Darmowa wróżba tarota 2015

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

INSTRUKCJA

Intuicyjnie wybierz liczbę od 0 do 77 i poznaj swoją przyszłość na ten rok

 
0 GŁUPIEC
Ten rok może oznaczać rozpoczęcie czegoś od zera. Wskazuje na to, ze może pojawić się coś całkowicie nowego. Bądź świadomy wielu możliwości jakie ofiaruje ci ten świat. Przeżyj nadchodzące 12 miesięcy jak wiecznie trwającą wiosnę. Spróbuj zachłysnąć się życiem bez uprzedzeń. Pozwól kierować się swej ciekawości. Masz bowiem szansę, na przeżycie ekscytacji i uwolnienie się od szarej rzeczywistości.

 

1 MAG

Ten rok zapowiada Ci pasmo sukcesów. Wszystko leży w Twoich rękach. W znajomych dziedzinach możesz wspiąć się na szczyty lub dodatkowo zając się nową działalnością. Pokaż co potrafisz i podejmuj inicjatywę tak gdzie jest potrzebna. Przeżyj ten rok aktywnie, okaż swoją przedsiębiorczość.2 KAPŁANKA

To rok pełen tajemnic i intuicyjnych wyborów. Słuchaj wewnętrznego głosu, który będzie cię prowadzić do właściwego czasu, miejsc i ludzi, którzy w danym momencie będą dla ciebie ważni.

Uważaj na swoje tajemnice bo mogą one ujrzeć światło dzienne. Plotki nie zawsze będą prawdziwe więc uważaj komu możesz zaufać a komu nie.

 

3 WŁADCZYNI

Będzie to owocny rok. Nadchodzące miesiące będą przebiegać pod znakiem kreatywnych zmian i radosnych możliwości rozwoju. To dobry czas dla wielu obiecujących nowych pomysłów i znajomości. Otwórz się na nadchodzące impulsy, które pozwolą Twemu życiu stać się bogatszym i piękniejszym.

 

4 WŁADCA

Przed Tobą rok czynu. Pomysły, jakie Ci się nasunęły- marzenia, którym się oddawałeś i zamiary, staną się teraz rzeczywistością. Skup się na urzeczywistnianiu tych możliwości i pozbądź się niepotrzebnego balansu. Skup swoją uwagę na pracy nad sobą ale także na pracy zawodowej. Rozważ jakie cele szczególnie ci leżą na sercu i na co chciałbyś wykorzystać ten okres.

 

5 KAPŁAN
w tym roku najważniejsze będzie odnalezienie sensu, w tym co robisz. Sprawdź żywotność swoich poglądów i zasad. Jeśli zawsze trzymałeś się pustych dogmatów, powtarzających się cennych stanowisk czy uprzedzeń, które tobie w dzieciństwie być może były nawet kodowane, jest na to dobry czas, by zastąpić je odpowiednimi życiowymi i dojrzałymi poglądami.

 

6 KOCHANKOWIE

Ten rok będzie bardzo ekscytujący, a powodem tego może być człowiek, którego już znasz lub teraz spotkasz albo satysfakcjonujące zajęcie czy cenne doświadczenie, które napełni twe serce szczęściem. Uważaj jednak jakie decyzje podejmujesz, stroń od pochopnych nieprzemyślanych decyzji. Słuchaj głosu swego serca.

 

7 RYDWAN

Zaryzykuj, i rusz do przodu w swoich zamierzeniach. Ten rok zapowiada wiele obiecujących spraw. Pod jego koniec będziesz pewny siebie i niezależny. Bez wahania, lecz skoncentrowany, skupiony i zdecydowany, zacznij działać.

 

8 SPRAWIEDLIWOŚĆ

Ten rok może być dla Ciebie decydujący, dlatego daj sobie czas, żeby w należyty sposób przemyśleć swoje sprawy i podjąć odpowiednie, obiektywne i głęboko przeanalizowane decyzje. To jak przeżyjesz najbliższe miesiące zależy tylko do ciebie. Będziesz zbierać to, co posiałeś, odpowiadał za swoje decyzje i działania.

