| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Kto jest ci przeznaczony?

KOZIOROŻEC (21 XI- 19 I)
Koziorożec

 


Koziorożec  - Baran
– Obydwoje macie trudności z rozwiązywaniem konfliktów. Ta kombinacja zdaje egzamin, jeżeli macie już ze sobą wiele wspólnego.

 

 Koziorożec – Byk – To połączenie może być połączeniem boskim, idealnym. Stabilność, ciepło i zobowiązanie, pozwoli Ci na znalezienie takiej miłości, o której zawsze marzyłeś.

 

Koziorożec – Bliźnięta – Macie trudności ze zrozumieniem własnych humorów. Widać tutaj waszą atrakcyjność i fizyczne pociąganie. Jeżeli tylko zaczniecie komunikować się ze sobą, a nie krytykować ten związek ma szanse przetrwania.

 

Koziorożec – Rak – Duża atrakcyjność może spowodować, że mimo braków dotrzecie się i stworzycie wartościowy związek.

 

Koziorożec – Lew – Obydwoje posiadacie tak różne życie, że możecie stracić do siebie cierpliwość przed rozpoczęciem wszystkiego.

 

Koziorożec – Panna – Twój partner może być za bardzo wymagający. Upewnij się czy ty nie jesteś czasami za bardzo uparty. Z odrobiną elastyczności to doskonały związek. Rozumiecie się bez problemów.

 

Koziorożec- Waga – Koziorożec lubi poruszać się z ostrożnością. Waga bywa beztroska przez większość czasu. Jeżeli uszanujecie swoją różnorodność, możecie stworzyć fajny związek.

 

Koziorożec- Skorpion – Chcesz kogoś to jest szczery i oddany. Twój partner chce kogoś szczerego i namiętnego. Obydwoje potraficie być bardzo wymagający. Na szczęście obydwoje posiadacie możliwość dania tego czego pragnie druga osoba.

 

Koziorożec- Strzelec – Strzelec może nauczyć cię jak się bardziej zrelaksować. Z twoją siła i partnera stylem możecie być ciekawym i twórczym związkiem.

 

Koziorożec- Koziorożec – Nie będziecie potrafili trzymać sekretów przed sobą. Doceniacie siebie nawzajem. Możliwe, że wasza namiętność nie jest tak mocna jak myśleliście, ale to może zmienić się z czasem.

 

Koziorożec- Wodnik – Rozumiecie się bez słów, ale to nie oznacza, że zawsze się zgadzacie. To moze być dobra kombinacja, jeżeli znajdziecie złoty środek.

 

Koziorożec- Ryby – Obydwoje macie to, czego druga osoba chce. Jesteś rozsądny, Ryby mają dobrze rozwiniętą intuicję. Razem możecie zrobić wszystko.

  

WODNIK (20 I- 18 II)

Wodnik 

 

 Wodnik - Byk – Może się wydawać że ten związek nie ma przyszłości. Osobowość byka bywa uparta, i rzadko lubi się dzielić z innymi. Mimo to obydwoje posiadacie zmysłowość, która może zmotywować was do popracowania nad waszym związkiem.

 

Wodnik - Bliźnięta-  Zdolność twojego partnera do zrozumienia twoich potrzeb jest wielkim plusem w waszym związku. Obydwoje doskonale potraficie wyrazić swoje uczucia.

 

Wodnik - Rak – Może potrwać bardzo długi czas zanim wasz związek na dobre się rozwinie. Ale przez ten czas zrozumiecie swoje potrzeby na tyle aby stworzyć satysfakcjonujący i długotrwały związek.

 

Wodnik - Lew – macie tak bardzo różne charaktery, że często możecie popadać ze sobą w konflikty. Ale jeżeli pozwolicie sobie na złączenie własnych sił, zwojujecie razem cały świat.

 

Wodnik - Panna -  Obydwoje posiadacie poczucie humoru, to was połączy. Na wstępie będziecie bardziej przyjaciółmi niż parą, z czasem zaczniecie rozumieć że to coś więcej niż tylko znajomość.

