Wróżby tarota 2016

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 TAROT 2015

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć co nowego przyniesie 2015 rok, zapraszamy do postawienia wróżby na nowy rok. 

Dowiesz się Co czeka Cię w miłości i w finansach.

Pamiętaj, że u nas  dobre wróżki stawiają karty tarota,

więc nie obawiaj się negatywnych wróżb. Same dobre wróżby"Tarot pozytywny"


 

Wróżka Klaudia 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróżeniem z kart klasycznych ora Tarota Marsylskiego zajmuję się od około 15 lat. Wybrałam tą drogę życia, gdyż uważam że dzięki kartom i ich możliwościom można uzyskać drogę ku szczęściu. Przyszłość nasza jest zmienna i w dużej mierze zależna od nas, dlatego wróżby nie zawsze pokazują życie człowieka jako wyrocznię. Można jednak dopytać się kart co warto zmienić w naszym życiu, co zrobić by nas ktoś pokochał, byśmy byli szczęśliwi, byśmy odnaleźli własną drogę ku szczęściu i spełnieniu.
Zawszę pisze to co widzę w kartach. Jeśli jednak widzę nieprzyjemne rzeczy pytam się ich co należy zrobić by ominąć pewne sytuacje. Przepowiednia uzyskana odemnie ma być wskazówką na dalsze życie, i pomocą w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych życiowych problemów. 
Zapraszam do wróżby przez email. Wystarczy napisać do mnie wiadomość z opcją wyboru wróżby, podać dane potrzebne do wróżby ( data urodzenia, zdjęcie do wglądu, pytania, problemy, dylematy). Po otrzymaniu wiadomości wysyłam link oraz dane do przelewu. Do dwóch dni roboczych stawiam karty i wysyłam wiadomość, do której można się odnieść i dopytać, jeśli jest coś niejasne. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, dlatego też wróżby, które przesyłam są dość obszerne, wyjaśniające niemalże wszystkie niejasności.

Kategoria: /