Kryształowa wyrocznia kamieni

| |

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Różnorodne interpretacje 22 kryształów używanych do wróżenia, ukażą Twoja przyszłość. Wystarczy wyciągnąć kryształ, który odpowie na nasze pytanie. Prostszym sposobem może być napisanie na 22 karteczkach nazwy kryształów, z których będziemy wyciągać i odpowiadać na pytania.


 

Czerwony krwawnik- Jesteś nakierowany na sukces. Czas pokonać lęki lub zwątpienie w siebie i w to, że, możesz coś osiągnąć. Ruszaj teraz do przodu ze swymi marzeniami planami, rozwijaj swoje zdolności. Ktoś może zakładać, że wie, co jest dla ciebie najlepsze. Czekają cię wyzwania, lecz wydobędą, one z ciebie to, co najlepsze.

 

Kwarc różowy- Związek miłosny stawiasz na pierwszym miejscu, może rozwinie się głęboka więź między kimś. Jest to kamień miłości, a więc zwiastuje miłość i powodzenie w tej kwestii.

 

Cytryn- Porozum się z kimś, z kim nigdy dotąd nie rozmawiałeś, a nauczysz się czegoś nowego. Skup się na celach, a wtedy twoje ambicje zostaną zaspokojone. Kamień ten przemienia negatywne myśli w pozytywne. Podejmuj decyzje oparte na logice i obiektywizmie.

 

Kamień księżycowy – Jesteś gotów sam wyruszyć na poszukiwanie. Rozwijaj swój potencjał i nie pozwól innym dyktować ci, co powinieneś, a czego nie powinieneś robić. Nadszedł czas, aby odważyć się być innym i pokazać, że masz cel i wizję na przyszłość. Związki miłosne będą pełne dramatów i wyzwań.

 

Perydotyt Podejmuj decyzje w oparciu o fakty, a nie uczucia. Potrzebujesz związków pełnych znaczenia, a nie fałszywych relacji. Czas byś spotkał się z ludźmi, którzy szanują twoją indywidualność. Naucz się trafnie podejmować decyzję, bo w przyszłości będziesz musiał dokonać istotnego wyboru.

 

Jadeit- Zapowiedź miłości i harmonii, oraz sukcesu w kwestiach miłosnych. Nie stań się jednak ofiarą szantażu emocjonalnego.

 

Malachit- Jest to kamień snu, gdyż ma właściwości hipnotyzujące. Wskazuje, że możesz przekształcać swoje życie, dopóki śledzisz możliwości. Jeśli problem dotyczy pieniędzy lub spraw materialnych, wkrótce osiągniesz duży sukces.

 

Turkus- Mówi o podróżach, zarówno w sensie fizycznym jak i mentalnym. Zbadaj swoje motywy- czy wypływają z tego serca, czy ktoś cię do czegoś zmusza. Uważaj na kogoś, kto obiecuje ci złote góry, gdyż nie wywiąże się z obietnic.

 

Obsydian- Wytrwaj przy swoich ambicjach, nie poddawaj się krytyce, ani zwątpieniu w siebie. Twój plan napotka wiele przeszkód, lecz to zapoczątkuje wspaniały bieg wydarzeń.

Przyjmuj chętnie wszystkie zmiany, gdyż ostatecznie przyniosą one pozytywne rezultaty.

 

Bursztyn- Jesteś buntownikiem i wizjonerem, a właśnie teraz nadszedł odpowiedni moment, by wprowadzić te radykalne zmiany, które i tak są nieuniknione. Problem rozwiąże zracjonalizowanie sytuacji, a nie rozwodzenie się na temat plusów i minusów.

 

Akwamaryn – Poczujesz uczucie, romans, miłość, coś zacznie się zmieniać w twoim życiu pod tym kątem. Sytuacja zmienia się na twoją korzyść. Nie pozwól by przygnębiły cię negatywne emocje innych ludzi.

 

Naturalny kwarc- Jasno postrzegasz wyjście z każdej trudnej sytuacji. Już wkrótce poczujesz radość i poczucie osobistego sukcesu. Wystarczy, że uwierzysz w siebie.

 

Opal- Uczucia będą miały się dobrze. Bądź wrażliwy na swe długoterminowe cele i pielęgnuj je. Nie możesz zmienić tych rzeczy, których nie da się zmienić.

 

Topaz- Musisz być bardziej otwarty i mniej krytyczny w swoich związkach. Zrozumienie i tolerancja przyniosą wyniki, do których dążysz.

 

Turmalin- Mając prawdziwych przyjaciół i współczując innym ludziom, będziesz się czuł bogaty duchem. Odnajdziesz prawdziwą miłość, jeśli uszanujesz swoje potrzeby. Kochanek, jest już gotowy by się zaangażować.

 

Czerwony agat- Twój gniew jest uzasadniony i nadszedł czas, byś wyraził swe uczucia, nie gromadź ich w sobie. Rozwiniesz się, jeśli zbierzesz się na odwagę i będziesz walczyć o swoje prawa.

 

Lazuryt- Kieruj się głową, a nie sercem. Rozmawiaj z ludźmi, którzy mogą ci zaoferować dobra radę. Możesz teraz ostro iść na przód w sprawach zawodowych.

 

Onyks- Kontrolujesz teraz swoje życie, wiec upewnij się, że chcesz, żeby właśnie takie było.

 

Ametyst- Niedługo przeżyjesz namiętną przygodę miłosną. Czas zamknąć jedne drzwi i otworzyć drugie.

{jcomments on}

Kategoria: /