 

Wodnik - Waga – To typ związku bardzo energetyczny. Jest tyle do nauczenia się i do odkrycia razem. Razem naładujecie siebie energią która będzie trwać przez długi czas.

 

Wodnik - Skorpion – Możesz na początku myśleć, że skorpion uciera ci nosa. Jesteś oburzony wiecznymi pytaniami i szybkimi odpowiedziami. Ten związek może przetrwać, jeżeli postarasz się bardziej zrozumieć drugą osobę.

 

Wodnik - Koziorożec- Obydwoje macie duże wymagania wobec partnerów. Szacunek i rozpoznanie w drugiej osobie talentów prowadzi was do fizycznego zbliżenia.

 

Wodnik - Strzelec – Rozumiecie siebie bez dwóch zdań. Ale to nie oznacza, że zawsze macie takie same zdanie. Ten związek może przetrwać, jeżeli zrozumiecie siebie nawzajem.

 

Wodnik - Wodnik – Obydwoje jesteście totalnie nieprzewidywalni. Ten związek prowadzi do różnorodności w waszym życiu i wiecznych niespodzianek ze strony partnera.

 

Wodnik- Ryby– Oboje żyjecie w świecie marzeń. Obydwoje macie swoje fantazje. To może być dobry związek, jeżeli będziecie dla siebie bardziej praktyczni.

RYBY (19 II – 20 III)


Ryby

 

 Ryby – Byk – To ktoś kto ma dużo cierpliwości wobec ciebie i potrafisz przy nim sie otworzyć. Nie będziesz się mu mogła oprzeć.

 

Ryby – Bliźnięta – Macie bardzo wiele możliwości wyrażania siebie, czasami zastanawiasz się czy rozmawiacie o tym samym. Ale jeśli podobacie się sobie i pociągacie się nawzajem, będziecie w stanie się zrozumieć.

 

Ryby- Rak – Pokochacie się bardzo szybko. Wasza atrakcyjność idzie ze zrozumieniem. Macie dużo wspólnego i ten związek zwiastuje miłość.

 

Ryby- Lew – Mimo tego że z zewnątrz ten związek wydaje się ciężki i skomplikowany macie wiele ze sobą wspólnego. To może być dobre powiązanie znaków.

 

Ryby- Panna- Ten związek będzie mieć szanse przetrwania jeśli tylko swoje decyzje oprzesz na rzeczywistości.

 

Ryby – Waga – Nie wydaje się żebyście szli w tym samym kierunku. Na początku będzie ciężkie połączenie w komunikacji między wami. Jeśli się zmotywujesz i będziesz próbować w końcu zrozumiesz, że więcej was łączy niż dzieli.

 

Ryby – Skorpion – Nawzajem potraficie zaspokoić wasze wspólne fantazje. Ten związek zawierać będzie romantyczność, pożądanie i wyzwanie na bardzo długi czas.

 

Ryby – Strzelec – Inspirujecie się nawzajem. Zgadzacie się w tak wielu sprawach, że mało kiedy zaskakujecie się.   

 

Ryby – Koziorożec – To wspaniałe połączenie. Razem jesteście dokonać wielu rzeczy.

 

Ryby – Wodnik – Obydwoje macie swoje marzenia, i czasami wydaje się że jesteście na dwóch zupełnie różnych planetach. Jeżeli chcecie być razem musicie zagospodarować przestrzeń razem w realnym świecie.

 

Ryby- Ryby – to idealne połączenie. To stałe i silne pożądanie, które poczuliście na samym początku pozostanie przez długie lata.

 

BARAN (21 III – 20 IV)

Baran


Baran – Byk
– Jesteś bardzo energetyczny w tym związku. Stabilność i ustatkowane życie twojego partnera może cię nudzić. Z innej strony patrząc to ustatkowanie może dać ci komfort którego potrzebowałeś.

 

Baran – Bliźnięta– Twój partner lubi dużo mówić, a ty wolisz mniej mówić a działać. Jeśli lubisz także słuchać ten związek może okazać się niekończącym źródłem fascynacji.

 

Baran – Rak – To może być fascynujące i namiętne połączenie.

