Darmowa wróżba Majów

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mandale prawdę Ci powiedzą

Wielkie zmiany zachodzące w naszych czasach, a także wewnątrz każdego z nas, zmierzają ku diametralnej przebudowie obecnego stylu życia.

Niezależnie od tego co w życiu robimy, wszyscy coraz silniej podlegamy tym wyzwaniom, osiągając kolejne poziomy otwarcia się na życie w miłości, zdrowiu i harmonii. Kalendarz Majów podarowany nam w formie archetypowego kodu z innego wymiaru, pomaga wierzyć w nasza wielowymiarowość, a także w nasze związki z Matką ziemią i całym Dziełem Stworzenia w nowych zależnościach. W ten sposób dzięki odczytom z Mandali rozwijamy w sobie nowy, uzdrowiony styl życia. 

Karty z których zaraz powróżysz przedstawiają wizualno- energetyczny portret 20 Solarnych Pieczęci w ich symbolicznym znaczeniu na tle spirali naszego osobistego i grupowego rozwoju.

W każdej pieczęci zakodowana jest wiedza z czwartego wymiaru, która umożliwia nam połączenie się z naszą wielowymiarowością. Dzięki temu będziemy mogli określić swoje prawdziwe miejsce, jak również wybrane przez nas zadania.


Czerwony Smok – Imix

wiara, zaufanie, nowy początek

Jeśli jesteś uwiązany w sytuacje problematyczne, gdy Ci czegoś brakuje wsłuchaj się w swoje wnętrze i spróbuj odkryć to, co cię blokuje, co sprawia że nie czujesz się godny i wartościowy, aby otworzyć się na wszelką obfitość i poczucie bezpieczeństwa. Bądź łagodny i dobry dla siebie, otwarcie wyrażaj swoje potrzeby oraz pragnienia, uwierz w spełnienie się Twych marzeń. Jeśli umiesz dawać, ale z trudnością przychodzi Ci branie, energia czerwonego Smoka okaże się tutaj bardzo pomocna.


Biały Wiatr - Ik

siła ducha, trzeźwość umysłu, inspiracja, izolacja, wyrzuty sumienia

Energia tej mandali wyraża się przez subtelną siłę duchową, która uświadamia nam niepowtarzalność danego momentu, jego realność która nie jest związana ani z przeszłością ani z przyszłością tylko teraźniejszością.

Mandala ta pomaga przepracować traumę rozłąki i bez żalu uwolnić się z poczucia osamotnienia. Biały Wiatr daje nam energię do parcia do przodu i zamknięcia przeszłości za sobą. Intuicja poprowadzi Cię w odpowiednie miejsce i odpowiedni czas.


3.Niebieska Noc- Akbal
dostatek, mowa znów, lęk przed zmianą
Mandala ta reprezentuje naszą inną stronę rzeczywistości, nasze marzenia. Karta ta pragnie umocnić Cię w przekonaniu że dla marzeń warto żyć gdyż one często się spełniają. Dzięki mocy Niebieskiej Nocy będziesz umiał przeinaczać zło w dobro i przekształcać to co niekorzystne dla Ciebie w coś co Ci się kiedyś przyda.

Popatrz na swoje sny gdyż tam tkwi odpowiedź na twoje pytanie.


 Żółte Ziarno – Kan

dojrzałość, cel, możliwości, urzeczywistnienie, mylne wyobrażenia
Mandala ta budzi nowe idee, inspiruje siły rozkwitu. Kan zachęca Cie, abyś zaufał procesom rozwoju wewnętrznego i pozwolił zapuścić korzenie swoim kosmicznym nasionom. Wypowiedz swoje marzenie, a Świat otworzy się przed Tobą.
Nadszedł dla Ciebie czas rozwoju , szczególnie pod kątem zawodowym. Otwórz się na zmiany i nie bój się. Staraj się realnie postrzegać to co się wokół Ciebie dzieje, uważaj na mylne wyobrażenia i iluzje która czasami Cię otacza.


Czerwony wąż- Chicchan

siła życia, instynkt, aktywność, namiętność, seks, motywacja
Mandala ta przyporządkowana jest sile witalnej, systemowi ludzkich czakr, mądrości ciała i instynktom. Karta ta symbolizuję transformację seksualności, witalność i uwolnioną energię. Jest to mandala sprzyjająca osobom w związkach i te które chcą spotkać odpowiednią osobę do życia.