 

9 EREMITA

Ten rok będzie dla ciebie poważny, ale w najlepszym sensie tego słowa. Będziesz musiał przemyśleć wiele spraw i poważnie określić swój stosunek do siebie i świata, żeby dowiedzieć się, czego naprawdę chcesz. Jeśli jakieś sprawy nie są w twoim stylu, dowiedz się, co musisz zmienić. Możesz czuć osamotnienie, jednak będzie to dobry czas na przemyślenia które zaprowadzą cię w konsekwencji do szczęścia.

 

10 KOŁO LOSU

ten rok przyniesie ci szczęście. Jednak jest tu jedno ale, ponieważ nie zawsze rozumiemy, co jest dla nas dobre i dlatego los musi czasami nas najpierw do szczęścia zmusić. Jak przeżyjesz nadchodzące miesiące, zależy więc od twojej gotowości na otworzenie się na jego wskazówki. Chodzi, tu o kierunek zgodny z twoją głębią istotny, ale niekoniecznie z tym ,co sobie wymyśliłeś w głowie.

 

11 MOC

Czeka Cie rok pasji i namiętności. Może nią być człowiek, którego pokochasz, a może jakaś sprawa lub zajęcie, któremu poświęcisz się w całości.

Możliwe, że wejdziesz w konflikt ze swoimi zasadami moralnymi, które dotychczas uznawałeś za niepodważalne. Sprawdź, czy rzeczywiście są to dobre zasady, czy może raczej pusta formalność.

 

12 WISIELEC

Ten rok będzie punktem zwrotnym w Twoim życiu. Zagalopowałeś się w ślepy zaułek i musisz zawrócić. Jeśli masz odczucia że utkwiłeś w beznadziejnej sytuacji, nie poddawaj się, bo kryzys się pogłębi. Będziesz potrzebował więcej cierpliwości, zdecydowania i gotowości poświeceń starych przyzwyczajeń.

 

13 ŚMIERĆ

Ten rok może oznaczać ważny moment przełomowy w Twoim życiu. Gdy coś umarło, lub wyczerpały się treści i forma,to znak że należy się z tym rozstać, zęby dać przestrzeń dla nowego rozwoju. Odpuść sobie to, co być może sam już od dłuższego czasu odczuwałeś, że nawet największe wysiłki są bezskuteczne.

 

14 UMIARKOWANIE

w tym roku powinieneś całkowicie zaufać swojemu aniołowi ochronnemu. On wskaże ci wybór właściwej drogi. Jeśli utkniesz w martwym punkcie dość szybko znajdziesz rozwiązanie danej sytuacji. Postaraj się wykazać w tym roku opanowaniem i zachowaj spokój.

 

15 DIABEŁ

W tym roku powinieneś zauważyć jakie masz negatywne cechy charakteru, i postarać się je zmienić by móc cieszyć się szczęściem. Twoja ciemna strona osobowości może przeszkadzać ci w wielu sprawach szczególnie w utrzymywaniu relacji uczuciowych czy ogólnie z ludźmi.

Uważaj by ten rok nie był czasem w którym się uzależnisz od kogoś lub od czegoś. Uważaj by ktoś Cię nie zniewolił emocjonalnie czy nawet fizycznie. Miej swoje zdanie, a gdy czujesz ze ktoś tobą manipuluje lub źle cie traktuje- po prostu odejdź.

 

16 WIEŻA

Będzie to rok wyzwolenia, jeśli uzbroisz się w konieczną do tego odwagę. Odważ się na ucieczkę z ciasnych wyobrażeń, struktur i form życia, które Cię zniewalają. Możesz coś w tym roku bezpowrotnie stracić, niezależnie od ciebie, jednak tak musi być, i będziesz musiał nauczyć się funkcjonować w nowym świecie. W gruncie rzeczy w dalszej perspektywie może to być dla ciebie wyzwalające.

 

17 GWIAZDA

Ten rok będzie mijał pod dobrą gwiazdą. Buduj plany na przyszłość i podejmuj się długoterminownych spraw. Jeśli masz za sobą ciężki okres, będzie to tym lepszy czas dla nowych nadziei i wizji. Jest to także okres w którym możesz znaleźć szczęście uczuciowe.

 

18 KSIĘŻYC

W tym roku chodzi o to, by ostrożnie podejmować decyzje, i dostrzegać co jest rzeczywistością a co iluzją. Poważnie traktuj ryzyko, bez zniechęcania się. Dokładnie przemyśl, co chciałbyś uczynić i zrób zdecydowane i rozważne kroki, bez popadania w beznadziejne zwątpienie czy niepotrzebny heroizm.

