Wróżby online

| |

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Coraz częściej człowiek zwraca się ze swoimi problemami życia codziennego do osób zajmujących się magią, czarami, i wróżbami. Gdy nie widzi wyjścia ze swojej sytuacji, gdy stara się zmienić swoje życie ale nie wie jak, szuka pomocy u bliźnich, rodziny, psychologa, a z czasem u wróżki.Nie ma nic w tym dziwnego, że człowiek pragnie poznać prawdę dotyczącą jego życia i jego możliwej przyszłości. Od zarania dziejów ludzie mieli zaszczepieni w sobie pierwiastek boskości, ale także i pierwiastek pragnienia odkrycia przyszłości. Uważali, iż dzięki temu ich życie będzie łatwiejsze i bardziej możliwe do przewidzenia. Dzięki różnego rodzaju znakom pogodowym i natury, opracowali systemy wróżebne, które dawały im wskazówki co do przyszłości. Z biegiem czasu, gdy rozum ludzki się rozwijał, powstawały coraz to nowsze i bardziej rozbudowane systemy wróżebne. Osoby zajmujące się czarami, czy przewidywaniem przyszłości w każdej kulturze miały swoje funkcji i były bardzo poważane i szanowane w społeczeństwie. W zależności od cywilizacji  zwano ich szamanami, kapłanami, wieszczami, wróżkami, currandero itd. W naszej przestrzeni europejskiej słyszano o czarnoksiężnikach ,wiedźmach ,wróżkach, zielarkach, guślarzach.

Jak mam zamówić wróżbę?

Zamawiając  wróżbę, należy przesłać do wróżki zwykły e-mail z danymi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. które będą wymagane do postawiania wróżby tj:

 

Wymagane dane do uzyskania wiarygodnej wróżby:
-imię
-data urodzenia
- opisz swoje problemy w kilku zdaniach

można również załączyć zdjęcie (zdjęcie nie jest wymagane, ale może pomóc we wróżbie) [zdjęcie po wróżbie jest natychmiast usuwane i nie jest nigdzie przechowywane]

wybierz opcję porady ( patrz niżej )

W momencie zaksięgowania należności na koncie, wróżka zaczyna wróżyć.
Wróżba zostanie postawiona i wysłana na e-mail w ciągu 48 godzin. 

Wybierz odpowiadającą Ci opcję porady:Wybierz  opcję porady:


Złóż zamówienie - Twoja wróżba Partnerska na Rok - 30 zł - Wróżba przeznaczona jest dla osoby, która jest w związku partnerskim. Tutaj największy nacisk kładę na uczuciach oraz na możliwościach rozwoju związku i zagrożeniach, przedstawiam możliwe wydarzenia przez okres 12 miesięcy. Wejrzyj w głąb Waszego związku odkrywając tajemnice partnera i możliwe zagrożenia.Złóż zamówienie - Twoja wróżba z dwoma konkretnymi pytaniami oraz rozkład na 3 miesiące
 - 30 zł Masz jakieś dwa konkretne pytania? Napisz do mnie opiszę co poradziły karty i jak rozwiązać Twój problem.


 
Złóż zamówienie - Twoja w
różba finansowo zawodowa na okres roku - 30 zł Kłopoty finansowe? Jak z nich wyjść i jaką drogę wybrać by jak najszybciej uporać się z brakiem pieniędzy. Daj sobie pomóc i opisz swój problem. Chętnie Ci doradzę.


 
Złóż zamówienie - Twój Portret Psychologiczny z Kart Tarota
 - 30 zł 
Opracowywanie portretu psychologicznego o karty tarota opiera się na emocjach i logice wynikającej z okładu kart, to obszerna diagnoza zachowań, na podstawie której przeprowadza się klasyfikację typologiczną. Wszystko musi tu zostać nazwane zgodnie z ustalonymi miarami opisu ocenianego. W konstrukcji portretu psychologicznego odzwierciedla się zracjonalizowane mniemanie czy domniemanie na temat hipotetycznie złożoności ludzkiej psychiki.