 

Baran – Lew – Obydwoje lubicie dominować, ale robicie to w różny sposób, dlatego tak naprawdę nie ma u was konfliktu. Twój partner jest czarujący i zabawny. Nie będziesz się z nim nudzić.

 

Baran – Panna – Twoja spontaniczność doprowadza twojego partnera do szału. Sukces w tym związku jest możliwy, ale tylko dzięki dogadaniu się i utrzymaniu równowagi.

 

Baran – Waga – Przeciwieństwa się często łącza w tym przypadku też tak jest. Ale główne cechy charakteru które są bardzo silne mogą doprowadzić do rozłąki. 

 

Baran – Skorpion – To bardzo silna kombinacja. Obydwoje posiadacie silnie rozwinięte osobowości. Kiedy nauczycie się ze sobą żyć, ekscytacja sobą nigdy nie minie.

 

Baran – Strzelec – Obydwoje lubicie niezależność. Jeśli zdobędziecie się na poświęcenie, stworzycie harmonijny związek.

 

Baran – Koziorożec – Obydwoje nie umiecie poradzić sobie z rozwiązaniem problemu. Ta kombinacja może mieć przyszłość, jeśli poznacie się bliżej na stopie kolega- koleżanka.

 

Baran – Wodnik – Jesteś rozsądny i bezpośredni. Twój partner za to lubi podróżować w marzeniach i w nierealnym świecie. Może być ciężko ze stworzeniem tego związku.

 

Baran – Ryby – Delikatność i subtelność twojego partnera pasuje do twojej silnej osobowości i bezpośredniości.

 

 Baran – Baran – Obydwoje posiadacie silne osobowości. Jeśli się zgadzacie, obydwoje możecie zawalczyć ze światem. Jeśli się nie zgodzicie to będą iskry lecieć. Ten związek radzi sobie coraz lepiej z czasem.

 

 

BYK (21 IV – 20 V)

Byk 

 
 
 

Byk – Baran – Twój partner może oskarżyć cię o nieprzewidywalność, i możesz myśleć że wolisz kogoś mniej energicznego. Mimo to obydwoje posiadacie głęboką naturę, która utrzyma ten  związek na długo.

 

Byk – Byk – Obydwoje macie inne myślenie na temat tego czego chcecie. Jeśli się nie zgodzicie, ugoda będzie bardzo trudna. Ale jeśli będziecie dzielić te same cele, będziecie szczęśliwi.

 

Byk – Bliźnięta – Twoje usposobienie bardzo podoba się Bliźniakowi, powodujesz uśmiech na jego twarzy. Patrząc w przyszłość, warto jest uczyć się komunikowania emocjonalnego i intelektualnego z tą osobą.

 

Byk – Rak – Inni ludzie mogą nie rozumieć waszego związku. ,ale obydwoje komunikujecie się na wysokim poziomie.

 

Byk – Lew – Obydwoje posiadacie silne osobowości i talent do robienia rzeczy po swojemu. Jeśli się nie zgodzicie w czymś, koniec może być katastrofalny. Ale jeśli będziecie ze sobą pracować, możecie być naprawdę szczęśliwi w związku.

 

Byk – Panna – Czasami możesz się irytować brakiem tolerancji u swojego partnera. Bardziej pociągacie się intelektualnie niż fizycznie.

 

Byk – Waga – To powinno być doskonałe dopasowanie. Bykiem  i Wagą rządzi Venus, planeta miłości.

 

Byk – Skorpion – Każde z was podchodzi do życia w zupełnie inny sposób, będzie ciężko się wam dogadać. Mimo to łączy was silne doznania fizyczne co trudno ignorować.  

 

Byk – Strzelec – Strzelec pragnie niezależności, Byk szuka stabilizacji, Ten związek ma szanse, jeżeli tylko postaracie siebie zrozumieć.

 

Byk – Koziorożec – To boskie połączenie. Stabilność, ciepło i zobowiązanie z tym partnerem może pomóc ci odnaleźć taką miłość, o której zawsze marzyłeś.

 

Byk – Wodnik – Może wam się zdawać na początku, że ten związek nie ma przyszłości. Jeżeli obydwoje zdobędziecie się na kompromisy z czasem polubisz wyobraźnie twojego partnera.