Biały Łącznik – Cimi

-śmierć i odrodzenie, ofiara, wybaczenie, przewodnictwo duchowe, równowaga wewnętrzna
Mandala ta symbolizuje wzrost dzięki sile odrodzenia. W twoim życiu coś runęło, uległo zmianie i mimo iż możesz się z tym nie godzić, tak powinno być. Obawa przed nowym życiem jest obecna jednak transformacja ta, przyniesie Ci wiele pozytywnych aspektów w przyszłości.
Cimi pragnie dodać Ci odwagi do bezwarunkowego zaufania naturalnym procesom i zrezygnowania z ustawicznej walki i kontroli. Pamiętaj, że przebaczenie oznacza bezwarunkową akceptację wszystkich wydarzeń, istnień, procesów uczenia się i mądrości bytu.
Przebacz najpierw sobie, gdyż tylko wtedy będziesz mógł przyjąć i zaakceptować to wszystko, co wydarza się w twoim zewnętrznym świecie.


Niebieska Ręka- Manik

-uzdrowienie, wiedza, moc dokonań, jasne decyzje, aktywność

Niebieska Ręka odpowiada za uzdrowienie z pomocą wierzy, a także dzięki zdolności doprowadzania do końca rozpoczętych spraw i toczących się procesów. Jeśli zaobserwujesz w sobie wewnętrzny opór przed dokończeniem tego, co zacząłeś lub niechęć w dążeniu do celu lub zauważysz, że chowasz tylko dla siebie owoce swojej pracy, spróbuj wykorzystać energię tej Mandali, by doświadczyć siebie jako głównego narzędzia realizacji swoich własnych zamierzeń.

Jeśli zdarza ci się oczekiwać lub żądać zbyt wiele od siebie albo też zbyt wiele sobie postanawiasz, mandala ta rozjaśni twoja drogę, i pomoże ci oddzielić sprawy ważne od nieważnych i spokojnie nakieruje cię na właściwy cel.

Żółta Gwiazda- Lamat

-piękno ,harmonia, zdyscyplinowanie, drogowskaz, konflikty z otoczeniem
Żółta Gwiazda jest drogowskazem w drodze powrotnej do źródła. Pomaga przetrwać pętlę ograniczeń, wprowadza w nowe wymiary, gdzie panuje harmonia. Dzięki tej energii uświadamiasz sobie, że powinieneś polegać tylko na sile duchowej. Zaakceptuj siebie takim, jaki jesteś, nie trzymając się żadnych ról czy przyjętych reguł.
Zaakceptuj obecną sytuację gdyż bardzo ciężko będzie ci ja zmienić przez najbliższy czas. Zaufaj swojej intuicji i odczuciom i powoli zmierzaj do przodu.


Czerwony Księżyc- Muluc

oczyszczenie, przebudzenie, płynność działań, przewodnictwo duchowe, cykliczność wydarzeń
Muluc przypomina Ci o ukrytym w tobie potencjale, zadaniach duchowych. Mandala ta ma moc odkrywania niewykorzystanych zdolności, demaskowania starego oprogramowania i wzorców, dlatego najbliższy czas ukaże Ci możliwość rozwoju twoich ukrytych zdolności. Sam już niedługo odkryjesz swoje pierwotne zadania. Pamiętaj, że wszystko w twoim życiu ma swój czas, więc jeśli na coś czekasz nie bój się to do ciebie przyjdzie ale w odpowiednim dla Ciebie czasie. Wykaż się cierpliwością i skupieniem się także na innych sferach życia.


Biały Pies – Oc


bezwarunkowa miłość, siła serca, partnerstwo, lojalność
Dziesiąta pieczęć wyraża potęgę bezwarunkowej miłości, siłę serca i uczuć. Jeśli z ufnością poddasz się energii Oc, wprowadzi cię ona na odpowiednią ścieżkę miłości.
Naucz się obchodzić łagodnie ze swoim charakterem, postaraj się zbytnio nie stresować i być osobą bardziej cierpliwą. W pytaniach dotyczących życia uczuciowego jest to bardzo dobra Mandala, zapowiadająca wielką miłość.


Niebieska Małpa – Chuen


humor, siła myśli, inteligencja mistyczna, pesymizm
Mandala ta kontaktuje cię z twoim wewnętrznym dzieckiem- niewinnością twojej pierwotnej, wolnej istoty. Chuen wzmacnia zdolność odbierania dnia powszedniego z lekkością, która czyni życie niekończącą się przygodą, wypełniając je spontanicznością i radością.
Mów otwarcie prawdę w każdej sytuacji i obserwuj, jak rozpuszcza ona twoje ograniczenia i przykre odczucia. Wnoś humor do życia i rozkoszuj się uzdrawiającą mocą uśmiechu.


