Tarot partnerski

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Poszukując miłości, czy mając ją już przy sobie, staramy się jak najlepiej wykorzystać czas. Staramy się sprawić by dana relacja przetrwała, by była ona realna i dawała szansę na budowanie wspólnej przyszłości. Gdy jesteśmy w małżeństwie, staramy się utrzymać to co spowodowało iż jesteśmy razem. Nie zawsze jednak życie uczuciowe układa się tak jak tego byśmy chcieli. Zastanawiamy się wtedy co zrobić by zmienić przyszłość, by uratować miłość, by przyciągnąć ją do siebie, by stworzyć związek w przyszłości z kimś wyjątkowym, by znaleźć odpowiednią osobę.
Próbujemy zrozumieć intencje, plany i postrzeganie naszej sympatii. Czasami nie rozumiemy dlaczego dzieje się tak a nie inaczej. Gdy nie umiemy dostrzec tego jak jest naprawdę, poszukujemy prawdy w kartach.

Szczególnie karty Tarota niosą wielkie przesłanie miłości i odpowiadają na każde nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Tarot partnerski ukazuje całościowo daną relację.
Zwraca uwagę na to jak się dogadujemy z partnerem ( komunikaty werbalne), odkrywa przed nami nasze myśli oraz myśli partnera na nasz temat. Odsłaniają też uczucia, i to co do siebie czujemy. Tarot też ujawnia sprawy zewnętrznego okazywania sobie uczuci to co wkładamy do tej relacji. Przedstawia także prognozy na przyszłość. Jeśli jednak prognoza jest mało optymistyczna, można zapytać kart co należy zrobić by zmienić niekorzystną dla nas przyszłość.

Tarot partnerski to nie tylko ujawnienie przyszłości, ale również i prawdy, która w nas tkwi, tylko my tej prawdy sami nie umiemy odczytać. Tarot jest świetnym narzędziem służącym do ukazania nam prawdy o nas samych, o związkach, relacjach międzyludzkich, w których jesteśmy i w których będziemy

Tarot zawsze daje wyjście z każdej sytuacji. Pomaga zrozumieć pewne mechanizmy rządzące danym związkiem, dana relacją.
Dla osób samotnych otwiera oczy na to, jacy jesteśmy i co warto w nas samych poprawić by związek w przyszłości się udał. Określa przyszłe relacje, okoliczności w jakich spotkamy dane osoby, oraz charakterystyki osobowości.

WRÓŻBA MIŁOSNA TAROTA
Przykładowa wróżba:

Patrząc na wasz związek partnerski widać iż w rozmowach waszych możecie się nie dogadywać, Pani pragnie zrozumienia od swojego partnera, on jednak może blokować Pani pomysły czy sugestie. Jest dość ciężkim człowiekiem w porozumieniu werbalnym.
Pani kocha go, i kocha pani to jego szaleństwo, ale często wspomina pani kogoś z przeszłości, kto tez zaznaczył się w pani życiu. Jednak to już jest przeszłość, która raczej nie powróci do Pani w realnym świecie. Partner kocha Panią i ma Panią zaznaczoną w sercu, jednak zbyt dużo czasu poświęca pracy, i główni o niej myśli. Możliwe ze planuje lub będzie w krótkim czasie planował założenie własnej działalności gospodarczej, co trochę może spowodować że wasza relacja będzie w trudnej sytuacji. Mimo tego widać, iż będziecie podtrzymywać fizyczne wasze zbliżenia, co spowoduje iż ten okres niemiły do pół roku się zakończy.

 
W przeciągu trzech kolejnych miesięcy widać w tym związku zawirowania, związane z jego pracą. Pani powinna zachować spokój, równowagę i cierpliwość, gdyż ten okres minie. Do roku czasu widać Was dalej w związku, ale w tym czasie warto zwrócić uwagę na jego rodzinę, na kogoś z jego rodziny kto może być nieprzychylny waszemu związkowi.
Ta relacja ma szansę na przetrwanie, ale pani partner do wielu spraw musi dorosnąć, i z tego co widzę tak się stanie ale dopiero za 2,3 lata, kiedy to zdecyduje się na krok do przodu, i wtedy możliwe zaręczyny i małżeństwo. Jeśli jednak do tego czasu nie dojdzie w nim do tego typu zmian, pojawi się za około 3 lata mężczyzna, na którego powinna pani zwrócić uwagę. Przyszłość jeszcze nie jest zapisana, i wiele zależy od Pani decyzji. Jak na razie zmierza pani w kierunku poważnego związku z tym mężczyzną.
Kategoria: /