W magicznej kuli zobaczysz swoją przyszłość!

Wróżby online z magicznej kuli

| |

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Magiczna kula


 Daj nam do 10 minut  czasu na odpowiedź. Wróżbami przesyłanymi do nas zajmować się będą profesjonalne wróżki, które odsłonią przed Tobą przyszłość!. Szybka realizacja usługii.


 
Zamawiając  wróżbę, należy przesłać do wróżki zwykły e-mail z danymi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. które będą wymagane do postawiania wróżby tj:
 
Złóż zamówienie - Twoja Wróżba kompleksowa - Wróżba kompleksowa jest to Rozkład kart tarota na okres 12 kolejnych miesięcy, dodatkowo 4 konkretne pytania oraz rozkład partnerski
 

Wróżenie z kryształowej kuli - Wielu wyobraża sobie wróżkę z kryształową kulą i czarnym kotem u boku. Co taka wróżka może zobaczyć w tej kryształowej kuli? Gdzie pojawiają się obrazy przyszłych wydarzeń- wewnątrz kuli czy też w podświadomości samego jasnowidza? 

Istnieje wiele sposobów zaglądania w przyszłość, lub też zdania sobie sprawy z działających sił, które przyniosą w przyszłości prawdopodobne rezultaty. Sami tworzymy własną rzeczywistość i nic nie jest tak naprawdę zdeterminowane.
Jeśli ktoś pragnie osiągnąć całkiem inne rezultaty niż przedstawia to wróżba, w jego mocy leży zmienić przyszłość poprzez określone akcje i decyzje by zdobyć upragniony cel. Spoglądanie w kryształ w celu odgadnięcia przyszłości to jedna z najstarszych form wróżenia. Kryształowa kula używana często we wróżbiarstwie, skupia promienie światła słonecznego lub innego i przekształca w ten sposób przedmiot w symbol boskiego światła i niebieskich mocy.
Wróżbita uwalnia swój umysł i spogląda w głąb kryształu, z którego odbiera błyski oznaczające sceny z przeszłości czy wizje przyszłości.

Obecnie można nabyć trzy rodzaje kryształowych kul- z kryształu górskiego, które są najdroższe, ze szkła kryształowego i z tworzywa. 
Najważniejszy w kuli nie jest jej rozmiar czy materiał, z którego jest zrobiona, ale dokładność wykonania. Należy wybrać idealną kulę bez skaz, wtedy będzie działać. Kryształowa kula powinna być idealna, okrągła, bez zniekształceń czy zawirowań. Zaskakujące jest to, iż podczas początkowej pracy z kulą, w czasie seansów, nie widać kuli dokładnie, ponieważ dywinacja powinna odbywać się w prawie całkowitych ciemnościach. 
Podczas seansu można zadać pytanie, lub po prostu ni zadawać go, tylko czekać co powie kula o przyszłości. Dywinacja z kuli jest formą jasnowidzenia, w którym człowiek poprzez zdolności paranormalne, jest w stanie sięgnąć dalej w przyszłość niż zwykły człowiek. W czasie seansu z kryształową kulą warto usiać w wygodnym i spokojnym miejscu, w którym nikt nie bezie przeszkadzał. Należy umieścić kulę przed sobą, tak, by móc na nią patrzeć, nie przyjmując żadnej wymuszonej pozycji. 
Należy skupić spojrzenie na wnętrzu kryształu, a nie na jego powierzchni. Należy zajrzeć do jego wnętrza, jakbyśmy się patrzyli przez okno wiodące do innego wymiaru, innej czasoprzestrzeni.
Zazwyczaj po kilkunastu minutach wpatrywania się w kulę dostrzegamy obraz chmur, Po jakimś czasie obłoki zaczną zmieniać kolor. Staramy się przejść jakby przez te chmury.