 

19 SŁOŃCE

W tym roku dostrzeżesz słoneczną stronę życia. Rozwiń swą ufność, chęć życia i wiarę w siebie. Wykorzystaj ten czas także po to, by załagodzić niesnaski i pokaż swa chęć do zgody. Jest to dobra karta dla związków uczuciowych.

 


20 SĄD OSTATECZNY

w tym roku chodzi o znalezienie skarbu, cokolwiek to dla ciebie będzie znaczyć. Możesz odnaleźć coś wartościowego, o czym myślałeś, że już jest dawno stracone. W przypadku, jeśli walczyłeś z jakimkolwiek rodzajem cierpienia, ten rok daje szansę, aby się z tego wyzwolić.

 

21 ŚWIAT

To najpiękniejsza karta w tarocie zwiastująca spełnienie marzeń. Będzie to dla Ciebie niezwykle ważny rok, otwierający przed tobą drzwi do spełnienia marzeń. Ten rok będzie dla ciebie bardzo szczęśliwy w niemalże każdej dziedzinie życia.

 

22 AS BUŁAW

Miej oczy otwarte, by odważnie skorzystać z nowych szans, jakie niósł ci będzie nowy rok. Dzięki temu wewnętrznie dojrzejesz i wzbogacisz się. Nie bądź przesadnie skłonny do uniesień, niecierpliwy i pewny siebie. W tym roku będziesz mieć potrzebna energię, żeby zacząć coś nowego lub nadać jakiś nowy bieg dawnej sprawie.

 

23 DWÓJKA BUŁAW

w tym roku obserwuj i pozostań bezstronny. Bądź gotów nie tylko w słowach ale także i w działaniu. Mozę to być rok w którym będziesz niezdecydowany. Ciężko będzie ci podejmować ważne życiowe decyzje, więc wiele okazji możesz zaprzepaścić. Postaraj się zaangażować swoje siły w jakiś cel i doprowadzić go do końca.

 

24 TRÓJKA BUŁAW

Uświadom sobie, że pod stopami masz stały, bezpieczny grunt. Masz dobre widoki na przyszłość tylko dostrzeż to. Nie podejmuj jednak się spraw, co do których wcześniej nie upewniłeś się, że mają dobre podstawy i perspektywy. Skorzystaj z szansy jakie przyniesie ci los w nowym roku. Spójrz na przyszłość i wytycz kierunek działania w sprawie, która będzie dla ciebie ważna.

 

25 CZWÓRKA BUŁAW

Otwórz się w tym roku na innych ludzi i nowe idee. Zbliż się do nich, a powitają cię serdecznie. Nie zwlekaj także by zrobić pierwszy krok w kontaktach interpersonalnych. Będzie to rok zabaw, przyjemnych sytuacji i zaskakujących zwrotów akcji.

 

26 PIĄTKA BUŁAW

Postaw sobie wyzwanie w tym roku. Nawet jeśli nic wielkiego z tego nie wyniknie, to wiele się nauczysz. Ambicje nie powinny przekształcać się w bezpardonowość. Postaraj się zachować dobrą kondycję fizyczną jak i emocjonalną. Uważaj by małe kłótnie nie zniszczyły jakiejś ważnej znajomości. Temperuj swoją uszczypliwość i kłótliwość.

 

27 SZÓSTKA BUŁAW

Oczekuj na dobre wiadomości i rezultaty w tym roku. Postępuj z ufnością. Postaw na zwycięstwo. Z wieloma sprawami trudnymi dla ciebie w tym roku się uporasz. Tam, gdzie w pełni się angażowałeś, w nowym roku czeka cie nagroda i uznanie.

 

28 SIÓDEMKA BUŁAW

w tym roku konsekwentnie broń swoich interesów i poglądów. Możesz i powinieneś postawić na swoim. Nie wolno ci jednak niedoceniać Twoich przeciwników. Musisz mieć się na baczności, żeby nie przegapić ważnej dla ciebie sprawy. Licz się z tym że nie wszyscy są ci przyjaźni. Nie bądź bierny, lecz z uporem walcz o swoje sprawy.

 

29 ÓSEMKA BUŁAW
Oczekuj w tym roku dobrych wiadomości i korzystnych zmian. Zmiany będą możliwe nawet tam, gdzie sprawy, wydawałoby się, ugrzęzły na zawsze. Jeśli pragniesz zacząć coś nowego, to masz duże szanse osiągnąć w tej sprawie sukces.

