Darmowa wróżba z kart Lenormand

| |

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Historia Panny Marii Lenormand znana jest wielu osobom. Była to wróżka która wróżyła samemu Napoleonowi i jego żonie Józefinie. Stworzyła ona sama system wróżebny oparty na 36 kartach.
Maria Anna Adelajda Lenormand urodziła się 27 mają 1772 roku koło Paryża. Już w czasach młodości gdy uczęszczała do szkoły sióstr benedyktynek, wsławiła się trafnymi prognozami. Maria gdy zamieszkała w Paryżu poznała tajniki wróżenia. Jej nauczycielem był wielki mistrz Etteilli.
Wraz z przyjaciółką otworzyła swój własny salon wróżb. Bardzo szybko salon panny Lenormand zdobył wielką popularność, a ona z czasem stworzyła własne karty do wróżenia, rozkłady i system.
 
Możliwość zamówienia wróżby z kart Lenormand

 

 
Zadaj w głębi duszy jedno pytanie. Podświadomie wybierz jedna liczbę od 1 do 36

Teraz odszukaj znaczenie wylosowanej dla Ciebie karty z kart poniżej po numerze jaki na niej widnieje
 

1- Posłaniec
Będziesz musiał wypełnić ważną misję do spełnienia, jednak nie śpiesz się gdyż na wszystko przychodzi czas. Bądź ostrożny i przygotuj się na wszelkie niespodzianki losu, te pozytywne i negatywne. Jest to karta mówiąca o dążeniu do własnych celów.
Możesz również otrzymać ważne wiadomości które odmienią twoją sytuację i przybliżą Cie do upragnionego celu.
 

2- Koniczyna
Będziesz musiał trochę poczekać na spełnienie swoich zamiarów. Jest to karta oczekiwania. Dzięki swojej cierpliwości będziesz mógł przetrwać czas oczekiwania. Jeśli masz naturę niecierpliwą, nie otrzymasz tego czego pragniesz. Bardzo możliwe że ktoś celowo stara się ci przeszkodzić czy zaszkodzić, jednak nic na to nie jesteś w stanie poradzić. 

3- Statek
Statek to symbol nadziei i powodzenia otwierającego się przed zdecydowanymi i odważnymi ludźmi. Uważaj jednak na bezcelowe dryfowanie, i poświęcanie czasu wyłącznie twojemu problemowi. W twoje życie wejdzie coś nowego, zmiany będą znaczące i mocno wpłyną na twoją osobowość. Ta karta często też zapowiada podróż. Jest to korzystna karta, jeśli człowiek ma jakieś plany i cele.
 

4- Dom
Jest to karta Wszechświata- mikro i makrokosmosu. To na co powinieneś poświęcać czas to rodzina, mieszkanie, własny biznes, nieruchomość itp. Jest to korzystna karta, oznaczająca powodzenie w każdej sprawie. 

5- Drzewo
Karta ta jest symbolem życia we wszystkich jego przejawach. Jest to też karta tajemnicy i ostrzeżenia przed pomyłką w osądzeniu kogoś. Znaczeniem tej karty jest głównie zdrowie, uzdrowienie relacji ale także ciała i duszy. 

6- Chmury
W odróżnieniu od obłoków, które są symbolem płodności, chmury brzemienne są burzą, czyli kryzysem i katastrofą. Mogą również oznaczać twórczy pomysł, plan pewnego działania, ale nawet sam jego autor może się nie domyślać, że jego działania skrywają niebezpieczeństwo. Karta ta symbolizuje niedomagania, nieprzyjemności i ogólnie nieprzyjemne wydarzenia, Odpowiada negatywnie na zadane pytanie. 

7- Wąż
 
Symbolem tej karty jest wiedza, która sama z siebie nie może być dobra, ani zła. Wiedza zostanie ci ujawniona, ale jak na nią zareagujesz to już inna kwestia. Karta ta może być też ostrzeżeniem, by nie przekazywać danej wiedzy w ręce niepewnych ludzi. Uważaj na pewną osobę która nie jest ci życzliwa. Nie zdradzaj jej swoich planów i zachowaj sekrety dla siebie. Musisz postępować rozważnie we wszystkich działaniach i rozmowach. 

8- Grób
Karta ta jest symbolem marności fizycznego ciała. Jednocześnie odnosi się ona do rodu, pozwala poczuć siebie ogniwem w łańcuchu pokoleń, kultur, tradycji.
Jest to niepomyślna karta, oznaczająca czyjąś chorobę, lub inne trudne sprawy. 

