Darmowe wróżby małżeńskie

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Odkryj kiedy wstąpisz w związek małżeński

 

 

 

 
 

Jest kilkanaście metod aby poznać datę swojego ślubu. Niektóre z nich są powszechnie nam znane, inne w mniejszym stopniu. 

 

Wróżba ze strączku grochu, polega na tym by zaopatrzyć się taki strączek. W nim jest dziewięć groszków, które należy zawiesić go nad futryną drzwi na białej nitce. Jeśli następna osoba, wejdzie za prób, a będzie t ktoś z rodziny, osoba wróżąca sobie będzie panną lub kawalerem.

Jeśli wejdzie ktoś spoza rodziny to poznasz wybranka w przeciągu roku.

Wróżba z czerwonej róży- polega na zerwaniu rozwiniętej czerwonej róży w czerwcu, rankiem, najlepiej o 7 rano i włożyć ją do białej koperty. Następnie zapieczętuj kopertę woskiem, a na wosku wykonaj odcisk serdecznego palca twojej lewej ręki. Włóż kopertę pod poduszkę i postaraj się zapamiętać swoje sny. Jeśli przyśni ci się np. woda, kwiaty, natura, dzieci, rodzice, srebro, księżyc, to w związek partnerski, narzeczeński a nawet małżeński wstąpisz do roku czasu.
 

Kolejną wróżbą, jest wróżba z włosów i obrączki. Należy wziąć długi włos z własnej głowy czy od kogoś innego i przewlec go przez złotą obrączkę ślubną. Obrączka ta działa na zasadzie wahadełka. Jeśli obrączka nie poruszy się wcale, może upłynąć wiele czasu zanim wstąpisz w związek małżeński. Jeśli obrączka będzie się kołysać to do rok czasu znajdziemy odpowiedniego partnera lub wejdziemy w związek małżeński.
 

Inną prostą i powszechną metodą jest zasięgnięcie odpowiedzi u zwykłych kart do gry. Wystarczy wyciągnąć jedną kartę z talii i odwrócić ją obrazkiem do góry. Wszystkie karty kiery oraz kara, odpowiadają pomyślnie na pytanie. Wszystkie piki i trefle mówią o przeszkodach w realizacji tego marzenia przynajmniej w przeciągu roku.
 

Wróżba z lustra. Ceremonie tą najlepiej odprawić w Wigilię lub w noc Bożego Narodzenia. Wystarczy nad staw, jezioro czy rzeczkę, wziąć lustro, chusteczkę męską. Tam czekaj aż ujrzysz Księżyc. Następnie należy odwrócić się tyłem do wody unieść w górę lustro i trzymać go w taki sposób, by odbijało nie tylko księżyc, ale i jego odbicie w wodzie. Następnie wystarczy zasłonić swoją twarz chusteczką i policzyć wszystkie księżyce jakie widzisz w lustrze. Jeśli zobaczysz tylko dwa księżyce, to upłynie minimum rok zanim się zaręczysz czy wyjdziesz za maż. Jeśli będzie ich więcej niż dwa, będą one oznaczać miesiące, które miną nim wstąpisz w związek.

 

Ślij!


SLUBY

pod


7348

Sms-em zwrotnym otrzymasz Twoją wróżbę prosto na telefon!

Koszt wysłania smsa i otrzymania wróżby wynosi tylko 3 zł + VAT (3.69 zł z VAT).

{jcomments on}

 

Kategoria: /