Afirmacje online

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czym są afirmacje?

Afirmacja oznacza utrwalanie czegoś, aprobatę. Może ona utrwalać nas w pozytywnym dążeniu do wyznaczonego przez nas celu. Pomaga zmienić nasze przekonania, które funkcjonują w naszym codziennym życiu. Jeśli myślisz, że czegoś Ci brakuje i jesteś "gorszy" od innych ludzi możesz to przekonanie zmienić dzięki afirmacją, które są dostępne na naszej stronie . Ona przeprogramowuje naszą podświadomość. Skuteczność naszych afirmacji wiąże się z częstotliwością ich stosowania. Aby korzystać z afirmacji i uzyskać prawidłowy rezultat należy przyjrzeć się jakie przekonania (automatyczne myśli) towarzyszące Tobie na codzień.

Afirmacje-AfirmacjaPrzekazywanie pozytywnego sformułowania /Afirmacji/ o samym Tobie, lub też o Twojej sytuacji życiowej zostanie przyjęte jako stan faktyczny i od tej chwili zaczyna się on realizować w codziennym życiu. Umysł sam w sobie nie odróżnia marzenia od faktu(rzeczywistości). Powstający impuls w sieci neuronowej mózgu u człowieka jest tą sama informacją. Im częściej jest ona powtarzana, tym bardziej ona staje się faktem życia.
W naszym otoczeniu mamy wiele afirmacji, które poprzez różne kanały komunikacji docierają do naszej świadomości. Wielkie bilbordy reklamowe, kolorowe reklamy telewizyjne, słowa naszych bliskich powtarzane do nas oraz my sami jako ludzie komunikujący się ze sobą. To również afirmacje. Czy wpływają na nasze życie z korzyścią? Nie wszystkie , ale te dobre specjalnie dobrane, są w stanie bardzo dużo zmienić.
Jeśli chcesz stosować afirmację musisz pamiętać o tym, że:

Są one pozytywne.

Są w pierwszej osobie i w czasie teraźniejszym. / bez użycia słów takich jak: "nie", "chcę" lub "będę" /

zgodne z wewnętrznym stanem (działają szybciej) Gdy cierpisz na brak pieniędzy zacznij od afirmacji: SUKCESU
Gdy cierpisz na brak miłości skorzystaj z Afirmacji Miłosnej
Kiedy masz już otrzymasz od nas afirmację , wybierz sposób w jaki ją wprowadzisz w swoje życie. Możesz ją powtarzać kilka razy dziennie. Najmocniej działa pisanie afirmacji na kartce. Nagraj afirmację i słuchaj jej w samotności. Zapytasz kiedy? Podczas wykonywanie codziennych czynności takich jak: sprzątanie, gotowanie, zmywanie. Wówczas masz czas na podświadome afirmowanie się. Możesz robić co chcesz a w tle niech brzmi Twoje afirmacja. Słuchaj jej tak .Stosuj jednocześnie tylko do trzech różnych afirmacji.
Afirmacje Seksualne:
Wzmagają popęd seksualny i wprowadzają w Twoje życie gorące doznania erotyczne.
Tylko dla osób pełnoletnich.

Kategoria: /