Złóż zamówienie - Twój Portret Numerologiczny - 35 zł - Inaczej Karta numerologiczna jest zbiorem liczb opisujących życie osoby. 
Analizowane elementy karty numerologicznej podane są poniżej:

Ważne elementy kluczowe portretu:

    Droga Życia - jest to suma wszystkich cyfr daty urodzenia
    Dzień urodzenia - liczba dnia urodzenia
    Liczba ekspresji - zawiera się w liczbowej wartości liter w imieniu i nazwisku
    Potrzeba serca - zawiera się w liczbowej wartości samogłosek imienia i nazwiska
    Osobowość - zawiera się w liczbowej wartości spółgłosek imienia i nazwiska


Złóż zamówienie - Twoja Wróżba uczuciowa na okres 2 lat - 35 zł Jest to wróżba dla osób pozostających w związku ale również i dla osoby która poszukuje nadal miłości. Dla osoby samotnej określę kiedy spotka kogoś z kim spędzi resztę życia.


Złóż zamówienie - Twoja Wróżba kompleksowa - Wróżba kompleksowa jest to Rozkład kart tarota na okres 12 kolejnych miesięcy, dodatkowo 4 konkretne pytania oraz rozkład partnerski

Złóż zamówienie - Twoja Wróżba kompleksowa na 3 lata - 65 zł

Oferta zawiera
-5 pytań
-opis numerologiczny
- rozkład partnerski
- rozkład na 3 kolejne lataZłóż zamówienie - Twoja Wróżba bez limitu pytań 
- 100 zł


Wróżba ta jest bardzo obszerna, ponieważ pomimo pytań mi przez Ciebie zadanych. Pokażę możliwe wydarzenia w przeciągu 3 lat, możliwości i trudności z jakimi możemy się w życiu borykać.
Analiza aspektów życia:
- życie uczuciowe
- życie rodzinne
- życie finansowe
- życie zdrowotne (wróżba o zdrowiu tylko dla osoby która o to poprosi)

 Każdy z Nas tworzy własne przeznaczenie. Poznaj swoją przyszłość i zaplanuj ją tak, jak tego pragniesz  z Portalem twojeprzeznaczenie.pl Niepewni dnia jutrzejszego poszukujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Czasami szukamy we wróżbach pocieszenia, wskazówki, rozwiązania naszych problemów. Niejednokrotnie zwyczajnie jesteśmy ciekawi, co może przynieść nam przyszłość. Portal Twoje Przeznaczenie skupia wielu doradców ezoterycznych, wróżek, astrologów, by mogli oni pomóc Ci w najtrudniejszych momentach Twojego życia. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tego co było, jest i będzie. Dzięki wróżkom poznasz nie tylko naszą przyszłość, ale również wskazówki, możliwości jakie spotkasz na swojej drodze, oraz zagrożenia które będziesz mógł ominąć. Mamy do wyboru wiele możliwych opcji wróżby. Można zadzwonić do wróżki lub skontaktować się z nią przez sms lub email. Nasz portal ezoteryczny umożliwia również pogłębienie wiedzy na temat Ezoteryki, Astrologii czy Wiedzy Tajemnej. Twoje przeznaczenie to portal dla wszystkich tych, którzy pragną polepszyć swoją jakość życia. Pamiętajmy ! Przyszłość można zmienić, i kierować naszym życiem tak jak tego pragniemy. 

Od czego pochodzą wróżby online nazywane również internetowe? W historii ludzkości zapisała się dość mocno chęć poznawania przyszłości. Przez wieki powstawały rożne narzędzia służące wróżkom, wieszczom, szamanom, czarodziejom, do przepowiadania przyszłości. Najchętniej zaczęto posługiwać się kartami do gry oraz Tarotem jako narzędzie dywinackie. Posługiwanie się kartami do gry stało się powszechne. Rodzaj ludzki przejawiał niesłabnącą i nieodpartą skłonność do ryzyka i licznych kombinacji, jakie są w kartach możliwe.

Do Europy karty trafiły jednak stosunkowo późno, bo początkiem XIV wieku.