 

Byk – Ryby – Nie będziesz w stanie się oprzeć tak oddanej i romantycznej osobie. To ktoś kto będzie potrafić odnaleźć poezję w twoim sercu.

 

BLIŹNIĘTA (21 V – 20 VI)
BliźnietaBliźnięta – Baran – Silny, cichy typ potrafi być dobrym słuchaczem, ale poczujesz, że brakuje ci zabawy. Z niewielkim wysiłkiem, możecie ze sobą bardzo dobrze komunikować.

 

Bliźnięta – Byk – Z czasem będziecie porozumiewać się dużo lepiej.

 

Bliźnięta- Bliźnięta – Razem dobrze porozumiewacie się. Dużo rozmów o ciekawych rzeczach nigdy cię to nie znudzi.

 

Bliźnięta – Rak – Na początku stwierdzisz, że twój partner ma ci mało do powiedzenia, ale nie każdy język wymaga słów. Jest tutaj wiadomość miłości.

 

Bliźnięta – Lew – Twój talent do rozmowy i urozmaicania spotkań spowoduje, że będziesz bardzo dobrze odbierany przez Lwa. To wspaniała kombinacja, dla zabawy i nie tylko.

 

Bliźnięta – Panna – Obydwoje potraficie oceniać świat, Wszystko będzie dobrze dopóki nie zaczniecie się nawzajem oceniać.

 

Bliźnięta – Waga – To powinien być niekończący się i bardzo fascynujący związek. Ty ujawniasz piękno umysłu, a twój partner pokazuje ci piękno ducha. Razem zbudujecie szczęśliwe i bogate życie.

 

Bliźnięta- Skorpion – Zapomnijcie o tym co myślicie o sobie, a popatrzcie na to co czujecie do siebie. Będziecie mile zaskoczeni.

 

Bliźnięta – Strzelec – Jesteście bardziej podobni niż Ci się wydaje. To związek który nigdy nie będzie nudny.

 

Bliźnięta – Koziorożec- Nie rozumiecie własnych humorów. Jest tutaj dużo iskier i namiętności.

 

Bliźnięta – Wodnik – Twoja zdolność do rozumienia partnera, co myśli, jest wielkim plusem w waszym związku. Obydwoje posiadacie dużą wyobraźnię, i znajdujecie ciekawe sposoby do wyrażania własnych uczuć.

 

Bliźnięta – Ryby – Macie różne sposoby na wyrażanie swoich uczuć. Czasami nie umiecie się dogadać, ale jeżeli pociąg fizyczny jest silny to może z czasem stworzycie cos wyjątkowego.   
 

RAK (21 VI – 21 VII)

 

 

Rak –Byk – Inni ludzie mogą nie rozumieć waszego związku, ale wy rozumiecie się bardzo dobrze.

 

Rak – Bliźniacy – Możesz mieć problemy z Bliźniakiem. Pamiętaj, że słowa nie zawsze dobrą formą dogadania się, z czasem znajdziesz metody na wyrażenie swoich uczuć.

 

Rak – Rak – Możesz myśleć, że niedługo znudzisz się kimś, kto jest do ciebie tak podobny. Ale to sama przyjemność bycia z kimś, kto doskonale rozumie twoje potrzeby. Możecie nawzajem się bardzo uszęśliwić.

 

Rak – Panna – Czujesz się nieśmiało gdy pokazujesz swoje emocje. Twój partner boji się zranienia. Dzieląc się waszymi obawami, dacie sobie szanse na bycie szczęśliwymi.

 

Rak – Waga – Twoje ciepło i bezwarunkowa miłość zapewnia komfort i zaspokojenie potrzeb Wagi.   

 

Rak – Skorpion – Związek ten może pomóc ci wykorzystać i ujawnić twoją wewnętrzną naturę. Ty w zamian musisz dać swojemu partnerowi wolność alby stał się bardziej zadowolony.

 

Rak – Strzelec – Na początku, możecie źle zacząć ten związek. Możliwe, że wolisz bardziej odpowiedzialnej osoby. Z drugiej strony, to ktoś, kto potrafi pokazać ci świat ze innej strony.

