowolony że coś się skończyło, ale może się tak zdarzyć że będziesz  smutny tym, że ktoś Ciebie źle potraktował.

Nie próbuj zatrzymać tego, co dawno już umarło, odeszło, zakończyło się. Jeśli to sobie rzeczywiście uświadomisz, poczujesz się w końcu wolny i spokojny, chociaż będzie Ci ciężko to zrozumieć.

Będą jednak też dni szczęśliwe, w których coś osiągniesz. Małe niespodzianki od losu, dobre wiadomości, miłe spotkania towarzyskie, umilą ci ten miesiąc.

Może to być przełomowym miesiąc dla tego roku. Wejdziesz w nowy etap swojego życia.

 

Rak

Umiarkowanie + 7 Kijów

W tym roku będziesz mieć szczęśliwą rękę, dzięki której może Ci się udać stworzyć nietypową mieszankę, dokonać znaczących odkryć bądź wejść na szczyty kreatywności.

Jeśli planujesz coś w tym miesiącu zrobić, masz wolną rękę. W relacjach z ludźmi będziesz się świetnie dogadywać. Dyplomatyczna rozmowa, rozwiąże każdy problem.

Uważaj jedynie na zazdrosnych ludzi, którzy będą Ci zazdrościć twojego sukcesu w jakiejś dziedzinie.

Mogą czekać Cię miłe niespodzianki od kogoś bliskiego. Możliwe też że będziesz szansa na wyjazd na odpoczynek, lub na planowanie wyjazdu w tym roku.

 

Lew

Diabeł + 8 Kijów

W tym roku zrozumiesz jakie są swoje wady, i jakie cienie Cie prześladują. Być może będzie Cię łatwo nakłonić do jakiegoś nierozważnego kroku lub ulegniesz pokusie postępowania wbrew własnym poglądom. Równie dobrze mogą, się w tobie budzić takie skłonności, jak zazdrość, zawiść czy chciwość. Uważaj więc na swoją ciemną stronę, bo może ona narobić Ci samych problemów.

Miej oczy szeroko otwarte i nie podejmuj pochopnych decyzji. Jeśli jesteś wolną osobą, będziesz mieć możliwość wejścia w różne relacje w tym relacje romansowe.

Uważaj by używki i nałogi nie spowodowały że dokonasz złego wyboru. Bądź ostrożny.

 

Panna

Dom Boży + 9 Kijów

ten rok z pewnością nie będzie nudny. Licz się z niespodzianką, która pojawi się albo jako nagłe olśnienie, albo niespodziewane zakłócenie, które pozwoli pęknąć stałym oczekiwaniom.

Może Cię coś zaboleć, może coś pójść nie tak jak tego chcieliśmy, jednak będziemy musieli przeboleć tą sprawę.

W miłości dmuchaj na zimne, staraj się być z partnerem w równowadze. W romansach i niepewnych relacjach będzie problem z utrzymaniem ich. Staraj się nie wdawać w nowe relacje które mogą okazać się dla Ciebie toksyczne.

Staraj się zachować cierpliwość, bo tylko ona Cię uratuje przed kłopotami.

 

Waga

Gwiazda + 10 Kijów

Warto cieszyć się z tego miesiąca gdyż będzie on dla Ciebie wspaniałomyślny, szczególnie w życiu uczuciowym. Cokolwiek zaplanujesz, będzie miało długotrwały, radosny przebieg, ponieważ będziesz mieć instynkt, który nieomylnie wskaże Ci dobrą drogę.

Jeśli nie będziesz zamierzać rozpoczynać niczego nowego, warto żebyś na swą sytuację spojrzał z perspektywy wyższej wartości.

W pracy czeka Cię możliwość rozwoju, lub jej zmiany. Będzie dużo ruchu w tej dziedzinie. Możesz też więcej niż zazwyczaj podróżować, wyjeżdżać, czy to do rodziny, czy w innych ważnych i niej ważnych sprawach.

 

Skorpion

Księżyc + Król Kijów

Być może początek roku nie będzie taki jak sobie to wyobrażałeś. Runie jakieś pojęcie o sprawie, o osobie o świecie. Zaczniesz początkowo widzieć świat w innych barwach ,dopiero w drugiej połowie zauważysz że to o czym myślałeś było niedorzeczne, nierealne.

Warto tez będzie uświadomić sobie że strach paraliżuje prawidłowe decyzje. Dlatego przywitaj ten rok  pozytywnie, z realizmem patrz na sprawy, a będzie on dla Ciebie niezwykły.

W relacji może być namiętnie, i ciekawie. Szczególny wpływ na twoje życie może wywrzeć jakiś mężczyzna, który pomoże Ci w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie.

 

Strzelec

Słońce + Królowa Kijów

Ten rok będzie dla Ciebie pogodny, beztroski, ciekawy. Jeśli początkiem miesiąca będziesz z kimś w waśni, to uda się wszystko wyprostować. Będzie to szczególnie dobry czas dla związków i wszelkich relacji między ludzkich. Jeśli kogoś darzysz uczuciem, może warto to okazać, i zrobić krok do przodu?

Ważna osoba w tym miesiącu będzie silna kobieta która w jakiejś sprawie będzie w stanie Ci pomóc. Przeżyj ten miesiąc tak jak tego chcesz, dbaj o swoje emocje i uczucia. Nie ukrywaj ich zbyt głęboko w siebie, tylko staraj się zauważyć to co naprawdę czujesz.

Kategoria: /