Tarot 2015 - za darmo

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

 

Nowości:

Tarot online

Wróżby 2016

Opis znaków zodiaku w bieżacym roku

 

Osoby urodzone w STYCZNIU


Tarotowy Rydwan będzie w tym roku przewodził w życiu wielu osób urodzonych w styczniu. Wiele osób w tym roku będzie próbowało osiągnąć sukces za wszelką cenę. Można spodziewać się pokonania wielu ograniczeń i przeszkód w różnych sferach życia. Rydwan nakazuje nam mobilizacje wszystkich sił i zachęca nas do akcji.
Nie wolno poddawać się biernie losowi, skazując się na rolę ofiary. Wykorzystajmy ten okres na zdecydowane działania i urzeczywistnienie swoich planów.
Wiele osób urodzonych w styczniu będzie miało dość sporo podróży, głównie związanych z interesami, a kwestiach zawodowymi.
Można liczyć na dość bogate życie towarzyskie, oraz intymne w tym roku. Będzie to też okres, w którym rozpoczną się nowe działania. Osoby urodzone w styczniu będą w tym roku starały się patrzeć na przyszłość. W miłości związek będzie domagać się większego zainteresowania.
Warto jednak uważać na brak umiaru i na respektowanie pewnych granic. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za własne życie. Karta ta nakazuje nam mobilizację wszystkich sił, zachęca do skoordynowanej akcji.
Ten rok może być bardzo szczęśliwy, jeśli tylko spróbujemy działać na rzecz tego szczęścia.


Osoby urodzone w LUTYM


Ten rok będzie czasem równowagi w życiu wielu osób urodzonych w lutym. Karta Sprawiedliwość zapewnia, że wszelkie problemy prawne, urzędowe, administracyjne w tym roku się rozwiążą.
Będziemy musieli podjąć ważne decyzje, oparte na rozumie. Warto jednak pamiętać że za wszystko w życiu się płaci, prędzej czy później.
Postępujmy sprawiedliwie wobec siebie i innych, a ten rok przyniesie wiele miłych dla nas niespodzianek.
Możemy mieć dużo do czynienia z prawem, z urzędami, z administracją, z ważnymi dokumentami.
W miłości otrzymamy to na co zasłużyliśmy. Warto o tym pamiętać, i w związku dawać z siebie wiele.
W pracy starajmy się być odpowiedzialni i rozważni, a wtedy wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Osoby urodzone w MARCU


Dla wielu osób będzie to rok wielu przemyśleń. Okres osamotnienia, wewnętrznego zamyślenia się and życiem będzie niezwykle ważny i potrzebny dla wielu osób urodzonych w marcu.
Eremita który jest główną kartą Tarota odpowiedzialną za ten rok, jest pozytywną kartą. Nie oznacza ona że ten rok będzie samotny dla człowieka. Będzie to czas potrzebny do przemyślenia Wiznych kwestii i do zadecydowania o dalszych krokach.
Warto pamiętać że te wewnętrzne przemyślenia są bogactwem człowieka, gdyż zachęcają nas do poszukiwania duszy, która jest siedliskiem bliskości w każdym z nas.
W sprawach codziennych, warto przeprowadzać dokładne analizy problemów. Warto też szukać wsparcia i porady u osób kompetentnych, gdyż ich wiedza i doświadczenie mogą pomóc.
W miłości może być odczuwana samotność, ale też będzie odczuwany związek, który będzie dojrzały, poważny.
W pracy staraj się być dla innych dobrym doradcą. Opieraj swoje zadania na swoim doświadczeniu. Z niczym się nie śpiesz, gdyż brak cierpliwości może być zgubny w tym roku.

Osoby urodzone w KWIETNIU


Ten rok będzie dla wielu osób bardzo zmienny i burzliwy. Nie wszystko będzie zależeć od nas. Los może być przewrotny, raz dobry dla nas, innym razem przyniesie niemiłe wydarzenia.
Tarotowe Koło Fortuny symbolizuje spełnienie, osiągniecie celu, ale również i niewiadomą, spowodowana możliwym pojawieniem się wydarzeń ze świata zewnętrznego. Możemy czasami mieć poczucie, że kręcimy się w kółko.
Starajmy się dopasować do istniejącej sytuacji, do istniejących warunków, by móc jak najlepiej wykorzystać dary losu.
W kwestiach zawodowych będą możliwe zmiany zawodowe na lepsze.
W miłości może to być burzliwy okres, niepewny. Los związku, będzie zależny od tego, jak mocno będziemy się o daną relację starać.
Starajmy się nie zmieniać zdania zbyt często, gdyż wywołamy większy chaos w życiu niż mamy.