Powszechne dziś karciane kolory na najdawniejszych europejskich kartach do gdy były oznaczane symbolami serc, dzwonków, żołędzi i liści. Późniejsze talie, np. Tarota, nosiły symbole pucharów, denarów, buław i mieczy. Oznaczanie kolorów jako kiery, kara, trefle i piki pojawiło się nie wcześniej niż w XVI wieku. 

Sztuka wróżenia z kart, czyli inaczej kartomancja, wywiera wielki wpływ na ludzi. Dzięki nim można przewidzieć przyszłe kroki danego człowieka, rozwój danej sytuacji itp. Podobnie jak frenologia czy chiromancja, kartomancja jest uważana za gałąź wiedzy empirycznej, co obserwowano przez stulecia, były związane lub wynikały z wyłożenia poszczególnych kart lub rozkładów kart. 

Kartomancją rządzą te same ezoteryczne wpływy, co innymi zjawiskami ze sfery duchowej, a więc udanych przepowiedni można oczekiwać wówczas, gdy przestrzega się kilku zasad.

Uważa się, że wróżki powinny stawiać karty w tym okresie gdy są spokojne, opanowane, nie maja na głowie swoich problemów, gdy potrafią się skupić na danej osobie. Wtedy to kontakt z kartami i nadświadomością osoby pytającej jest najlepszy i prawdziwy. Każda z wróżek wyznaje różne zasady, jedne wróżą tylko w piątki, inne nie wróżą w niedziele, jeszcze inne wróżą tylko wtedy, gdy czują w sobie dobrą energię. 

Zakres zawartych w kartach przepowiedni jest wprost proporcjonalny do stopnia wiary i entuzjazmu towarzyszącego ich odczytywaniu. Prawdziwe zaangażowanie wróżki, adepta magii jest niezmiernie ważne by móc odczytywać przyszłe wydarzenia człowieka.

Należy tez zrozumieć, że uzyskane znaki wróżebne nie muszą się spełnić dosłownie. Należy je uważać raczej za wskazówki, wskazujące kierunek, kierunek w którym zmierzać będzie czyjeś życie, o ile nie zostanie dokonany świadomy wysiłek, by je skierować w inną stronę.

Dywinacja w tym przepowiadanie przyszłości z kart nie jest wyrocznią i niezmienną prawdą. Przyszłość w dużej mierze nie jest jeszcze zapisana w naszym życiu, gdyż to my je kreujemy. Jeśli wróżba będzie dala nas niepomyślna, warto wróżki się spytać co zrobić by tego u niknąć lub przejść to najmniej dla nas boleśnie.

Wróżby a nasza przyszłość 

Wróżenie od zawsze było częścią życia człowieka. Od początku istnienia człowieka rozumnego zakorzeniło się w nim przekonanie, że przyszłość swoją można poznać. Dlatego też przez wieki człowiek tworzył różne narzędzia dywinackie, wróżbiarskie by móc uchylić rąbka tajemnicy przyszłości. Jedne narzędzia wróżbiarskie odpowiadały w bardzo prosty sposób na zadawane pytania, odpowiadając tak lub nie, inne stały się bardziej rozbudowane jak np. Astrologia, Numerologia, I Cing, runy, kartomancja, w tym Tarot czy wróżenie z kart do gry. 

Systemy wróżebne przez wieki zmieniały się, ulepszały, inne ginęły z czasem. Mimo tego zawsze człowiek pragnął wiedzieć, co może go czekać w życiu. Wiek XX pokazał że magia, przepowiadanie przyszłości, wróżby nie zostały całkowicie zniszczone przez pojęcia naukowe. Wiele z systemów ezoterycznych na nowo powstało i rozwinęło się. Szczególnie Astrologia oraz Kartomancja przeżywają okres rozwoju. 

W Polsce dość mocno rozwinęła się Ezoteryka szczególnie wróżby z kart Tarota i kart klasycznych. Na naszym rynku jest bardzo wiele wróżek świadczących usługi ezoteryczne. Jak wiemy wróżka, wróżce nie równa, dlatego też często narzekamy na jakoś usług ezoterycznych. W tej branży po prostu trzeba trafić na odpowiednią wróżkę by poznać prawdę o nas samych. 