 

Rak – Koziorożec – Zachęcacie się nawzajem. Jeżeli tylko tyle macie do siebie, to się to nie uda, ale jeżeli pociągacie się fizycznie, z czasem znajdziecie wiele rzeczy wspólnych.

 

Rak – Wodnik – Może zabrać dużo czasu, aż wasz związek się rozwinie. Będziesz musiał po kolei odkrywać swojego partnera. Na dłuższa metę, każde z was ma możliwości zaspokojenia potrzeb drugiej osoby.

 
Rak – Ryby – Razem możecie odpłynąć w stronę zachodzącego słońca. Jesteście wodnymi stworzeniami, które mimo tego, że się zmoczą ich miłość trwa wiecznie.

 
Rak – Baran – Może wydawać wam się ze jesteście stale w konflikcie. Prawda jest taka, że macie takie same cele, ale różne sposoby dotarcia do nich. Zrozum to a nie będzie już konfliktów.

 
LEW (22 VII- 21 VIII)


 

Lew – Baran – Obydwoje lubicie kontrolować, ale robicie to różnymi sposobami, dlatego też nie ma u was konfliktu. Twój partner jest czarujący, pasjonujący, oddany i czasami nieprzewidywalny.

 

Lew- Bliźnięta – Atrakcyjność twojego partnera zwala cię z nóg. To fantastyczna kombinacja dla zabawy, śmiechu.

 

Lew- Rak – Twój partner bardziej rozważny pomoże zbalansować twoją niestabilność.

 

Lew- Lew – Jest tylko jedno miejsce dla przywódcy. Musicie nauczyć się kompromisów jeżeli chcecie być razem.

 

Lew- Panna – To ktoś, kto patrzy znacznie dalej niż ty. Na początku może cię to martwić i możesz czuć się z tym nie komfortowo. Ale zrozumienie to podstawa waszego związku.

  

Lew- Skorpion – Nie pozwól by twoje ego było urażone przez szczerość twojego partnera.

 

Lew – Strzelec – To jedna z tych rzadkich osobowości, która uważa, że ma więcej energii niż ty. Jeśli nadążysz, ten związek będzie bardzo ekscytujący.

 

Lew- Koziorożec – Obydwoje posiadacie tak różne metody ekspresji siebie, że możecie nagle stracić cierpliwość do siebie, przed rozpoczęciem czegoś poważnego.  

 

Lew- Wodnik – Macie tak różne natury, że możecie znaleźć się w konflikcie. ale jeśli zgodzicie się na połączenie sił, stworzycie udany związek.

 

Lew- Ryby – Chociaż przez chwile możecie czuć swoje różne podejście do świata, obydwoje kochacie fantazje która zaprowadzi was daleko.

 
Lew- Waga – To wspaniałe połączenie. Obydwoje jesteście czarujący, atrakcyjni i doceniacie siebie nawzajem.

 

PANNA ( 22 VIII- 22 IX) 
Panna- Baran
– Nieprzewidywalność twojego partnera, denerwuje cię. Aby odnieść sukces. musicie obydwoje znaleźć złoty środek.

Panna- Bliźnięta – Obydwoje możecie czasami oceniać innych.. Dopóki nie oceniacie siebie będzie dobrze.

 

Panna- Rak – Dopasujecie się pod względem poczucie humoru, Nie będziesz się z Rakiem nudzić. Poza ty m łączy was mocny pociąg fizyczny.

 

Panna- Lew – Czasami będziesz chciał odpocząć, i pozwolisz Lwu na przejęcie inicjatywy w związku.

 

Panna- Panna – Obydwoje dobrze dogadujecie się, bywa to czasami przerażające. Z drugiej strony to komfort bycia z kimś, kto cię tak dobrze rozumie.

 

Panna – Waga – To dobre połączenie. Obydwoje macie silną wolę i pociągacie się nawzajem.

 

Panna- Skorpion – Obydwoje chodzicie własnymi ścieżkami. Jeżeli zrozumiecie się nawzajem to może być doskonały związek.

 

Panna- Strzelec – Wasze nieporozumienia i kłutnie nie są tak ważne jak możliwości, jakie możecie sobie dać. To ktoś to może cię zawsze pocieszyć.