Żółty Człowiek – Eb


wolna wola, obfitość wszechświata, mądrość, odpowiedzialność, stabilność
Eb symbolizuje kosmiczny róg obfitości. Energia ta wspiera działania, które uczą samoakceptacji i przyjmowania z wdzięcznością wszystkich darów stworzenia. Otwórz się na stan pustki i chwilowej samotności. Jest to ci potrzebne do zrozumienia czego tak naprawdę chcesz od życia. Będzie to też moment czekania na pojawienie się czegoś nowego w twoim życiu.


 Czerwony Wędrowiec- Ben


podróżny w czasoprzestrzeni, posłaniec, odwaga, współczucie, wolność
Czerwony Wędrowiec poprowadzi cię w nowe wymiary Bytu. Ben dodaje odwagi do posmakowania prawdziwej wolności, odczuwania życia jako świętej podróży, zbadania nieskończonych możliwości rozwoju i rozszerzenia horyzontów. Postaraj się spojrzeć na swój problem i na rzeczywistość trochę inaczej. Nie widzisz rozwiązania swojego problemu, bo źle patrzysz, dlatego przysiądź, uspokój się i spójrz na problem z innej perspektywy.


Biały Mag- Ix

mądrość serca, miłość, wtajemniczenie, wróżba, uczciwość
Energia Białego Maga rozbudzi mądrość twojego serca i ukierunkuje Cie na wolę boską i integrację z wyższymi wymiarami. Jeśli przyjmiesz te dary bez chęci kontrolowania i żądzy władzy, wtedy zacznie spływać na twoje życie pozytywna energia. Mandala ta skłoni cię do sprawdzenia motywacji twoich czynów, abyś oczyszczony i pełen miłości, mógł stać się sługą siły stwórczej.
Mandala ta odpowiada pozytywnie na wszelkie pytania dotyczące miłości, domostwa, przyjaźni. W sprawach zawodowych i finansowych radzi wsłuchać się w głos intuicji i niekoniecznie polegać na sztywnych faktach.


Niebieski Orzeł- Men

wizje, świadomość, wolność, wiara w siebie
Men chciałby cię zachęcić do wsłuchiwania się w ciche marzenia, podążania bez obaw za wizjami i rozbudzenia w sobie świadomości wszechświata. Przyjrzyj się uważnie swojej obecnej sytuacji, poddaj głębokiej weryfikacji swoje poglądy i odpowiedz sobie na pytanie- czy twoje dotychczasowe przekonania były ci naprawdę pomocne, Zacznij realizować własne marzenia. Pomyśl o sobie, o swoim prawie do nieograniczonej wolności.


Żółty Wojownik – Cib

inteligencja mistyczna, porozumienie, pokora
Żółty Wojownik odpowiada za świadomość wszechświata. Łączy twoje człowieczeństwo z wyższymi inteligencjami Kosmosu, a twój rozum z sercem i intuicją w taki sposób, byś mógł nauczyć się całościowego myślenia, czucia i rozważnego działania. Dzięki temu znajdziesz klucz do wyzbycia się strachu. Cib wyjawia wielkie tęsknoty twego serca za tym, co boskie i prosi cie byś bez lęku rozpoznał i poczuł siebie i kim naprawdę jesteś. Jest to mandala bardzo duchowa, która mówi byś zastanowił się nad swoim wnętrzem anie gonił tylko za przyjemnościami świata zewnętrznego.


Czerwona Ziemia- Caban

kierownictwo, współpraca, złoty środek, wspólnota, rozsądek
Mandala ta prosi cię, byś przypomniał sobie o swoich pierwotnych zadaniach. Caban podnosi twoją wrażliwość na synchronizację, troszczy się o zbiegi okoliczności i wspaniałe prowadzenie w twoim życiu. Jeśli jesteś skoncentrowany na swoim wnętrzu, uda ci się prawidłowo stworzyć zewnętrzny świat. Mandala ta pragnie wprowadzić w twoje życie równowagę i sprawiedliwość, i ty także musisz do tego dążyć, dlatego też postaraj się być sprawiedliwy wobec siebie i innych przy dokonywaniu wyborów.


Białe Zwierciadło – Etznab

ponadczasowość, wiedza spirytualna, prawa, zdolność rozstrzygania, klarowność, samokontrola
Mandala ta odzwierciedla jasność umysłu i zdolność rozstrzygania. Przyjrzyj się swojemu odbiciu w kryształowym zwierciadle Wyższej Prawdy. Najpierw musisz w coś zwątpić, poczuć utratę czegoś by dojść do tego czego pragniesz. Możesz poczuć rozczarowanie, iluzja tego co tworzyłeś w umyśle pęknie, przestanie istnieć. Prawda ukaże Ci się z czasem i będziesz wiedzieć dlaczego coś się rozwinęło inaczej niż to przewidywałeś.