Z jakich narzędzi dywinackich możemy poznać przyszłość?   

Jest ich wiele, jednakże najbardziej szczegółową wróżbę możemy uzyskać dzięki karto Tarota. Dzięki nim możemy ujrzeć dokładniej przyszłość, oraz usłyszeć odpowiedzi nawet na najtrudniejsze zagadnienia naszego życia.

 Niestety wielu z nas ma mylne przekonanie co do kart Tarota. Wpajano nam, że karty Tarota są nasieniem diabelskiej magii, co jest nie prawdą. Karty te zostały wymyślone przez człowieka, by móc pomagać mu w osiągnięciu harmonii życiowej. Tajemnica Tarota polega także na tym, iż badacze nie umieją jednoznacznie wskazać kto stworzył te karty, gdzie i dlaczego. To jest jeden z głównych powodów, dlaczego boimy się kart. Strach jest spowodowany głównie niewiedzą. Przyszłość nasza jest zmienna i w dużej mierze zależna od nas, jednak można ja odczytać poprzez karty, czy inne narzędzie dywinackie. Wróżby mają na celu odczytanie najbardziej możliwej przyszłości, i która w dużej mierze jest zależna od naszych działań, poczynań i wyborów. Wróżba ma przybliżyć nam przyszłość ale też i ostrzec nas przed niepowodzeniami, wypadkami, nieszczęściami na które wpływu nie mamy. Wróżby mają nieść pomoc potrzebującym, także tym którzy stanęli w życiu i nie wiedzą w którą stronę iść. Wróżby pomagają także tym zagubionym, którzy pragną zmienić swoje życie, ale nie wiedzą jak to zrobić. Szczególnie Tarot pomaga ludziom zagubionym w miłości, potrzebującym odpowiedzi na ważne pytania związane z miłością, romansami, flirtami, emocjami. 

Wróżenie przyszłości może być kontrowersyjne?

 

Przepowiadanie przyszłości nie jest czymś stałym, czymś zawsze prawdziwym. gdy otrzymujemy przekaz z kart czy innego narzędzia dywinackiego, nie możemy zakładać że wszystko co zostało powiedziane czy napisane się spełni. 
Wróżenie bardziej polega na określeniu możliwych zdarzeń które możemy zmienić, na które możemy mieć wpływ. Wiec jeśli we wróżbie wyjdzie np. że nasz związek jest zagrożony z powodu zazdrości, będziemy musieli zmienić nasze nastawienie do partnera by nie doszło do rozstania.

Takie doradztwo kart jest pomocą dla poszukującego prawdy i zrozumienia. 
Niestety niektóre wróżki i wróżbici dają do zrozumienia klientowi ze to co powiedzą jest święte, stałe i niezmienne. Takie osoby lepiej omijać szerokim łukiem. Przekonanie w to iż los, przeznaczenie czy ręka boska już określiła naszą przyszłość jest złudne. Mamy wola wolę, co powoduje iż dokonywane przez nas wybory świadome czy te mniej świadome, kształtują naszą rzeczywistość oraz przyszłość.

Za pomocą wróżby z kart klasycznych, Tarota czy innych narzędzi, jesteśmy w stanie określić przyszłe możliwe wydarzenia. Każdy się pewnie zastanawia na czym polega fenomen wróżenia z kart. Najprościej to ujmując, karty są łącznikiem miedzy wróżką a osobą pytającą. Przekładając karty nasza nadświadomość, czyli intuicja wie jak je przełożyć, lub które karty wyciągnąć by ukazała się nam przyszłość znana naszej intuicji. We wróżbach internetowych to połączenie kart jest tylko z wróżka, z tym że w tym wypadku osoba wróżąca musi się skupić na konkretnej osobie.