 

30 DZIEWIĄTKA BUŁAW
Bądź ostrożny w tym roku, nie wystawiaj się na ciosy, ale i nie ustępuj. Możesz być w tym roku nieufny do wielu osób i słusznie, twoja intuicja cię nie zawiedzie. Możliwe konflikty z osobami ci bliskimi. Jednak postaraj się być cierpliwy, przeanalizuje przeszłość bo tam znajdziesz odpowiedź na wiele twoich małych problemów w życiu codziennym. Będzie to też okres jakiegoś spełnienia, jakieś marzenie się spełni o którym myślałeś od wielu lat.

 

31 DZIESIĄTKA BUŁAW
Przejdź do nowych spraw, nawet jeśli na początku obciążenia wydadzą się skrajnie wielkie. Nie powinieneś jednak brać na siebie zbyt dużo lub próbować wszystko robić w pojedynkę.

Powinieneś utrzymywać w tym roku samodyscyplinę i postarać się być wytrzymałym. Możesz tez spodziewać się zmiany pracy lub czeka Cię przeprowadzka.

 

32 GIERMEK BUŁAW
Otrzymując znak albo szansę, nie przegap jej, nawet jeśli wiąże się ona z ryzykiem. Możesz przeżyć coś niezwykłego w tym roku. Możliwe że w pracy pojawi się jakaś pociągająca możliwość lub w życiu osobistym dojdzie do interesujących spotkań i z tej iskry wkrótce zapłonie ogień.

 

33 RYCERZ BUŁAW

Działaj śmiało i z temperamentem w tym roku. Unikaj jednak działalności na pokaz. Nie buduj jednak dalekosiężnych planów,zajmij się małymi rzeczami, i małymi celami. Jeśli twoje emocje będą potrzebować ujścia, zbuduj dla nich odpowiednią scenę, zaryzykuj jakaś przygodę lub przeznacz swój czas na rozrywki.

 

34 KRÓLOWA BUŁAW

Pokaż pewność siebie, zainteresowanie i optymizm w tym roku. Uważaj na próżność, egocentryzm i samorealizację za wszelką cenę. W tym roku będziesz wiedział dokładnie czego chcesz, i będziesz działała w tym kierunku, pomocna może być ci pewna kobieta która otworzy przed tobą możliwość uzyskania tego czego pragniesz.

 

35 KRÓL BUŁAW
Działaj w tym roku zdecydowanie, dąż do celu konsekwentnie i śmiało. Uważaj na gwałtowność i niecierpliwość bo to może cię zgubić. Postaw przed sobą ważne cele, gdyż masz duże szanse na osiągniecie ich. Możliwe że spotkasz na swojej drodze silnego, temperamentnego mężczyznę który odmieni twoje życie na lepsze.

 

36 AS MIECZY

Wyjaśnij w tym roku stosunki w relacjach z bliskimi ci osobami, wniknij w istotę sprawy i podejmij ważne decyzje. Nie czepiaj się drobiazgów bo zabłądzisz. Wpadniesz na jakiś genialny pomysł który spowoduje że będziesz mieć możliwość wzbogacenia się. Karta ta zaleca pójście do przodu ze swoim życiem. Nie rozpamiętuj przeszłości, która nigdy nie powróci.

 

37 DWÓJKA MIECZY

Wszystko podawaj w wątpliwość, ufaj, ale zawsze dwa razy sprawdzaj. Może to być rok wątpliwości, czy podejmujesz prawidłowe decyzje czy nie. Będziesz mieć problem z wsłuchaniem się we własna intuicję, będziesz czuł że świat zewnętrzny ci nie sprzyja. Niektóre sprawy odłóż na późniejszy czas.

 

38 TRÓJKA MIECZY

Bądź przygotowany na nieprzyjemne, ale nieuchronne wiadomości. Będziesz musiał przełknąć gorzką pigułkę. Czeka cie załamanie w pracy, będziesz musiał podjąć ciężką decyzję. Weź się w garść, wyprostuj plecy i postaraj się przetrawić to jak najszybciej. Nie odkładaj wszystkiego na później tylko działaj.

