Tarot dla zakochanych czyli tarot partnerski.

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tarot Partnerski jest w stanie pokazac wiele spraw związanych z teraźniejszością związku oraz z jego przyszłością. Wielu z Was zgłasza sie do mnie właśnie z problemami uczuciowymi, Najlepszym sposobem na ujawnienie myśli i uczuc partnerów jest właśnie rozkład Partnerski. Każda wróżka posługuje się własnym rozkładem, który do niej przemawia. Ja osobiście używam rozkładu partnerskiego w którym mowa o:

  • Werbalnym porozumiewaniu się partnerów
  • Co partner ,partnerka ma w myślach
  • Co jest w sercach, czy kocha ?
  • Życie seksualne 
  • Co partnerzy wkładają do związku
  • Co ich połączyło w przeszłości
  • Jaka jest ich przyszłość
  • Na co maja zwrócic uwagę by ich związek szedł w dobrą stronę. 

Takie analizy wróżka wykonuje specjalnie dla Państwa!

Skontaktuj sie z nią drogą sms i zadaj swoje pytanie już teraz.

 

Szybki kontakt sms z wróżką.

Wyślij sms o treści:

KARTYTAROTA.twoje pytanie

na numer

7348

Koszt smsa to 3 zł+VAT z Vat 3,69 zł

 

 

 

Tak może wyglądać Twoja wróżba!

Na czym wogóle polega posługiwanie się Tarotem w życiu uczuciowym osoby pytającej. Nie można z góry założyc czy ten związek przetrwa czy nie. Dobra wróżka która pragnie pomóc ludziom , zawsze się pyta kart co należy zrobic by ten związek przetrwał, na co zwróci uwagę. Taka pomoc Tarota może zmienic karmę, i na nowo określic naszą przyszłośc.
Poprzez Wielkie i Małę Arkana tarota jestem w stanie przewidziec możliwą scieżkę życia.

Przykładowy rozkład partnerskiego z Tarota

„ Z tego co widze Pani nie słucha swojego partnera, on nie wie jak z Panią rozmawiac, Nie rozumie tego co Pani do niego mówi. To człowiek który nie znosi kontroli w życiu, dlatego musi Pani uważac w słowach. W myślach Partnera widac sprawy pracy, jednak w jego sercu jest Pani karta. Pani wiele myśli o mężczyźnie z przeszłości ale w sercu kocha obecnego partnera. Widac iż w życiu intymnym nie wszystko jest na swoim miejscu, Brakuje wam otwartości, Partner nie chce wyjawic tego czego oczekuje od Pani w tych kwestiach. Tutaj należy porozmawiac na ten temat. Oboje wkładacie wiele do tego związku, choc partner czasami jest niekonsekwentny i zmęczony pracą. Połączyło was uczucie i na przyszłośc też widze was jako para , pod warunkiem że poprawicie to co jest popsute obecnie między wami”

To jest tylko przykład rozkładu partnerskiego. Tak więc widzicie iż Tarot może wam pomóc zrozumiec drugą osobę. Poprzez określone działania jest się wstanie zmieni wiele. {jcomments on}

Kategoria: /