Wróżby noworoczne 2016

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od dawnych czasów przełom roku stanowił ważny czas dla wróżb. Każdy z nas pragnie aby kolejny rok był lepszy od Poprzedniego. Życzenia noworoczne składają się głównie ze słów” Oby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego” 
Chcąc usłyszeć porad na temat przyszłości, kierujemy się do wróżek i odwołujemy do Tarota oraz zaklęć.

Pamiętajmy jednak by kierować swoje zapytania do odpowiednich ekspertów w tej dziedzinie. Dobra wróżka charakteryzuje się tym iż z kart jest w stanie wyczytać możliwości jakie staną przed Tobą. Gdy widzi niebezpieczeństwo ostrzega i stara się wprowadzić Cię na odpowiednią ścieżkę życia.
Podświadomie Nowy Rok daje nam nadzieje a zarazem obawy przed przyszłością, dlatego wiele osób zgłasza się do takich osób jak my. Jesteśmy pewnego rodzaju przewodnikami. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Pamiętajcie, że wróżby noworoczne pomogą wam w rozwiązaniu problemów i ukarzą najbliższą przyszłość


Na naszym portalu znajdziesz wróżby z kart Tarota, z kart Anielskich, z kart klasycznych ,z run, z wahadełka, oraz wróżby na podstawie Numerologii.

Istnieją wróżby, które możecie sami stworzyć.

   

Tutaj poniżej darmowa noworoczna wróżba

♥ Jeśli chcesz wiedzieć które miesiące przyniosą ci szczęście w ostatni dzień roku zapal 12 świec( każda odpowiada za dany miesiąc) i ułóż je w kręgu. Następnie przeskakujemy przez każdą ze świec tak aby jej nie ruszyć. Te które nie zgasną będą miesiącami szczęśliwymi.

♥ Aby być pewną miłości w Nowym Roku należy w Noc Sylwestrowa nasypać do swojego buta kilka ziarenek maku lub pszenicy. Wtedy będzie pewne że kolejny rok będzie rokiem miłości i spełniania.

♥ Ostatnia ciekawa wróżba dotyczy spełnienia marzeń. Jeśli chcesz by Nowy rokbył urzeczywistnieniem Twoich marzeń, 12 minut przez północą zjedz minuta po minucie 12 rodzynek. w każdej minucie jedna rodzynka.

 

Poniżej można zapytać astrologa o przyszłość w Nowy Roku 2015

 


  Zadaj pytania naszym wróżką przez sms i z korzystaj z Tarot online lub zamów wróżbę kompleksową u wróżki na email , a dowiesz się jakie możliwości Cie czekają w przyszłości. 
  Z Nami wejdziesz na ścieżkę szczęścia w Nowym 2013 roku

{jcomments on}

 

Kategoria: /