Odczytywanie dziwnych obrazów, które nasz mózg po pewnym czasie zaczyna rozpoznawać, jest czynnością wyuczoną. Kiedy zaczyna się mieć wizje, odkrywa się, jakie czynności umysłowe podtrzymują je, wzmacniają, pomagają odczytywać, 
a jakie powodują ich znikanie. Wszystkie te czynności trzeba nauczyć się instynktownie. Trzeba uczyć się na własnych błędach 
i odkryć własną najlepszą metodę. 
Po jakimś czasie z wnętrza kuli może wydobywać się jasna poświata, która po czasie przybierze odpowiednie kształty i obrazy. Każdy jednak inaczej przechodzi dywinację za pomocą kryształowej kuli. 
Jeśli jednak spróbujemy świadomie przyjrzeć się tym obrazom, przestaną one być widoczne, Nie zastanawiajmy się tylko patrzmy, dostrzegajmy, nie analizujmy na razie. Kiedy nabiera się wprawy w tym rodzaju dywinacji, można nauczyć się s
kupiać uwagę na poszczególnych obrazach i dokładnie je oglądać, nie powodując przy tym ich zniknięcia.

Obrazy z przyszłości w kryształowej kuli

Tradycyjnie wyobrażamy sobie wróżkę z błyszczącą kryształową kulą, co potrafi ona dostrzec uporczywie wpatrując się w jej wnętrze?
Gdy pojawiają się obrazy przyszłych wydarzeń- wewnątrz kryształowej kuli czy w podświadomości jasnowidzącego?
Wizje dotyczące przyszłych wydarzeń przychodzą do nas także w snach.

Wróżki odczytujące przyszłość często są kojarzone kryształowa kulą, w szczególności za sprawą wesołych miasteczek, w których ustawione były namioty z wróżkami. Widzimy kobietę z chustą, starszą- taki jest stereotyp wróżki. Współcześnie wygląda to jednak już zupełnie inaczej.

Według Hojnego Melville’a, autora niezwykle szczegółowego podręcznika na temat posługiwania się kryształową kulą, kula ta powinna mieć 3,8 cm średnicy lub być przynajmniej wielkości pomarańczy. Powinna być przechowywana w kasetce z kości słoniowej, drzewa hebanowego, lub bukszpanu, starannie wypolerowanego.

Pochylając się nad kulą wróżka przez kilka minut porusza nad nią prawą dłonią w celu namagnetyzowania jej powierzchni. Aby zwiększyć wrażliwość kryształu, wykonuje serię podobnych ruchów lewą dłonią. W zupełnej ciszy i bezruchu, obserwuje tworzące się mleczne obłoczki, a czasem przekształcą się one w obrazy.

Osoby zajmujące się wróżeniem z kryształowej kuli musza mieć zdolności paranormalnie, musza być jasnowidzami. Nie każda wróżka będzie mogła wróżyć z kuli. 
Początkujący wróżbici zajmujący się wróżeniem z kul, mogą na początku wyczuwać pewne emocje. Gdy ujrzą zielony lub niebieski kolor chmur, oznaczać to będzie szczęście, czerwony, żółty czy pomarańczowy będzie oznaczać kłopoty, a kolor biały to dobry znak, czarny- zły.

Głównym zadaniem kryształu jest zwiększenie koncentracji wróżki, tak, by mogła ona zatrzymać w swoim umyśle sceny, które przenikają do niej z przyszłości. 
Bez względu na to czy wróżki rzeczywiście coś widza w tych kulach czy tez nie, ta metoda jest uznawana za jedną z najpopularniejszych. 
O kulę trzeba dbać, regularnie ją przemywając woda z octem lub delikatnym mydłem, a także polerować od czas do czasu kawałkiem aksamitu lub irchą. Nikt, poza jej właścicielem nie powinien jej dotykać.
 

Okazuje się, że mniej więcej co dwudziesta osoba potrafi dostrzec jakieś niewyraźne kształty  w jej wnętrzu. 
Osoby wróżące z kuli posługują się zdolnością którą zwie się kryptostesja.