 

Panna- Koziorożec – Twój partner może wydawać się lekko uparty. Z odrobiną elastyczności, może stworzyć fantastyczny związek.

 

Panna – Byk – Czasami możecie być sfrustrowani przez waszą upatość. Z drugiej jednak strony doceniacie siebie nawzajem co wróży udany związek.
 

 

WAGA (22 IX – 22 X )
 
Waga- Baran
– Jeśli przeciwności się przyciągają, będziecie do siebie pasować. Ale główna cecha twojej osobowości może doprowadzić twojego partnera do szału. Jeżeli stabilność twojego partnera nie nudzi cię, dacie sobie radę.

 

Waga – Byk – To powinien być udany związek, świetne dopasowanie. w waszych znakach rządzi Wenus, planeta miłości.

 

Waga – Bliźnięta – To powinien być niekończący się, fascynujący związek. Ujawniasz piękno swojego ducha, a partner ukazuje ci piękno umysłu.

 

Waga- Rak – Ciepło twojego partnera i bezwarunkowa miłość zapewnia komfort którego potrzebujesz.

 

Waga – Lew – To fantastyczne połączenie. Obydwoje jesteście czarujący, atrakcyjni i doceniacie się nawzajem.

 

Waga- Panna – Waga widzi całość, zapomina i nie widzi szczegółów. Panna patrzy na szczegóły w związku. Razem możecie wiele, ale najpierw zrozumcie swoje potrzeby.

 

Waga- Waga – Obydwoje jesteście bardzo niezdecydowani, dlatego jako para może być wam ciężko coś zrobić. W każdym innym względzie pasujecie idealnie do siebie.

 

Waga- Skorpion – Widać tutaj silne przyciąganie fizyczne. Kompromisy przyjdą z czasem. Waga wyzwala w Skorpionie jego lżejszą stronę, gdy Skorpion wydobywa z Wagi pasję.

 

 Waga – Strzelec – Długo trwająca fascynacja w związku. Jest jeszcze tylko do nauczenia się, tyle do odkrycia. Będziecie długo razem w szczęściu.

 

Waga- Koziorożec – Waga jest bardziej spontaniczna niż Koziorożec. Jeżeli uszanujecie wasze różnice znajdziecie złoty środek na wasz związek.

 

Waga – Wodnik – To związek naładowany dużym ładunkiem elektrycznym. Jest między wami duży pociąg fizyczny. To może przerodzić się w trwały związek jeśli tylko dacie się zrozumieć.  

 

Waga- Ryby – Ciężko powiedzieć czy idziecie w tym samym kierunku. Na początku znajomości możecie się nie zrozumieć i zablokować przed sobą. Jeżeli zmotywujecie się do działania stworzycie fantastyczny związek.

 

SKORPION (23 X – 21 XI)
Skorpion – Baran – To silna kombinacja. Obydwoje posiadacie silną osobowość. Gdy raz nauczycie się żyć ze sobą, powinno to trwać wiecznie.

Skorpion – Byk - – Każde z was podchodzi do życia w zupełnie inny sposób, będzie ciężko się wam dogadać. Mimo to łączy was silne doznania fizyczne co trudno ignorować. 

 

Skorpion - Bliźnięta – Zapomnijcie o tym co myślicie o sobie, a popatrzcie na to co czujecie do siebie. Będziecie mile zaskoczeni.

 

Skorpion - Rak – Związek ten może pomóc ci wykorzystać i ujawnić twoją wewnętrzną naturę. Ty w zamian musisz dać swojemu partnerowi wolność alby stał się bardziej zadowolony

 

Skorpion- Lew – Nie pozwól by twoje ego było urażone przez szczerość twojego partnera.

 

Skorpion - Panna – Obydwoje chodzicie własnymi ścieżkami. Jeżeli zrozumiecie się nawzajem to może być doskonały związek

 

Skorpion - Waga – Widać tutaj silne przyciąganie fizyczne. Kompromisy przyjdą z czasem. Waga wyzwala w Skorpionie jego lżejszą stronę, gdy Skorpion wydobywa z Wagi pasję

 

Skorpion – Skorpion – To fantastyczna kombinacja charakterów. Intensywność waszego związku zbliża was do siebie. Obydwoje jesteście uczciwi, bezpośredni i pasjonujący. Podniecenie w waszym związku może nigdy nie minąć.