Sprawdzalność wróżb jest różna, w zależności od osoby wróżącej czy li wróżki, od jej nastroju, nastawienia do kart, od emocji które towarzyszą osobie pytającej. Ważna jest tez interpretacja, dlatego czasami wróżki powinny podawać więcej niż jedną interpretacją danego rozkładu. 
Wróżby przewidują pewne przyszłe wydarzenia na obecną chwilę naszego życia. Jeśli jednak zmienimy zdanie, posłuchamy rad kart wiele wydarzeń niemiłych będzie można uniknąć i wypracować sobie jak najlepszą przyszłość.

Wróżby z kart klasycznych, Tarota czy innych, mają nam ukazać możliwości, jakie stoją przed nami, maja nam doradzić w wyborach tych mniejszych i większych jeśli nie wiemy co zrobić. Jest to doradztwo personalne, duchowe, ezoteryczne.


 Obecnie w Polsce przyjęło się mówić na osoby zajmujące się magią, wróżbami i innymi systemami, że są wróżkami, wróżami czy parapsychologami. W dawnych czasach wróże, wróżki, zielarki, były doradcami do których przychodziły osoby, prosząc o porady, i wskazówki na przyszłość. W dobie telekomunikacji, rozwoju techniki i nauki, mamy dostęp do telefonów i Internetu, co znacznie ułatwia nam dostęp do specjalistów z tej dziedziny wiedzy.  Nie zawsze jednak dostajemy to czego pragniemy, dlatego warto dość długo szukać odpowiedniej osoby by uzyskać prawdziwe i rzetelne odpowiedzi na temat naszej przyszłości. Istnieje w ludziach przekonanie, że przyszłości nie da się przewidzieć u danej osoby jeśli jest ona z dala od wróżki, osoby wróżącej. Niestety nie jest to prawdą, gdyż osoba o wysoce rozwiniętej intuicji, osoba która świetnie umie posługiwać się np. kartami, posiada zdjęcie danej osoby, datę urodzenia, jest w stanie wyczuć daną osobę i postawić karty. Wszystko zależy od daru wróżki oraz jej nastawienia. Wróżby online coraz bardziej stają się popularne. Powodów tego jest wiele. Ludzie przede wszystkim lubią anonimowość, szybkość usługi wróżebnej, konkretność oraz możliwość załatwienia wszystkiego przez Internet. Poza tym idąc od wróżki otrzymujemy informacje, o których często nie pamiętamy. Otrzymując informację przez maila, jesteśmy w stanie po jakimś czasie wrócić do tego co zostało nam przepowiedziane i sprawdzić czy rzeczywiście jakaś część z tego co zostało napisane miało miejsce w rzeczywistości.  Coraz częściej można zauważyć iż ezoteryczne portale oferują darmowe wróżby, zabawy, quizy, które można wykorzystać do własnych celów. Problem jednak ukazuje się wówczas gdy portale ezoteryczne skupiają się tylko na zarabianiu pieniędzy, dlatego warto patrzeć, na jakich stronach znajdują się ważne informacje o Ezoteryce, magii, wróżbach, okultyzmie. Te strony które mają bogate zaplecze artykułów czy publikacji są zazwyczaj odpowiednie, gdyż zatrudniają wykwalifikowanych doradców ezoterycznych.   

 
Wróżby internetowe 

 Czym jest wróżba online ?


