Wróżenie z fusów -twojeprzeznaczenie.com.pl

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wróżby z fusów. 

Klucz przyszłości człowieka.
 
Wróżenie z fusów jest pewną gałęzią wróżenia. Wróżona z fusów już wieki temu w wielu częściach świata. Najbardziej znana forma wróżenia jest wróżenie z zaparzonych liści herbaty. Dużo wróżbitów uważa, że liście herbaty SA dużo większe, co pozwala im lepsze rozpoznanie przyszłości. Często jednak się zdarza, że ludzie, którzy chodzą do wróżbity preferują wróżenie z fusów kawy. Wróżba przebiega w taki sam sposób jak z herbatą. Po wypiciu herbaty czy kawy, zostają fusy, które po wypiciu układają się w specyficzny sposób, tworząc symbole, które interpretuje wróżka/ wróżbita. Wróżenie taki wymaga, co najmniej dwóch osób. Czasami ludzie wierzą że potrafią przeczytać własną przyszłość z fusów, wielu jednak nie potrafi. Dla wielu ludzi jest to tylko rozrywka.
Wiele osób uważa, że to są praktyki okultystyczne. Osobiście, nie sądzę, aby miało to coś wspólnego z okultyzmem i spirytualizmem. Zalecam też do końca nie wierzyć w tego rodzaju wróżenie, raczej proszę przyjmować to z umiarem i jako rodzaj ciekawej rozrywki. Proszę nie podejmować ważniejszych decyzji kierując się wróżbami z fusów.
 
Sceneria wróżenia z fusów
Proszę wybrać rodzaj herbaty jaki państwu odpowiada, zaparzyć ją w starodawnym kubku czy filiżance, powinien być raczej płytki i szeroki niż wąski. Powinieneś wybrać jasna porcelanę niż ciemną, nigdy nie używaj czarnych kubków.

   
 

Przygotowanie kawy.
normalnie przygotowując kawę, nie ma zazwyczaj grudek na dnie filiżanki, Dlatego powiem ci w jaki sposób należy przygotować kawę.
 
Zagotuj wodę. Użyj takiej samej ilości kawy jak zawsze. Odmierz 1 łyżeczkę kawy na 6 łyżek wrzącej wody, taki powinien być stosunek 1/6 . Taka kawa nie będzie bardzo smaczna, ale lepiej z niej będzie czytać.
 
Wsyp kawę do kubka, większość fusów osiądzie na dnie, można dodać normalnie cukier i mleko do kubka.
 
Picie kawy.
Gdy dotrą już państwo do dna proszę starać się nie pić fusów i zostawić je w spokoju, nie mieszać. Wypij tyle kawy ile możesz aby zostały same fusy a nie napój.  
 
Rytuał.
Wieksze rytuały nie są potrzebne. Niektórzy obracają filiżankę trzy razy w prawa stronę. Wtedy należy położyć ręce na filiżance i należy wypowiedzieć życzenie.
  
Atmosfera, nastrój.
 
Należy się skupić, zamknąć oczy i pomyśleć o tym marzeniu czy pytaniu. Jeżeli z fusów wróży ci jakiś wróżbita, musisz poprzez niego przekazać myśli swoje i pytanie.
 
Symbole i ich znaczenie.
 
Interpretator powinien trzymać kubek w jednym ręku, w dugiej ręce powinien trzymać twoją rękę. Interpretator będzie szukać widoków, znaków w kawie.
Każdy interpretuje różnie. Tutaj zależy to od ludzkiej psychiki. Zazwyczaj to są obrazy i symbole mówiące o odpowiedzi na pytanie.
Ja używam symboli do odpowiedzi, oto niektóre symbole i ich znaczenie
  • Jabłko- Szczerość i kreatywność
  • Łuk – pieniądze w interesach
  • Chleb – marzeni, plany, nadzieje, pragnienia
  • Aparat fotograficzny, kamera- ktoś ci się podoba
  • Most- ważna decyzja, która droga powinieneś iść
  • Monety, złotówki – pieniądze są drodze do ciebie.  

Zazwyczaj wróżby takie sprawdzają sie do 4 miesięcy nie dalej.

Kategoria: /