Niebieski Wicher – Cauac

transformacja, zmiany, odnowa, wolność, stosunki międzyludzkie
Niebieski Wicher symbolizuje Feniksa odradzającego się z popiołów. Mandala ta burzy to co nie powinno już istnieć w twoim życiu, pozwala tym samym rozkoszować się nowonarodzoną wolnością. Jeśli odważysz się powierzyć proces wewnętrznej transformacji w boskie ręce, staniesz się zdolny do odrzucenia wszystkiego, co pozwala trwać iluzjom rozdzielenia. Pieczęć ta jest wezwaniem do świadomego odnawiania siebie, i akceptowania zmian.


Żółte Słońce – Ahau

miłość bezinteresowna, mądrość, dojrzałość życiowa, przebaczenie, zdecydowanie
Pieczęć Żółtego Słońca domyka cykl ludzkiego rozwoju. Symbolizuje urzeczywistnionego człowieka. Poddaj kontroli wyobrażenia o sobie samym i gotowość do zaakceptowania siebie. Jest to bardzo pozytywna mandala odpowiadająca pozytywnie na każde zadane pytanie.


Cywilizacja Majów od dawna byłą znana z nadchodzącymi zmianami, a wszystkie oczy skupiały się w stronę jednego roku- 2012.

Dla Majów ten rok oznaczał koniec Długiego Liczenia ich kalendarza. Był to dla nich czas, kiedy skończy się jedna faza istnienia świata i rozpocznie nowa- transformacja świadomości i zmiana ogólnego postrzegania ludzkości.

Historia roku 2012 musi się zacząć od kalendarza Majów, bo właśnie stamtąd wywodzi się mit o masowej przemianie i o końcu znanego nam świata.

Cywilizacja Majów rozwinęła się na terytorium obecnego południowego Meksyku. Poszczególne kultury środkowoamerykańskie- Majów, Azteków, Tolteków, Zapoteków, MIksteków, Teotihuanaków, różnią się pod wieloma względami, ale wszystkie miały wspólne cele i dążenia.

Pierwsze osady Majów powstały mniej więcej w latach 1900-1800 p.n.e. W pierwszym tysiącleciu naszej ery Majowie rozwinęli się głównie w dziedzinie astronomii i nauk matematycznych a także architektury sakralne, której przykładami są piramidy w Tilak, Palenquw, i Chichen Itza.

Większość wiedzy na temat Majów uzyskać możemy z przetrwałych kodeksów prekolumbijskich, kalendarzy, które tworzyli. Największą uwagę skupia się na świętym kalendarzu obejmującym 260 dni. Majowie i inne ludy Mezoameryki używały go aż do pojawienia się kalendarza gregoriańskiego gregoriańskiego 1582 roku.

Kalendarz ten zwany był tzolkin, czyli liczenie dni, charakteryzuje się stosowaniem rachunku dni od 1 do 13 i równoległego 20 dniowego cyklu, z tym, że do każdego dnia przypisany jest jeden ze znaków, zwanych uinal.


Wg naukowców, dodając magiczną liczbę 13 baktunów do daty początkowej, otrzymujemy datę, którą większość ekspertów nazywa końcem kalendarza Majów- 21 grudnia 2012 roku.

Musimy zrozumieć na czym polega tzw. precesja. Oznacza to, że oś ziemska kreśli na tle nieba okrąg . Zakreślenie pełnego okręgu trwa około 26 tysięcy lat. Wiek astrologiczny to przesunięcie się Słońca od jednego znaku zodiaku do drugiego, co trwa mniej więcej 2150 lat, a całkowita precesja zachodzi więc w ciągu około 27 tysięcy lat.

Astrologowie uważają, ze każdy wiek astrologiczny charakteryzuje się pewnymi skutkami, wpływami, a także działaniami na nasza Galaktykę i na Ziemię.

Według kalendarza Majów, czas przyspiesza.

Niekoniecznie dojdzie do końca siata w 2012 roku. Prawdopodobnie w tym czasie będzie już całkowite przejście z jednego zodiaku ( Ryby) w drugi zodiak ( Wodnik). Długość zodiaku trwa ponad 2 tysiące lat, ten okres się już kończy, i wchodzimy w okres zmian. Zmiany te mogą mieć wpływ na nasze życie fizyczne ale także i psychiczne. Coś się kończy, coś zaczyna. Niekoniecznie zmiana ta będzie dla nas zła.

Kategoria: /