Poznawanie przyszłości od wielu wieków jest domeną wróżbiarzy, wróżek, szamanów, jasnowidzów - czyli osób o niezwykle rozwiniętej intuicji.  W każdej kulturze, cywilizacji przez wieki ujawniały się osoby o wielkich talentach paranormalnych. Różnie ich zwano, byli kapłanami, szamanami, magami, czarownikami, curranderami, wróżami, wiedźmami, guślarzami, wysokimi kapłanami itd. Nie sposób ich wykluczyć z całej historii wiedzy tajemnej. Wręcz przeciwnie, stali się oni przedstawicielami tajemnej wiedzy empirycznej. Każdy wiek, każda kultura, cywilizacja posiadała swoich magów, którzy byli szanowani i do których często zwracali się nie tylko zwykli ludzie, ale także wielcy świata.  W dawnych czasach jedynym sposobem na kontakt z osobą o nadzwyczajnych zdolnościach był kontakt fizyczny. W miarę możliwości osoby potrzebujące pomocy w różnym zakresie przychodziły o pomoc do takiej właśnie osoby. Obecnie w dobie rozwoju techniki, nauki, w tym telekomunikacji, mamy możliwość otrzymania takich porad bez większego wysiłku. Często jednak bagatelizujemy Internet jako nośnik przekazywania informacji dotyczącej przyszłości. Boimy się że zostaniemy oszukani, że wróżenie przez Internet różni się znacznie od stawiania kart indywidualnie. Nasze obawy są też związane z tym, iż nie zawsze ufamy osobie do której się zwracamy.  Mimo tych obaw wiele osób korzysta z doradztwa ezoterycznego, właśnie przez portale ezoteryczne. Gdy trafimy na odpowiednią osobę, zajmującą się rzetelnie wróżbami, możemy być mile zaskoczeni tym, co usłyszymy czy przeczytamy. Portale ezoteryczne, bogate w wiele informacji związanymi z magią, parapsychologią, wróżbami, Horoskopami, i innymi tajemnicami tego świata, pozwalają laikom wgłębić się bardziej w ten świat, otworzyć oczy na inne możliwości interpretacji życia i świata.  Mnóstwo osób z czasem skłania się ku spróbowaniu i poradzeniu się wróżki w sprawach ważnych. Często są mile zaskoczeni tym co usłyszą, jaka jest wielka trafność w przepowiedniach, część jednak, ma odmienne zdanie. Coraz częściej w Internecie pojawiają się wróżki z prawdziwego zdarzenia, z wieloletnią praktyką, pragnące choć trochę rozjaśnić człowiekowi jego możliwą przyszłość oraz poradzić co w danej sytuacji jest dla człowieka dobre a co nie.  Mamy do wyboru wiele opcji, poczynając od rozmowy telefonicznej z wróżką, rozmowy poprzez czat, oraz wróżby otrzymanej droga emaliową. Warto wybrać ta metodę która najbardziej odpowiada waszym oczekiwaniom. Można miel się zaskoczyć jakością usług jakie oferują różne portale ezoteryczne. Czytanie przyszłości z kart tarota na żywo! Osobiście zadaj pytanie naszej Wróżce i uzyskaj odpowiedzi co do Twojej przyszłości. Śmiało możesz pytać wróżkę o swoje nawet najintymniejsze problemy. Nasze wróżki są całkowicie anonimowe. Wróżenie z Księgi Wróżb online to najszybsza i bardzo wiarygodna metoda poznania swojej przyszłości. Wróżby odkryją przed Tobą możliwości,  które mogą odmienić Twoje życie na lepsze. 

Zapraszamy do skorzystania z rozmowy z naszymi wykwalifikowanymi doradcami ezoterycznymi. 

BiorytmBiorytm dla Ciebie za darmo   biorytm partnerskiBiorytm partnerski dla Was za darmo 

Wróżka online odpowie na Twoje pytania.

Forma kontaktu przez sms lub rozmowa telefoniczna z naszymi ekspertami jest bardzo prosta i wygodna. Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.  Po wybraniu numeru zostaniecie Państwo połączeni telefonicznie z wróżką, która odpowie na Państwa pytania. Oraz podpowie jak rozwiązać Państwa problemy. Nowy rok, a szczególnie wiosna sprzyja dążeniem do wyznaczonych celów i marzeń. Warto pomóc przeznaczeniu i ułatwić sobie dojście do tych marzeń. Z tej okazji zapraszamy Cię do działu- Horoskopów, Wróżb, Magii oraz ciekawych artykułów. Dowiedz się na czym polega wróżenie z Tarota, i w czym pomocna jest nasza intuicja.

 

Zapraszamy do mailowej korespondencji z naszą wróżką Izabelą, która do każdej osoby podchodzi indywidualnie

Wróżka

{jcomments on}

Kategoria: /