9- Bukiet Kwiatów
Kwiaty to symbol ulotności, wiosny i piękna. Karta ta symbolizuje bogactwo i pełnię życia. Karta ta mówi ci „ Carpe diem” - Chwytaj dzień, ciesz się chwilą obecną.
Jest to pomyślna karta szczególnie dla kobiet. Oznacza miłość i uwagę ze strony partnera, możliwy prezent. . Ogólnie oznacza dobry, zrównoważony przebieg spraw, umocnienie sukcesów, poprawę samopoczucia i doskonały nastrój. 

10-Kosa
 
Śmierć i odrodzenie. Jest to karta ofiary, opuszczenia czegoś, to symbol kończenia czegoś, ostatecznie i bezpowrotnie. Warto iść w nowym kierunku gdyż to o czym myślisz już nigdy nie wróci. Karta ta czasami ostrzega przed niebezpieczeństwem, może również oznaczać konflikt, zerwanie stosunków z kimś. 

11- Miotła
Chłosta, jako bolesny, ale rzeczywiście skuteczny środek wychowania lub popchnięcia jakiejś sprawy z martwego punktu. Pamiętaj o tym by milczeć nie ujawniać wszystkim swoich sekretów i zamierzeń. Karta ta często oznacza zatargi i kłótnie. 

12- Sowy
 
Problemy wciąż przypominają o sobie, nie pozwalają spokojnie pracować, ale karta ta też symbolizuje mądrość, i dlatego twoje rozmyślenia nie są bezpłodne, gdyż one pomogą lepiej poznać siebie, a tym samym spojrzeć na problem z nowego, wyższego punktu widzenia. 

13- Dziecko
Jest to korzystna karta, oznaczająca zaufanie, delikatność i harmonijne relacje. Dla kobiet, często zapowiada narodziny dziecka. 

14- Lis
Pomysłowość, przebiegłość w walce o życie, w sytuacjach, gdzie dobre są wszelkie środki. Gra bez reguł i zasad, bez moralności. Jeśli pójdziesz ścieżką przebiegłości, możesz wygrać ale jakim kosztem? Karta ta określa oszusta, dlatego jeśli ty nim nie jesteś to strzeż się, gdyż ktoś chce Cie oszukać, czy to dla żartu czy dla swoich korzyści. 

15- Niedźwiedź
Karta ta mówi o dużej sile osobistej lub o silnym protektorze. Masz w sobie wiele siły dlatego wykorzystaj ją by osiągnąć swój cel. Jeśli chodzi o konkretną silną osobę, to będzie ona Ci sprzyjać i chronić przed niebezpieczeństwami. 

16- Gwiazdy
Gwiazdy symbolizują porządek, cykliczność, noc. Porządek może być pojęciem nieznanym dla pytającego, ale on jest. Cykliczność to powtarzalność wszystkiego w kręgu wydarzeń, choć wciąż na nowym poziomie. Ogólnie karta ta jest neutralna, a nawet można uznać, że pozytywna. Zapowiada ona powtórzenie pewnych wydarzeń czy przeżyć. Przeszłość w jakiś sposób powróci do człowieka. 

17- Bocian
Ogólnie jest to obraz działań lub zamierzeń nie zabarwionych wyobrażeniami korzyści materialnych. Jest to karta szczęścia rodzinnego i symbol miłości. Mówi również o podróżach, o zmianie miejsca zamieszkania. 

18- Pies
Symbol oddania i ochrony. Oznacza naturalne siły ochronne. Znaczenie karty- wierny przyjaciel, wiarygodny partner, pomyślny przebieg zaplanowanych spraw. Jakiś przyjaciel jest w stanie pomóc Ci w problemach które masz lub będziesz mieć. 

19- Wieża
Wysokość, wznoszenie się jako proces przenikania tajemnic, również umocnienie, dobre przystosowanie do obrony i do ataku. Wszystkie trzy znaczenia łączą się w sytuacji wyboru. Jest to karta która podsumuje pewne wydarzenie. Już niedługo dowiesz się na czym stoisz, choć już teraz decyzja jest podjęta, ale jej jeszcze nie znasz. 

20- Ogród
Symbol świadomości, porządku, spokoju. Intuicyjnie zrozumiesz czego pragniesz i co jest prawdą a co nie. Karta ta zaprasza do radości. Mówi ona że życie jest piękne i czeka na Ciebie. Jest to pozytywna karta zapowiadająca dobre wydarzenia. 

21- Góra
Ta karta ma wiele symboli, jest wieloznaczna. Zazwyczaj jednak zapowiada trudności, ograniczenia, przeszkody. Mogą nimi być ludzie lub okoliczności, przeszkadzające w osiągnięciu tego, czego się pragnie. Trzeba czekać lub szukać sposobu na obejście góry. 