 

39 CZWÓRKA MIECZY

Zapomnij o wielu sprawach, zrób sobie przerwę i uspokój się. Ten odpoczynek da Ci czas do namysłu co dalej robić. Możesz poczuć osamotnienie w tym roku, nawet jeśli jeste w związku. Zahamowanie będzie występować w jakiejś jednej sprawie, w jednej dziedzinie życia, z którą nie będziesz umiał ruszyć do przodu.

 

40 PIĄTKA MIECZY

przestań wyczekiwać, lepiej uczciwie przegrać, niż poddawać się bez walki. Postaraj się jednak nie angażować w wątpliwe sprawy i projekty. Nie oczekuj w tym roku spokoju,- dużo będzie siedziało. Uważaj na ludzi agresywnych w słowach i czynach, sam też nie przyjmuj takiej postawy bo sam się zranisz. 

 

41 SZÓSTKA MIECZY

Ruszaj w drogę nie patrząc na zahamowania i zdobywaj nowe doświadczenia. Możesz w tym roku spodziewać się częstych wyjazdów lub przeprowadzki która odmieni twoje życie. Staraj się decydować trzeźwo ale zdecydowanie.

 

42 SIÓDEMKA MIECZY

w tym roku bądź ostrożny. Bardzo możliwe, że ktoś zechce cię oszukać. Pokaż wszystkim,że tez jesteś niezłym graczem i nie daj się okręcić wokół palca. Prowadząc rozmowy, lub podpisując umowy, bądź szczególnie ostrożny i czy tak wszystko, co zostało napisane drobnym drukiem, żeby potem się nie zbłaźnić.

 

43 ÓSEMKA MIECZY

Nie twórz w swojej głowie wyimaginowanych przeszkód by coś osiągnąć. Możliwie że będziesz widzieć świat w złych barwach, i nie będziesz dostrzegać możliwości i szans jakie ci on niesie. Otwórz oczy, bądź bardziej świadomy swojego życia, i wyznacz sobie cele.

Weź się w garść i przyspiesz kroku,żeby pokonać przeszkody.

 

44 DZIEWIĄTKA MIECZY

Jeśli będziesz mieć jakieś wyrzuty sumienia, jeśli dręczyć Cię będą wątpliwości, natychmiast przebudź się , odetnij od tego co było. Może to być dla ciebie rok przemyśleń, w samotności. Możesz tez będziesz się izolować od ludzi bardziej niż zazwyczaj. Nawet jeśli będą blisko ciebie to wewnętrznie możesz się na nich zamknąć.

 

45 DZIESIĄTKA MIECZY

Czas zakończyć coś raz a dobrze. Możesz cie jakaś sytuacja bardzo męczyć i ranić. Powiedz sobie dość, i odejść od cierpienia. Karta ta też czasami zwiastuje na możliwe problemy zdrowotne,dlatego ten rok powinien być okresem w którym zwrócisz uwagę na swoje ciało.

46 GIERMEK MIECZY

przyjmij krytykę kierowaną pod swoim adresem i wyciągnij z niej wnioski. Ten rok może tez być dla Ciebie czasem działania, energii, odwagi,i spontaniczności. Może na swojej drodze poznasz kogoś takiego kto wprowadzi cię na nowe ścieżki.

 

47 RYCERZ MIECZY

Uważaj, by jakiś konflikt nie doprowadził do ostrego ochłodzenia i pogorszenia atmosfery w pracy czy w związku. Staraj się jednak działać z rozwagą i determinacją. Możliwe że wejdziesz w nowe towarzystwo pełne energii, które rozbudzi w tobie pragnienia posiadania czegoś więcej niż to co do tej pory osiągnąłeś.

 

48 KRÓLOWA MIECZY

Bądź w tym roku pomysłowy, niezależny i błyskotliwy. Cynizm i zimne wyrachowania to nie są najlepsze cechy dla Ciebie.

Czegoś w tym roku będzie cie brakować, trudno jednak będzie ci to określić, więc przez jakiś czas będziesz zastanawiać się czego ci tak naprawdę brakuje w życiu. Gdy dojdziesz do odpowiednich wniosków zaczniesz działać bezwzględnie by dopiąć swego. Jeśli jesteś w związku możesz czuć niespełnienie. Zaufaj mądrości swoich uczuć.

