Atmosfera na randce - Randki

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Jak przygotować magiczną atmosferę w czasie randki

 

 

 

Połączenie magicznej atmosfery z zaczarowanym posiłkiem lub napojem może znacznie ułatwić starania o względy wymarzonego partnera czy partnerki.  

Muzyka, barwy i dekoracje mogą wpływać na nasz nastrój. Świece i kwiaty przeznaczone są do tworzenia klimatu romantycznego jak i przyjaznego. To, co wyzwala w nich duże znaczenie, to kolor, kształt i zapach świec lub barwa czy rodzaj kwiatów.  

 

Magia świec  

Kolor, kształt, aromat i położenie świecy pomoże określić jej magiczne właściwości. Warto zaufać swojej intuicji, poszukując kształtu i kolorze świecy. Najlepsze jednak będą kształty okrągłe, koliste, nie zakończone ostrymi końcami. Owalne z reguły podkreślają jedność i oddanie, kwadratowe- solidne fundamenty, a te w kształcie serca- magię miłosną.

Aromat świec jest bardziej subtelny niż wszelkiego rodzaju odświeżacze powietrza. Zbyt mocne zapachy mogą podrażniać partnera, a subtelniejsze będą go przyciągać do Ciebie.

Dla podkreślenia romantycznego nastroju, postaw świecę przy łóżku lub jeśli nie chcesz, by zostało to odczytane zbyt dosłownie, wystarczy, ze zapłonie swym ciepłym światłem w pokoju gościnnym.
 

Magia ubioru

Są sytuacje, w których odpowiedni ubiór jest w dobrym guście, ale również może wysyłać do otoczenia pewne sygnały. Na randkę warto założyć coś w kolorze odzwierciedlającym twój nastrój. Jasne barwy są figlarne, pośrednie- przyziemne, a głębokie kolory są wyrazem intensywności.

Gdy już ubierzesz się, wyobraź sobie, jak mieniące się drobinki światła przenikają twój strój. Taka wizualizacja rozjaśni twoja duchową stronę natury.

 

Magia koloru

Kolory emitują wiele wibracji, które maja wpływ na to, jak ludzie się czują i zachowują. Kolor może podkreślić magiczną aurę człowieka. Zaufaj instynktowi i kieruj się poniższymi wskazówkami przy wyborze akcentów, od kwiatów, świec czy ubioru.

czerwony- energetyczny, żywy, namiętny

różowy- przyjazny, towarzyski, figlarny

pomarańczowy- wielkoduszny

żółty- ciepły, rozważny, harmonijny

zielony- wierny, postępowy

niebieski- cichy, tajemniczy

purpurowy- kapryśny, duchowy, mistyczny

brąz- konstruktywny

czarny- kojący, uroczysty

biały- ochronny, oczyszczający, niewinny

Jeśli planujesz spotkać się z osobą, z którą obecnie nie jesteś w najlepszych stosunkach, w takiej sytuacji można wykorzystać listę kolorów. Warto wtedy postawić na kolor niebieski i biały, aby podkreślić pozytywne i spokojne wibracje, można dodać element purpury.

 

Detale

Detale mogą mieć wielka moc, podczas spotkania. Subtelny, ozdobny szczegół, robi często wielkie wrażenie podczas randki. Jednym z pomysłów na udekorowanie pomieszczenia jest umiejscowienie świec, kryształów i ziół i innych przedmiotów w punktach określających kierunki świata, mających związek z czterema żywiołami.

Niżej przedstawię dwa układy, na romantyczne zaręczyny oraz na pojednanie się z kimś.

 

Układ na zaręczyny 

południe- czerwona świeca ( ogień) by pobudzić namiętność

zachód- ametyst ( woda), równoważący namiętność z czułością

północ- miseczka płatków pierwiosnka ( ziemia), zapewnia spokój i wzajemny szacunek

wschód- wietrzny dzwonek odpowiadający żywiołowi powietrza, pobudza harmonię

 

Układ na pojednanie z osobą 

południe- żółta świata ( ogień), stymuluje ciekawą rozmowę

zachód- miseczka z wrzącą wodą z dodatkiem plasterka cytryny dla żywiołu wody, pobudza pozytywne emocje

północ- dwa kamienie turkusu ( ziemia), daje przyjaźni solidne podstawy.

wschód- zdjęcie waszej dwójki ustawione blisko okna ( powietrze), zapowiedź nowego początku.

 

Magia muzyki

 

 

 

Muzyka to uniwersalny sposób porozumiewania się. Tym środkiem wyrazu można przekazać bardzo wiele rzeczy.

Instrumenty blaszane w zależności od rodzaju, mogą swym dźwiękiem stworzyć atmosferę romantyzmu, nostalgii

Bębny to źródło energii namiętności. Flety i lutnie były wykorzystywane do tworzenia utworów o miłości w wielu kulturach. Instrumenty smyczkowe to świetny podkład romantycznych rozmów.

Utwory wokalne mogą stworzyć dobry nastrój podczas intymnych sytuacji.  

 

 

Jak jednak wiemy gusta muzyczne są zróżnicowane. Przy wyborze podkładu muzycznego kieruj się swoją intuicją i wiedza na temat upodobań twoich jak i drugiej osoby. 

 

Kategoria: /