22- Droga
Skrzyżowanie dróg. Karta ta mówi o niepewności w którą stronę iść, o pomyłce i błądzeniu. Jest to karta wyboru, który był dokonany wcześniej i możliwe, że nawet nie przez ciebie, lecz przez kogoś innego ( rodzice, matka)
Można pójść w inną stronę, można w drugą, a można nawet i w trzecią. Jeśli wyciągasz obok kartę niepomyślną to zmierzasz w złym kierunku, a jeśli wybierzesz pozytywną, tzn że dokonujesz właściwego wyboru. Od twojej decyzji wiele zależy i dlatego nie należy się śpieszyć, lepiej wszystko dokładnie przemyśleć. 

23- Szczury
Karta ta mówi o hołdzie złożonym starym tradycjom, mówi ona o ubóstwie materialnym lub duchowym. Karta ta oznacza psucie się rzeczy, straty lub zguby. Uważaj by cię ktoś nie okradł, nie okłamał w związku z pieniędzmi. 

24- Serce
Centrum ludzkiej osobowości, jej uczuć i myśli. Jego aktywny pierwiastek to miłość. Jest to bardzo pomyślna karta dla miłości i przyjaźni. Mówi o harmonijnych relacjach z partnerem, o radości i szczęściu. Możliwa nowa miłość lub inne korzystne relacje. 

25- Pierścień
Uznanie przez człowieka swoich powiązań z kimś- z narodem, religią, społeczeństwem, z rodem, organizacja itp. Przywiązanie się, lub zawiązanie nowych więzi.
Karta ta bardzo często mówi o ślubie i o związku. 

26- Książka
Wiedza i nauka we wszystkich znaczeniach tych słów. Karta ta może zapowiadać ważne odkrycie, trudną zagadkę, jedną z tajemnic bytu, do której będziesz musiał przeniknąć lub informację, która jest przed tobą skrzętnie skrywana. 

27- List
List mówi o wiadomości z przeszłości. Listo to ukryta informacja, której znaczenia często domyślamy się, zanim go przeczytamy. Karta ta mówi o oficjalnym dokumencie, świadectwie, zawiadomieniu, propozycji zawarcia umowy lub powiadomieniu o jej zerwaniu, w zależności od sąsiedniej karty. 

28- Pan
Sygnifikator, karta pytającego, jeśli jest nim mężczyzna. Kiedy wróży się kobiecie, oznaczają docelowego partnera. Gdy wyciągnie tą kartę mężczyzna będzie to oznaczać zbliżanie się dużych zmian w życiu a karty obok pokarzą jakie to będą zmiany. 

29- Pani
Sygnifikator, karta pytającego, jeśli wróży się kobiecie. Kiedy wróży się mężczyźnie, oznacza ona jego żonę, partnerkę życiową. Jeśli wyciągłaś tą kartę oznacza to że wszystko jest zależne od Ciebie, nie od świata zewnętrznego czy innych osób. 

30- Lilie
Lilie są symbolem czystości i niewinności. Bądź głodny swojej wiedzy, szczególnie jeśli ciąży na tobie odpowiedzialność za innych. Może tez ta karta mówić o protekcji kogoś z twojego otoczenia, osoby która może ci pomóc. 

31- Słońce
Karta to mówi o samowystarczalności bezmyślnego życia i jednocześnie radości życia osoby, która odnalazła jego sens. Karta ta zapowiada okres powodzenia, dobrego samopoczucia i dobrego nastroju. 

32- Księżyc
Niewidzialna, lecz bardzo ważna strona osobowości i wszystkich rzeczy. Karta ta mówi o nagrodzie, intuicji którą należy słuchać. Uważaj na swoje myśli które czasami mogą być zwodnicze. Iluzja i nierealność marzeń mogą spowodować katastrofę, dlatego wsłuchaj się w prawdziwy głos intuicji i dokonaj dobrego wyboru. 

33- Klucz


 
Jest to środek do realizacji celu. Jest to również symbol podświadomości- wchodzenie jako przenikanie w głąb tajemnicy. Jest to również symbol szczęścia, które jest dostępne tylko dla odważnych. Znajdź wyjście z labiryntu, rozwiąż stojące przed Tobą zadania, a wtedy w Twoim życiu rozpocznie się nowy etap, pełen fascynujących spraw. 

34- Ryby
Karta ta mówi o dążeniu do pozostawienia za sobą możliwości wyboru i podejmowania decyzji. Jest to bardzo dobra karta, oznaczająca że Twoje nadziej i plany zrealizują się, a ich rezultat przekroczy najśmielsze oczekiwania. 

35- Kotwica
Twoje nadzieje urzeczywistniają się, to mówi ta karta, ponieważ twoje relacje z innymi ludźmi budowane są na twardej podstawie wierności i przyjaźni. 

36- Krzyż
Jest to trudna karta, która mówi, że każdy ma swój krzyż, swoją biedę lub problem. Może on już być przeżyty przez Ciebie, ale może być również przed tobą.

 

Kategoria: /