 

49 KRÓL MIECZY
Oddal się od jakiejś sprawy i popatrz na sytuację z boku. W tym roku będzie cie czekać egzamin z pojętności, wiedzy taktycznej i umiejętności korzystania ze zgromadzonych doświadczeń. Szykuj przekonujące plany, dobieraj argumenty i nie zapomnij skorzystać ze swego uroku osobistego oraz mądrości. Jeśli od dłuższego czasu nie możesz poradzić sobie ze swoimi problemami, to poproś odpowiedniego specjalistę, zęby dał ci profesjonalną radę.

 

50 AS DENARÓW

Wykorzystaj w tym roku szansę, żeby wzbogacić swoje doświadczenia i nieźle zarobić. Nie szukaj jednak w tym roku tylko materialnych korzyści. Łap chwile powodzenia. Szczęście może cię spotkać w każdym miejscu. Wybieraj to, co może ci się przydać podczas realizacji długoterminowych planów, szczególnie w sferze pracy i inwestycji.

 

51 DWÓJKA DENARÓW

Postaraj się w tym roku być elastyczny i spróbuj zagrać wykorzystując wszystkie możliwości. Nie rezygnuj z ciekawych spraw jedynie z powodu swoich zmiennych nastrojów. Postaraj się w tym roku również o rozrywkę i spędzanie wolnego czasu wśród bliskich i znajomych. Współpraca z ludźmi w każdej dziedzinie życia może przynieść pozytywne rezultaty.

 

52 TRÓJKA DENARÓW

Zakończ swoje stare zajęcia i przejdź na wyższy poziom rozwoju szczególnie zawodowego. Będziesz mieć szansę skończenia z dotychczasową rutyną lub uwolnić się od niej, żeby przejść na wyższy poziom. Jeśli już pracujesz, to może ona zapowiadać awans. Możliwe też, że przyszedł czas, kiedy będziesz wybierać profesję lub partnera, rozwiązywał problemy życiowe, robił porządek w sprawach finansowych i zdobywał nowe kwalifikacje.

 

53 CZWÓRKA DENARÓW

Działaj w finansach i kwestiach zawodowych tylko na pewniaka, nie decyduj się na żadne ryzyko. Ostrożność w tym roku w podejmowaniu decyzji odnośnie pieniędzy i pracy będzie wskazane.

Możesz w tym roku być niepotrzebnie skoncentrowany na czymś co ci przeszkadza w realizacji planów, dlatego w ostatecznym rezultacie otrzymasz coś dokładnie odwrotnego, od tego, co chciałeś.

 

54 PIĄTKA DENARÓW

Możesz mieć w tym roku zmagania finansowe, uważaj na tą sferę życia, gdyż może być ona dla Ciebie najważniejsza. Jeśli nie pracujesz to ten stan może dalej trwać, jeśli pragniesz zmienić pracę na inną, trzeba uważać by nie wpaść z rynny pod deszcz. Postaraj się jednak w tym czasie być cierpliwy i mimo przeszkód próbować wyjść z opresji.

 

55 SZÓSTKA DENARÓW

Nie niszcz istniejącej równowagi swoimi nadmiernymi lub skrajnie egoistycznymi roszczeniami. Wskazane jest byś w tym roku okazał hojność. Pomóż osobie, która zwróci się do Ciebie ze swoim problemem, pożycz jej pieniądze, a przynajmniej postaraj się być wyrozumiały dla jej kłopotów. Możliwe że w tym roku taka właśnie osoba sama ci pomoże.

 

56 SIÓDEMKA DENARÓW

Uzbrój się w cierpliwość i wierz, że wszystko obróci się na lepsze. Nie zachwycaj się jednak surowymi ideami i obietnicami szybkich zysków finansowych.

Nie powinieneś się w tym roku śpieszyć, ani niecierpliwić. Jeśli natomiast nie brakuje ci cierpliwości ,to po prostu odpocznij w tym roku, pamiętając, że czas pracuje dla Ciebie.

 

57 ÓSEMKA DENARÓW

Zacznij w tym roku uczyć się czegoś nowego, masz dobre perspektywy. Powinieneś się wziąć za coś nowego. Może to być nauka lub nowe zadania w pracy, bądź realizacja jakiego od dawna pielęgnowanego marzenia. Nie przeceniaj jednak swoich sił. Pamiętaj że doświadczeń i umiejętności masz jeszcze mało.

