Numerologia

Numerologia w twoim życiu

| |
 


Nauczmy się sami obliczać swoją liczbę życia. Pamiętajmy że nie można jej zmienić, przedstawia ona bowiem cechy naszego charakteru, cechy jakie powinien posiadać nasz przyszły partner. 9 liczb życia przedstawia 9 różnych sposobów patrzenia na świat. Według największych numerologów ta szczególna liczba towarzyszy nam przez całe życie i jest najważniejszą wskazówką dla dalszych prognoz także we wróżeniu z kart. 
 
 
Aby ją poznać należy dodać do siebie wszystkie cyfry, z jakich składa się twoja data urodzenia. Dodawaj ja do tego momentu aż uzyskasz liczę złożona z jednej cyfry.
 
np. data 1983.07.04 = 1+9+8+3+7+4= 32= 3+2=5
Oznacza to Liczbę Życia 5
 
Wyjątkiem są liczby 11,22,33 i 44, które zwane są Liczbami Mistrzowskimi. Jeśli otrzymałaś wynik będący jedną z nich to powinnaś przeczytać opis dla ich sumy oraz dla Liczby Mistrzowskiej.
Na przykład:
31.05.1973=3+1+0+5+1+9+7+3=29=2+9=11=1+1=2
Oznacza to Liczbę Życia 11, w której zawiera się Liczba Życia 1.
 
 
Liczby Mistrzowskie to bardzo szczególne liczby. Wymagają od swoich posiadaczy szerszego wglądu na sprawy duchowe. Liczba ta stawia wysokie wymagania od posiadaczy, gdyż dzięki temu kiedyś możesz stać się wielkim mistrzem i przewodnikiem dla innych.  
 
Jeśli patronuje ci Liczba Mistrzowska, to możesz korzystać z jej wpływu oraz z wpływu Liczby, jakiej jest ona sumą. Np. Liczba Życia 22 oznacza, że posiadacz jej nosi w sobie także cechy liczby 4.
 
1 – Jedynka
 
Umie kierować ludźmi, szybko podejmuje decyzje, jest osobą  bardzo samodzielną, lubi polegać tylko na sobie. Zna swoją wartość i chce by inni go doceniali. Wytrwale sięga do wyznaczonego celu, bez względu na przeciwności.
Jedynka nadaje się na stanowiska kierownicze, sprawdza się w polityce oraz jako naukowiec. Jedynka to silna natura, w przyjaźni lojalna i zdolna do poświęceń. Nie zapomina urazów, nie potrafi wybaczyć nielojalności.
 
Miłość :, bardzo namiętna ale przy tym zaborcza
 
Szczęśliwe liczby : 1, 10, 19, 28
 
Twoje kolory : brązowy, żółty , złoty
 
Kamienie : bursztyn, topaz
 
Najlepszy partner : 6,8
 
 
2 - Dwójka
 
 
 
to polityk mający świadomość dwóch obliczy świata, zainteresowany drugim człowiekiem, wrażliwy, kierujący się w życiu uczuciami
Jest osobą wielkoduszną i opanowaną i dzięki temu ma zwykle wielu przyjaciół, którzy cenią jego spokój i elokwencję. Posiada zdolności artystyczne, jest bardzo kreatywny. Jego wadą jest brak wiary we własne siły, musi uwierzyć, że możesz wiele osiągnąć. Dwójka w życiu kieruje się raczej intuicją niż rozsądkiem. Opornie przyjmuje wszelkie zmiany, szanuje tradycję. Jest typowym domatorem, który w domu odnajduje spokój.
 
Miłość : delikatna, , nieśmiała
 
Szczęśliwe liczby : 2, 11, 20, 29
 
Twoje kolory : biały, beżowy , jasne odcienie
 
Kamienie : perły
 
Najlepszy partner : 2,4
 
3 – Trójka

 

Miłość : gracja, niestałość w uczuciach, tolerancyjność
 
Szczęśliwe liczby : 3, 12, 21, 30
 
Twoje kolory : róż, fiolet
 
Kamienie : ametyst
 
Najlepszy partner : 1,8
 
 
4 - Czwórka
 
Osoba z pod tej liczby, to logik osiągający bardzo dużo dzięki swojej nauce i dużym wkładzie w naukę. Bardzo odporny na stres związany z pracą
 
.Jest osobą dokładną, punktualną i odpowiedzialną. Czasem czuje się nie doceniana i nie zauważana przez otoczenie. Często miewa humory i bywa zamknięta w sobie, dlatego też ciężko jest jej nawiązać kontakt z ludźmi. Czwórka to osoba przyzwoita, konsekwentna i uparta, wobec ludzi nieco nieufna.
 