 

Skorpion – Strzelec – Istnieje między wami przyciąganie, ale sami nie wiecie dlaczego. Aby ten związek zaczął pracować, powinniście zacząć ze sobą współgrać.

 

Skorpion – Koziorożec – Chcesz kogoś kto jest kochający i uczuciowy. Twój partner pragnie kogoś, kto jest oddany i szczery. Potraficie być bardzo wymagający. Naszczęście obydwoje posiadacie zdolność do zapewniania drugiej połówce tego czego pragnie.

 

Skorpion - Wodnik – Możesz na początku myśleć, że skorpion uciera ci nosa. Jesteś oburzony wiecznymi pytaniami i szybkimi odpowiedziami. Ten związek może przetrwać, jeżeli postarasz się bardziej zrozumieć drugą osobę.

 

Skorpion- Ryby – Nawzajem potraficie zaspokoić wasze wspólne fantazje. Ten związek zawierać będzie romantyczność, pożądanie i wyzwanie na bardzo długi czas.

  

STRZELEC (22 XI – 20 XII)   
Strzelec - Byk
– Strzelec pragnie niezależności, Byk szuka stabilizacji, Ten związek ma szanse, jeżeli tylko postaracie siebie zrozumieć.

 

Strzelec- Bliźnięta – Jesteście bardziej podobni niż Ci się wydaje. To związek który nigdy nie będzie nudny.

 

Strzelec- Rak – Na początku, możecie źle zacząć ten związek. Możliwe, że wolisz bardziej odpowiedzialnej osoby. Z drugiej strony, to ktoś, kto potrafi pokazać ci świat ze innej strony

 

Strzelec - Lew – To jedna z tych rzadkich osobowości, która uważa, że ma więcej energii niż ty. Jeśli nadążysz, ten związek będzie bardzo ekscytujący

 

Strzelec- Panna – Wasze nieporozumienia i kłutnie nie są tak ważne jak możliwości, jakie możecie sobie dać. To ktoś to może cię zawsze pocieszyć.

 

Strzelec - Waga – Długo trwająca fascynacja w związku. Jest jeszcze tylko do nauczenia się, tyle do odkrycia. Będziecie długo razem w szczęściu.

 

Strzelec- Skorpion – Istnieje między wami przyciąganie, ale sami nie wiecie dlaczego. Aby ten związek zaczął pracować, powinniście zacząć ze sobą współgrać.

 

Strzelec- Strzelec – Jest to albo marzenie albo koszmar. Kiedy rozumiecie się wszystko wydaje się perfekcyjne. Kiedy się nie zgadzacie, potraficie zaleźć sobie za skórę. Jeżeli unikniecie współzawodnictwa ze sobą, stworzycie związek oparty na miłości.

 

Strzelec- Koziorożec – Strzelec może nauczyć cię jak się bardziej zrelaksować. Z twoją siła i partnera stylem możecie być ciekawym i twórczym związkiem.

 

Strzelec  - Wodnik – Rozumiecie siebie bez dwóch zdań. Ale to nie oznacza, że zawsze macie takie same zdanie. Ten związek może przetrwać, jeżeli zrozumiecie siebie nawzajem.

 

Strzelec- Baran – Obydwoje lubicie niezależność. Jeśli zdobędziecie się na poświęcenie, stworzycie harmonijny związek.

Strzelec – Ryby- Inspirujecie się nawzajem. Zgadzacie się w tak wielu sprawach, że mało kiedy zaskakujecie się. 

 

Wodnik - Baran- Twój partner lubi wiedzieć o obecnej rzeczywistości. Może być ciężko utrzymać ten związek w ryzach, ale gdy wytrzymasz początki związek ten będzie bardzo udany. 

 
Ryby – Baran – Twój partner ma silna osobowość i potrafi mówić ci komplementy. Udany związek wam się szykuje.

 

Kategoria: /