 

58 DZIEWIĄTKA DENARÓW

Uwierz w swoje szczęście finansowe. Pamiętaj jednak że zyski nie tylko trzeba osiągnąć, ale i zachować. Szykuj się na przyjemną niespodziankę finansową w tym roku. Zrób w tym roku oś na co być może długo nie mogłeś się zdecydować, spróbuj zająć się czymś nowym lub choćby kup los na loterii.

 

59 DZIESIĄTKA DENARÓW

Zawieraj korzystne transakcje i ciesz się z sukcesów finansowych w tym roku. Nie spiesz się jednak, by nie przejść obok prawdziwego bogactwa.

W tym roku możesz cieszyć się pełnią życia. Plony dojrzały i tylko czekają,żebyś przyszedł i je zebrał. Postaraj się być świadomy tych możliwości, które proponuje Ci codzienne życie.

 

60 GIERMEK DENARÓW

Przyjmij poważną propozycję zawodową i twórczo ją wykorzystaj. Pamiętaj jednak by nie zachwycać się wyłącznie materialnymi korzyściami.

Łap wiatr w żagle i reaguj od razy, gdy przyjdzie możliwość korzystnej transakcji,czy zmiany pracy.

 

61 RYCERZ DENARÓW

Podejmuj się jedynie poważnych i sprawdzonych spraw. Będzie to poważny rok, w którym wprowadzisz nowe działania umożliwiające ci rozwój zawodowy oraz finansowy. Czasami ta karta oznacza możliwość zmiany pracy, na inną, lepsza bardziej atrakcyjniejszą.

 

62 KRÓLOWA DENARÓW

Uzbrój się w cierpliwość i wytrzymałość, żeby zrealizować swoje plany. Uważaj, żeby nie stac się w tym roku wiecznie zatroskaną kurą domową. Nie słuchaj nikogo, nikomu nie pozwól by ktoś cie manipulował. Spokojnie i konsekwentnie rób to, co zamierzałeś wcześniej. Możliwe tez że spotkasz dziś dobrą kobietę o wielkim, macierzyńskim sercu i to spotkanie odegra określoną rolę w twoim życiu.

 

63 KRÓL DENARÓW

Ciesz się z tego, co osiągnąłeś i mądrze wykorzystuj swoje rezerwy. W tym roku możesz podsumować rezultaty swojej pracy i cieszyć się nimi. Jeśli jednak pojawi się u Ciebie życzenie, żeby wziąć się za jakąś nową sprawę,to bardzo dobrze.

Najważniejsze jednak zadanie na ten rok, to jest zachować to co osiągnąłeś. Możesz także spotkać mężczyznę o dobrym sercu i trzeźwym umyśle który w jakiś pozytywny sposób wpływie na twoje życie.

 

64 AS KIELICHÓW

Skorzystaj z szansy, która się pojawi w życiu uczuciowym, gdyż przyniesie Ci ona dużo szczęścia. Może to oznaczać poznanie kogoś nowego, może poczujesz pierwszy stopień zakochania się w kimś.

 

65 DWÓJKA KIELICHÓW

będzie to rok uczuciowy, w którym będziesz mieć możliwość spotykania się, randkowania z osobą, która będzie dla ciebie ważna. Ten czas to także dobry okres na różnego rodzaju spotkania towarzyskie.

 

66 TRÓJKA KIELICHÓW

Zapowiada szczęście uczuciowe, pojawienie się nowego członka w rodzinie ( dziecko), zaręczyny, zaślubiny. Jeśli jednak jesteś w związku to może się pojawić trzeba osoba w relacji która będzie dla was zagrożeniem.

 

67 CZWÓRKA KIELICHÓW

Nawet jeśli jesteś na kogoś obrażony i zdenerwowany, te emocje miną. Ważny dla ciebie w tym roku będzie spokój i równowaga w relacji partnerskiej, jednak możesz i tak odczuwać niedostatek uczuciowy. Pamiętaj jednak byś nie pogrążał się zbyt głęboko w swoje krzywdy, złość i złe nastroje.

 

68 PIĄTKA KIELICHÓW

Jeśli jesteś osobą samotną możliwe że ten rok nie będzie sprzyjał nowej miłości. Może będziesz spotykał na swojej drodze nowe osoby, ale nie będzie to nic poważnego. Jeśli natomiast jesteś w związku czekają cie trudne chwile a nawet rozstanie.