Osoby urodzone w MAJU


Ten rok dla wielu osób urodzonych w maju będzie bardzo ważnych czasem. Będziemy mieć w sobie wiele siły na to by przeżyć ten rok tak jak tego chcemy.
Aktywność fizyczna, działanie, będzie podstawą by osiągnąć cele na ten rok. Może zdarzać się, że będziemy zdawać obie sprawę z naszych realnych możliwości, znajdując się niespodziewanie w sytuacji, która pozornie zdaje się przerastać nasze potencjalne siły.
Konfrontacja z przeciwnościami losu będzie pozwalać nam na odnalezienie w naszych ukrytych zakamarkach osobowości, nieludzką wprost energię, której istnienia sami przedtem nie podejrzewaliśmy.
Jeśli w tym roku pojawi się jakiś przeciwnik, starajmy się stawiać opór, starajmy się walczyć. Pamiętajmy, że zwycięstwo wymaga walki.
W życiu uczuciowym możemy przeżyć miłość dojrzałą, ale trzeba się zastanowić czy czasami nie dajemy z siebie zbyt dużo, nie otrzymując w zamian nic. W tym roku możemy przeżyć miłość, która czyni kobiety piękniejsze i daje mężczyznom rycerską posturę.
W pracy będą pozytywne zmiany, gdyż będziemy mieć w sobie na tyle siły by osiągnąć sukces.

Osoby urodzone w CZERWCU


Dla wielu osób urodzonych w czerwcu, rok 2013 będzie okresem w którym będą dużo odpoczywać. Będzie to czas rozmyśleń, duchowej izolacji od świata i skupienia się na własnym wnętrzu. Nie wszystko będzie tak jak tego oczekiwaliśmy, gdyż Tarotowy Wisielec daje do zrozumienia, że na niektóre kwestie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Trzeba tez jednak uważać by się nie spóźniać na ważne wydarzenia, by zauważyć moment ważny w naszym życiu.
Sytuacja stagnacji może ulec zmianie, na która jednak nie będziemy mieć bezpośredniego wpływu.
Poświęcenie, uduchowienie, ofiara, przyzwyczajenie, poczucie obowiązku, bierność, mogą towarzyszyć wielu osobom urodzonym w czerwcu.
Możliwe że w tym roku wiele osób wstrzyma się z podjęciem ważnych decyzji życiowych, a także zaczną odchodzić od czegoś co jest dla nich toksyczne.
W miłości nie będzie ciekawie. Związki mogą przechodzić ciche dni i kryzysy.
W pracy warto uważać, gdyż brak cierpliwości może narobić wielu problemów.
Ten rok będzie ważny, ale zahamowania w głowie człowieka, oraz niesprzyjające sytuacje możliwe że będą oddalać od celów sobie wyznaczonych.

Osoby urodzone w LIPCU


Ten rok będzie czasem wielkich zmian w życiu wielu osób urodzonych w lipcu. Może on być przełomowy. Coś może się skończyć, coś nowego zacząć. Karta Śmierć jest symbolem początku nowego życia, zapowiada transformacje.
Warto odciąć się od przeszłości, oczyścić się i pójść nową ścieżką życia.
Ten rok będzie procesem odcinania się od ciążących nam elementów naszego życia. Jeśli mamy czy będziemy mieć jakiś problem, nie jest lub nie będzie on wart naszego zaangażowania.
W miłości coś starego się zakończy, a coś nowego rozpocznie. Dla osób samotnych może być to czas spotkania drugiej osoby.
Ten rok będzie pamiętać bardzo wiele ludzi urodzonych w lipcu. Przełom jaki dokona się w ich życiu będzie wielki. Może mieć on do czynienia z przełomem w sposobie myślenia, w miłości, w pracy ,finansach czy innych ważnych kwestiach.

Osoby urodzone w SIERPNIU


Będzie to cudowny rok, który wiele osób będzie pamiętać przez długie lata. Będzie to czas cierpliwości, zastanowienia się nad życiem, przebywaniem wśród grona najbliższych i znajomych. Karta Umiarkowanie zaleca iść do przodu, ale powoli, z rozwagą.
Nasze zmartwienia zostaną złagodzone, a spory zakończa się ugodą. Może odezwać się ktoś, na znak od kogo czekaliśmy bardzo długo.
Będziemy przebywać dużo w różnym towarzystwie. Dyplomatyczne rozmowy, będą bardzo pomocne przy różnego rodzaju pertraktacjach.
Może być to tez okres wyjazdów zagranicznych, częstszego niż zazwyczaj ruchu fizycznego.
W miłości możemy liczyć na równowagę w związku, czy w danej relacji.
W pracy będzie szansa na sukces, a w finansach możemy liczyć na podwyżkę, uznanie, nowe opłacalne inwestycje.

