Wróżby Miłosne 2016

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Karty Tarota

Portal ezoteryczny: TwojePrzeznaczenie.pl przygotowuje dla Państwa specjalne wróżby tarota na nowy rok.

Wróżby z kart tarota na rok 2016 /2017. Wróżki z pomocą kart tarota przepowiedzą przyszłość na najbliższe lata. Posługują się one Tarotem romańskim, Tarotem celtyckim, Tarotem Krzyża, Tarotem Karmy oraz specjalnymi rozkładami na cały rok. Pomoc wróżek w rozwiązywaniu życiowych problemów jest dla nas rzeczą priorytetową. Wróżki skupiają całą swoją uwagę przy każdym rozkładzie dokładne analizując sytuację pytającego. Niejednokrotnie nasi klienci powracają do nas wdzięczni za pomoc i porady życiowe. W nowym roku 2017 z pewnością będziecie Państwo pytać kart tarota o nowe możliwości, zagrożenia i niespodzianki, które los może przynieść.  Tarot na rok z pewnością odpowie na większość Państwa pytań. Prosimy o śmiałe zadawanie pytań z różnych dziedzin życia. Wróżki są przygotowane na wszystkie zagadnienia  z pewnością staną na wysokości zadania i ich wróżby staną się dla Was bardzo pomocne w podejmowaniu życiowych decyzji. Nadchodzący rok, to rok pełen nadziei na lepsza przyszłość, na poprawę losu , na wyprostowanie trudnych spraw miłosnych, rodzinnych i innych ważnych i różnorodnych spraw dla każdego z nas.  Numerologia w tym roku może nam bardzo pomóc dlatego też zachęcamy do korzystania z wróżby opartej o liczby. Z listy i rozkładów pytań ,które przygotowaliśmy dla Państwa na pewno znajdzie się wiele ciekawych propozycji do wyboru. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z porady experta na czacie sms. Wróżby na email dostępne są w dziale wróżka. Zapraszamy do wróżenia. Proszę pamiętać nie wróżymy złych rzeczy. Wybierz  opcję porady:


Złóż zamówienie - Twoja wróżba Partnerska na Rok - 30 zł - Wróżba przeznaczona jest dla osoby, która jest w związku partnerskim. Tutaj największy nacisk kładę na uczuciach oraz na możliwościach rozwoju związku i zagrożeniach, przedstawiam możliwe wydarzenia przez okres 12 miesięcy. Wejrzyj w głąb Waszego związku odkrywając tajemnice partnera i możliwe zagrożenia.Złóż zamówienie - Twoja wróżba z dwoma konkretnymi pytaniami oraz rozkład na 3 miesiące
 - 30 zł Masz jakieś dwa konkretne pytania? Napisz do mnie opiszę co poradziły karty i jak rozwiązać Twój problem.


 
Złóż zamówienie - Twoja w
różba finansowo zawodowa na okres roku - 30 zł Kłopoty finansowe? Jak z nich wyjść i jaką drogę wybrać by jak najszybciej uporać się z brakiem pieniędzy. Daj sobie pomóc i opisz swój problem. Chętnie Ci doradzę.


 
Złóż zamówienie - Twój Portret Psychologiczny z Kart Tarota
 - 30 zł 
Opracowywanie portretu psychologicznego o karty tarota opiera się na emocjach i logice wynikającej z okładu kart, to obszerna diagnoza zachowań, na podstawie której przeprowadza się klasyfikację typologiczną. Wszystko musi tu zostać nazwane zgodnie z ustalonymi miarami opisu ocenianego. W konstrukcji portretu psychologicznego odzwierciedla się zracjonalizowane mniemanie czy domniemanie na temat hipotetycznie złożoności ludzkiej psychiki.


Złóż zamówienie - Twój Portret Numerologiczny - 35 zł - Inaczej Karta numerologiczna jest zbiorem liczb opisujących życie osoby. 
Analizowane elementy karty numerologicznej podane są poniżej:

Ważne elementy kluczowe portretu:

    Droga Życia - jest to suma wszystkich cyfr daty urodzenia
    Dzień urodzenia - liczba dnia urodzenia
    Liczba ekspresji - zawiera się w liczbowej wartości liter w imieniu i nazwisku
    Potrzeba serca - zawiera się w liczbowej wartości samogłosek imienia i nazwiska
    Osobowość - zawiera się w liczbowej wartości spółgłosek imienia i nazwiska


Złóż zamówienie - Twoja Wróżba uczuciowa na okres 2 lat - 35 zł Jest to wróżba dla osób pozostających w związku ale również i dla osoby która poszukuje nadal miłości. Dla osoby samotnej określę kiedy spotka kogoś z kim spędzi resztę życia.


Złóż zamówienie - Twoja Wróżba kompleksowa - Wróżba kompleksowa jest to Rozkład kart tarota na okres 12 kolejnych miesięcy, dodatkowo 4 konkretne pytania oraz rozkład partnerski

Złóż zamówienie - Twoja Wróżba kompleksowa na 3 lata - 65 zł

Oferta zawiera
-5 pytań
-opis numerologiczny
- rozkład partnerski
- rozkład na 3 kolejne lataZłóż zamówienie - Twoja Wróżba bez limitu pytań 
- 100 zł


Wróżba ta jest bardzo obszerna, ponieważ pomimo pytań mi przez Ciebie zadanych. Pokażę możliwe wydarzenia w przeciągu 3 lat, możliwości i trudności z jakimi możemy się w życiu borykać.
Analiza aspektów życia:
- życie uczuciowe
- życie rodzinne
- życie finansowe
- życie zdrowotne (wróżba o zdrowiu tylko dla osoby która o to poprosi)

Kategoria: /