 

69 SZÓSTKA KIELICHÓW

Nie będzie to dobry czas na życie uczuciowe. Nie będziesz usatysfakcjonowany tym co masz. Jeśli jesteś sam ciężko będzie ci znaleźć odpowiednia osobę dla siebie. Jeśli jesteś w jakiejś relacji nie będziesz odczuwał tego co powinna odczuwać zakochana osoba.

 

70 SIÓDEMKA KIELICHÓW

Czeka Cię niezwykle pozytywny rok pod kątem miłości. Będzie to rok spełniający twoje najskrytsze marzenia uczuciowe. Pamiętaj jednak by oddzielić mrzonki, od rzeczywistości. Tak szybko od razy nie angażuj się całym sobą w nową znajomość, na wszystko musi przyjść odpowiedni czas, więc bądź cierpliwy. 

 

71 ÓSEMKA KIELICHÓW

Możesz odczuwać że emocjonalnie, uczuciowo sam odchodzisz od kogoś, lub druga strona odchodzić będzie powoli od ciebie. Pewne emocje, i uczucia opadną, Będzie to ciężki rok dla związku, czy relacji w której w tym czasie będziesz. Możesz przeżyć kryzys uczuciowy, jednak pamiętaj nic nie jest jeszcze stracone. Jeśli ci zależy postaraj się o partnera.

 

72 DZIEWIĄTKA KIELICHÓW

pod kątem uczuciowym będziesz oczekiwać od siebie i od partnera czegoś więcej. Możesz przeżyć jesień uczuć do kogoś. Pewne emocje opadną, zaczniesz zastanawiać się nad zmianami, Mozę nawet zaczniesz poszukiwać nowych doznań czy fascynacji poza związkiem. Jeśli jesteś w relacji to może warto częściej rozmawiać o tym czego chcemy i pragniemy.

 

73 DZIESIĄTKA KIELICHÓW

w tym roku będziesz mieć powody do radości, szczególnie pod katem uczuć. Będzie to okres w który spotkasz docelowego partnera, lub obecny partner będzie wyznawał ci miłość może się oświadczy. Będzie to bardzo piękny czas, spełnień uczuciowych pod każdym kątem.

 

74 GIERMEK KIELICHÓW

Nie wierz pochlebczym pochwałom i obietnicom ze strony osoby która chce Cię tylko zabawić twoim kosztem. Mimo tego ryzyka, widać że będzie to rok dający ci nowe możliwości, - możesz się w kimś zakochać, Bądź otwarty na nowości, przyjmuj prezent od losu w postaci niespodziewanego komplementu, wyznania miłości lub propozycji honorowego pojednania w skomplikowanej sytuacji.

 

75 RYCERZ KIELICHÓW

W tym roku ktoś z przeszłość pojawi się w twoim życiu na nowo. Może to oznaczać chęć powrotu jakiegoś człowieka do ciebie pod kaem uczuciowym. Może to być tez sprawa zaszła w związku z jakaś osobą która w końcu się rozwiąże na twoją korzyść. W tym roku przeszłość da o sobie znać

 

76 KRÓLOWA KIELICHÓW

Pozostań w tym roku wierny sowim uczuciom. Nie myśl, jednak że masz prawi wybaczać sobie wszelkie kaprysy i nie traktuj swoich życzeń, jakby były realnością.

Twój stan emocjonalny w tym roku, będzie taki, że szczególnie jasno odczuwać będziesz duchowe pragnienia i potrzeby otoczenia. Niewykluczone, że możesz nawet ucierpieć z powodu cudzych negatywnych emocji. Mimo wszystko – wyjdź naprzeciw innym- intuicja ochroni cie przed poważnymi ranami duchowymi.

 

77 KRÓL KIELICHÓW

Uwolnij w tym roku swoje emocje i pozostań wierny swoim uczuciom. Nadmierna miękkość, zaufanie i wrażliwość mogą ci jednak zaszkodzić.

W tym roku powinieneś się świadomie odnosić do swoich uczuć i dać im wolność. Nie ukrywaj emocji, raczej postaraj się okazać innym, jak bardzo ich lubisz, jaki problem cię niepokoi lub jaka sprawa leży ci na sercu. Jeśli będziesz miał przed sobą jasny cel, szybko przekonasz się że emocje i bogata wyobraźnia pomogą ci w jego osiągnięciu.

 

Kategoria: /