Osoby urodzone we WRZEŚNIU


W tym roku warto uważać na swoje cechy charakteru, które bywają problematyczne. Tarotowy Diabeł może wprowadzić zamieszanie w twojej świadomości, co może ograniczyć możliwość samodzielnej decyzji i świadomego działania w jakiejś ważnej sprawie.
Decyzje jakie będziesz musiał podjąć powinny być oparte na realizmie. Unikaj rządzy posiadania, władzy nad drugą osobą. Te wszystkie błędy mogą się zwrócić przeciwko tobie prędzej, czy później.
Uważajmy byśmy nie stali się ofiarą, kogoś kto potrafi nas uzależnić od siebie. Miej oczy szeroko otwarte, działaj instynktownie, ale też i z rozumem, by móc ominąć wiele przeszkód.
Trzeba również uważać przed osobami z otoczenia, których zamiary nie są zawsze szczere.
Należy uważać na relacje oparte na samej intymności. Często ludzie będą mylić miłość z romansem. Nie warto szukać drogi na skróty w kwestiach zawodowo- finansowych.

Osoby urodzone w PAŹDZIERNIKU


Będzie to dość trudny rok dla osób urodzonych w październiku. Możliwe że wiele osób doświadczy jakiejś straty, zakończenia jakiegoś ważnego etapu w życiu. Warto przygotować się na zmiany. Możemy cierpieć, ale tak naprawę to co się wydarzy będzie potrzebne do tego by móc być szczęśliwym. Los za nas samych zadecyduje i spowoduje, ze coś się zakończy, by znalazło się miejsce dla czegoś nowego, świeżego i dobrego.
Starajmy się robić to co umiemy najlepiej, iść do przodu, zrozumieć pewne sytuacje które będą miały miejsce. Bądźmy bliżej rodziny, przyjaciół, znajomych a odnajdziemy siebie w tym wszystkim co się będzie działo wokół nas.

Osoby urodzone w LISTOPADZIE


W tym roku osoby urodzone w listopadzie, będą pod opieką karty Gwiazdy. Będzie to bardzo szczęśliwy rok, szczególnie pod kątek związków uczuciowych oraz innych relacji międzyludzkich.
Możemy spać spokojnie, gdyż ta karta zawiera nieprawdopodobny wprost potencjał pozytywny.
W pracy będzie układać się dobrze. Będzie możliwość awansu, podwyżki, a w finansach można liczyć na jednorazowe duże kwoty pieniędzy.
 Wiele osób będzie dużo podróżować, poznawać owe osoby, miejsca. Będzie też możliwość odkrycia w sobie nowych zainteresowań, które pochłoną wielu ludzie bez reszty.

Osoby urodzone w GRUDNIU


W tym roku warto bardzo realnie patrzeć na swoje życie i otaczające nas sprawy. Jeśli stracimy postrzeganie rzeczywistości, zaczniemy popełniać błędy.
Karta Księżyc, która reprezentuje ten miesiąc, na rok 2013, symbolizuje niezrozumienie pewnych spraw, często sprawy które nas irytują i wzbudzają wewnętrzny niepokój.
Warto zapamiętać że ten rok może być świetnym czasem na rozwiązywanie problemów, i różnych spraw, ale warto realnie na wszystko patrzeć, Nie warto żyć w iluzji i w marzeniach które nie mają szans przebicia.
Nasza intuicja podyktuje nam odpowiedni wybór.
W miłości trzeba realnie postrzegać pewne sytuacje. W pracy i biznesach warto uważać na osoby fałszywe, kłamliwe, niepewne.
W rodzinie może w tym roku urodzić się dziecko. W głowie wielu osób może zrodzić się nowa świetna myśl, która w przyszłości może przerodzić się w cel, działanie i sukces. 
Osoby urodzone w GRUDNIU
W tym roku warto bardzo realnie patrzeć na swoje życie i otaczające nas sprawy. Jeśli stracimy postrzeganie rzeczywistości, zaczniemy popełniać błędy.
Karta Księżyc, która reprezentuje ten miesiąc, na rok 2013, symbolizuje niezrozumienie pewnych spraw, często sprawy które nas irytują i wzbudzają wewnętrzny niepokój.
Warto zapamiętać że ten rok może być świetnym czasem na rozwiązywanie problemów, i różnych spraw, ale warto realnie na wszystko patrzeć, Nie warto żyć w iluzji i w marzeniach które nie mają szans przebicia.
Nasza intuicja podyktuje nam odpowiedni wybór.
W miłości trzeba realnie postrzegać pewne sytuacje. W pracy i biznesach warto uważać na osoby fałszywe, kłamliwe, niepewne.
W rodzinie może w tym roku urodzić się dziecko. W głowie wielu osób może zrodzić się nowa świetna myśl, która w przyszłości może przerodzić się w cel, działanie i sukces. 

Kategoria: /