Miłość : porywcza, lojalna, konsekwentna
 
Szczęśliwe liczby : 4, 13, 22, 31
 
Twoje kolory : niebieski, szary , granatowy
 
Kamienie : szafir
 
Najlepszy partner : 2,3
 
 
5 – Piątka
 
 
Piątka to też osoba kapryśna i wymagająca. Jest niespokojnym duchem, kocha częste zmiany i podróże. Umie cieszyć się życiem i korzystać z jego uroków. Nie lubi angażować się w sprawy innych. Piątka to osoba nieszablonowa, ciekawa życia, dynamiczna i żywiołowa. Bywa nerwowa i wybuchowa.
 
 
Miłość : zaborcza, oddana, zazdrosna
 
Szczęśliwe liczby : 5, 14, 23
 
Twoje kolory : seledynowy, kremowy
 
Kamienie : brylant
 
Najlepszy partner : 7
 
 
 
6 – Szóstka
 
 
Szóstka jest obdarzona dużym ilorazem inteligencji i wyobraźnią. Jest osobą godną zaufania, lubi pomagać innym ludziom. Stara się unikać jakichkolwiek konfliktów. Czasem wyrzeka się ze swoich potrzeb. Szóstka jest czuła i wrażliwa, czasem niezdecydowana.
 
Szczęśliwe liczby : 6, 9, 12, 27
 
Twoje kolory : błękit, róż
 
Kamienie : turkus, szmaragd
 
Najlepszy partner : Szóstka, Dziewiątka
 
 
7 - Siódemka
 
 
To osoba wrażliwa i skryta, łatwo robiąca karierę zawodową, bardzo zainteresowana sprawami duchowymi. Często siódemka staje się twardą osobą, która gubi się, gdy ma dużo pieniędzy.
Siódemka jest inteligentna, oryginalna, uduchowiona, obdarzona intuicją. Jest chłodna i nieprzystępna, nie zawiera łatwo znajomości. Ma refleksyjną naturę, nie interesują ją plotki.. Siódemka ma wiele zainteresowań i potencjału.
 
 
Miłość : dystans, nieśmiałość, wierność, odpowiedzialność
 
Szczęśliwe liczby : 7, 16, 25
 
Twoje kolory : zielony, zgnita zieleń
 
Kamienie : agat
 
Najlepszy partner : 4
 
 8 – Ósemka
 
 
 Ósemka zawsze wytrwale dąży do osiągnięcia celu. Jest energiczna i niesamowicie pewna siebie. Nie uznaje kompromisów, ufa tylko sobie. Potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji. Ósemka jest zacięta i nieposkromiona. Ma silną osobowość, jest uparta i wytrwała w działaniu.
 
Miłość : namiętna, zaborcza,
 
Szczęśliwe liczby : 8, 17, 26
 
Twoje kolory : czerwony, granatowy
 
Kamienie : szafir
 
Najlepszy partner : 8,9
 
  
To osoba bardzo rodzinna, uważająca ją za piedestał swojego życia i mocno z nią związana. Jest zwykle kreatywna intelektualnie, ma łatwość odnajdywania się w różnych sytuacjach życiowych, nie lubi stawiać sobie ograniczeń, jest bardzo uczuciowa.

 

To osoba chętnie ucząca się nowych rzeczy, otwarta na nowinki, mająca dużą sprawność w zdobywaniu wiedzy.

 

To człowiek ukierunkowany na indywidualne spełnienie, o dużych talentach i możliwościach w każdej dziedzinie, we wszystkim co robi widać wolę działania, siłę, oraz kreatywność. Trójka ma też liczne zainteresowania i wielu przyjaciół. Jesteś osobą wesołą , z nadzieją patrzy na świat. Nie znosi nudy i lenistwa, praca jest dla niego bardzo ważna, bo dzięki niej możesz się czuć spełniona. Lubi życie w ruchu, zmiany i podróże. Trójka to osoba spontaniczna, ciekawa świata, czasem nawet lekkomyślna. Jest porywcza, uczciwa i prawdomówna. To człowiek o silnych cechach przywódczych, pionier przecierający innym szlaki, indywidualista, człowiek o silnej "wibracji", mocno zaznaczający swoją obecność,

  To osoba opierająca swoje działanie na bezinteresownej miłości, To osoba skazana na powodzenie, które często objawia się po 36, a na pewno po 45 roku życia.

Dziewiątka jest honorowa, gwałtowna, krzepka. Ma ogromną potrzebę akceptacji, jest często impulsywna. Bywa osobą konfliktową i despotyczną. Jest wytrwała i konsekwentna, zwykle osiąga zamierzone cele. Potrafi poświęcić się dla innych, jest wrażliwa na potrzeby innych ludzi.
 
Miłość : czuła, zmienna, namiętna
 
Szczęśliwe liczby : 3, 15, 18, 24
 
Twoje kolory : fiolet
 
Kamienie : granat
 
Najlepszy partner : 8,9

 

9 - Dziewiątka
 

 To twórca na dużą skalę, osoba tworząca i działająca poprzez podświadomość, uparta i zdeterminowana w działaniu,