Wróżby Miłosne 2016

Ezoteryka

Podkategorie

BYĆ WRÓŻKĄ

Z pewnością większość z Was zastanawia się, w jaki sposób wróżki z kart są w stanie tyle ciekawych rzeczy powiedzieć o naszej przyszłości.Niektórzy nie rozumieją dlaczego akurat z kart można tyle sie dowiedzieć. Na początku mojej przygody z kartami tez za bardzo nie wiedziałam, to była dla mnie nowość. Najpierw czytałam dużo nie tylko o kartach ,o tarocie ,ale również o filozofii Bliskiego Wschodu, o metodach medytacji, o życiu pozagrobowym , i o religiach świata. To tylko część z tego co przerobiłam, Jako młoda dziewczyna zawsze interesowałam się dziwnymi rzeczami, zawsze umiałam z ludźmi rozmawiać i zawsze starał sie zrozumieć co w ich głowach siedzi. Moja przygoda z kartami zaczęła się ponad 10 lat temu. Nie przypuszczałam, że zajmę sie tym zawodowo, ale gdy moim znajomym zaczęło sie sprawdzać ,stwierdziłam ze spróbuje i poznam głębiej tajniki kart klasycznych oraz tarota. Na czym to polega? Dochodzenie do sensu wróżenia przyszło samo z czasem. Każda karta ma swoja określona symbolikę. Przykładowo karta tarota Głupiec mówi o niekonsekwencji w działaniu, o niepewności siebie, o podróży, o chęci podążaniu w jakimś kierunku, o zagubieniu człowieka, to tylko niektóre znaczenia tej karty. Sztuką jest połączenie jednej karty z kolejna, i czytania z niej historii. Wróżka musi mieć wyczulona intuicję, otwiera sie ona na inny świat – na świat wewnętrzny. Należy zrozumieć zasadę, że przyszłość jest możliwa do przeczytania. Ja jako wróżka oraz karty są tylko przekaźnikiem tej wiedzy. Każda wróżka wierzy w ta moc, bez tej wiary nigdy nie będzie dobra wróżka. Istnieje tak zwana globalna intuicja, tworzymy ja my, można to tez określić jako wiedza istnienia,
wiedza Boska, to z niej korzystamy i na nią jesteśmy nastawione jako wróżki, Taki jest mój pogląd, każda wróżka może mieć trochę inny ale zasady wróżenia są podobne. Do tego aby być dobra wróżka trzeba dużo wróżyć, trzeba poznać specyfikę każdej karty. Na pewno zastanawiacie sie czemu u jednej wróżki jedna karta oznacza co innego niż dla drugiej. Często wróżki w każdej karcie widza cos innego, Ja niektóre karty utożsamiam ze złymi wydarzeniami np., wszystkie 6 w rozkładach są dla mnie złe, a 7 dobre, Niektóre wróżki maja na odwrót 7 są dla nich złe a 6 to szczęśliwe karty. Wszystko zależy od tego jak każda kartę postrzegamy.

Aktualności ezoteryczne

Ezoteryka to wiedza tajemna odnosząca się do wiedzy dostępnej dla osób wtajemniczonych, doświadczonych itakich, które przeszły inicjację wróżbiarską. Inaczej jest to wiedza tajemna, czyli jest ona przeznaczona tylko dla grona wtajemniczonych ludzi, wybrańców. Pojęcie \ezoteryka\ często jest  używane w religioznawstwie.

Propaguje ona inne postrzeganie rzeczywistości oraz rozwój duchowy. Porusza on tematy nieudowodnione naukowo lub odrzucane przez naukę. Jej treści są na ogół otoczone atmosferą scisłej tajemnicy i starożytnych przekazów. Ludzi o nadnaturalnych mocach. itp., a nie są w żaden namacalny sposób potwierdzane naukowo, są odczuwalne w sposób pozazmysłowy.

 

 

Zapraszamy do czytania poniższych artykulów: