Wróżby dla Polski i Świata na 2015 rok

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wróżby dla Polski

 Istnieje wiele przepowiedni i wróżb dotyczących naszego kraju, nikt nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego dotyczą one właśnie Polski a nie innych krajów europejskich.. Ojciec Czesław Klimuszko to polski zakonnik, który zasłynął , że przepowiedział Karola Wojtyłłę jako Papieża. Pomógł on wielu osobom,  które zwracały sie do niego z prośbą o pomoc  dotyczącą ich życia lub przyszłości naszego kraju - Polski.
Ojciec Klimuszko przepowiadał o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i diametralna zmiana klimatu. Mówił, aby nie opuszczać naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest miejscem, w którym ludzie podczas zbliżających się przemian klimatycznych oraz wojen nie ucierpią tak znacznie jak inne kraje. Przepowiadał, że w Polsce będzie klimat tropikalny, a za oknami będą rosły owoce z południa.
Wskazywał także Polskę jako kraj, z którego będzie pochodził sygnał, który zmieni nasz cały świat. Nie precyzował jednak dokładnie tego, mówił natomiast, że Polska jest wyjątkowo ważnym krajem, z którego pochodzą ludzie, którzy zmienią dotychczasowy świat.  Wróżył także, że myśl z Polski będzie bardzo istotna na cały świat. Doradzał abyśmy byli optymistami i nie brali pod uwagę końca świata.

Stefan Ossowiecki to jeden najwybitniejszych polskich jasnowidzów i wróżbitów, był bliskim przyjacielem marszałka Józefa Piłsudskiego. W latach międzywojennych był najwybitniejszym jasnowidzem na całym świecie. Organizował pokazy, na których były demonstrowane jego umiejętności jasnowidzenia. Gdy był młody potrafił również lewitować. Układał się  na plechach, i na oczach świadków wznosił się nad ziemię. Gdy był już bardzo stary obudziły się w nim zdolności podobne do zdolności Nostradamusa. Ossowiecki zobaczył przyszłość Polski. W 1938 roku wskazał dokładnie datę wybuchu II wojny światowej. Wywróżył również, że dokona się rozbiór naszego kraju pomiędzy Niemcami a Rosją. Jeden z najciekawszych fragmentów dotyczy przyszłości naszego kraju. Zdaniem Stefana Ossowieckiego Polska odegra bardzo istotną rolę w procesie duchowego odrodzenia całego świata. To właśnie Polska ma być wzorem dla innych.

Kategoria: /