Przepowiadanie przyszłości z kart tarota

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Darmowa informacja na temat wróżenia z kart tarota. Jednym z najpotężniejszych narzędzi do przepowiadania przyszłości są karty Tarota. Przyczyną tej dokładności kart jest najprawdopodobniej fakt, ze działają one na zasadzie archetypów znanych naszej podświadomości. Możemy posłużyć się wiadomościami wysłanymi przez naszą nadświadomość, czyli intuicję i przelać je na karty. 

Tarot to jedna z najstarszych, najbardziej popularnych i najskuteczniejszych metod dywinacji. Od czasu starożytnego Egiptu tylko nieliczni posiadali wiedze i umiejętności potrzebne do odkrycia sekretów życia. Jednakże osoby, które są obdarzone intuicją mogą nauczyć się interpretować układ kart Tarota. Tarot jednak nie jest dla każdego, nie każdy może z niego wróżyć, i nie każdy otrzyma od niego odpowiedzi.  


 

W skład Tarota wchodzą dwie grupy kart- Wielkie Arkana i Mniejsze Arkana, i inaczej zwane Wtajemniczeniami. W skład Wielkich Arkanów wchodzą 22 karty zwane archetypami. Karty wielkich Arkanów symbolizują drogę życiową człowieka, reprezentują również dwadzieścia jeden pierwiastków wszechświata. Dzięki układom kart Tarota dowiadujemy się, jaki układ owych pierwiastków jest w danym czasie w nas, oraz na zewnątrz w świecie, który nas otacza. Małe Arkana liczą 56 kart w czterech kolorach. Każdy kolor to 14 kart, od asa do 10 figury. Karty Małych Arkanów stawia się zazwyczaj wtedy, gdy osobę pytającą interesuje uzyskanie odpowiedzi na konkretne pytanie dotyczące sytuacji przyszłej, obecnej i przyszłej. Jeśli w rozdaniu karty Małych Arkanów pojawiają się w liczebnej przewadze jednego koloru nad innymi, to jest to wyraźny sygnał- ostrzeżenie, o zaburzonej równowadze wewnętrznej. Karty Małych Arkanów są uzupełnieniem obrazu Arkanów Dużych. Możemy wróżyć samemu sobie, ucząc się przy tym właściwie odczytywać karty, przez co poznajemy samego siebie. Nie można się bawić Tarotem zadając wciąż takie same pytania, gdyż Tarot może się zbuntować i nie mówić nic.  

 

 

 

 

 

 

 

 Pytania ważne, dotyczące naszego życia, związków, pracy, zadajemy tylko raz i w odpowiednim ku temu momencie. Moment ten musimy sami poczuć, kiedy jest właściwa siła na postawienie kart.  

 Przed wróżeniem innym osobom musimy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nie powoduje nami zwykła ciekawość,. Nie możemy tez doprowadzić do sytuacji, kiedy stajemy się wyrocznią i decydujemy o czyimś losie.

Nie należy również wróżyć na siłę, gdy czujemy, że nie jest to odpowiedni moment, gdy jesteśmy zmęczeni, zdenerwowani. Należy wówczas delikatnie, ale stanowczo odmówić.

Karty Tarota należy przechowywać w specjalnym pudełeczku owiniętą w czarny czy czerwony materiał, można tez mieć do tego celu uszytą saszetkę. 

Nie należy bać się Tarota, gdyż jest to narzędzie, które pozwala nam zrozumieć samego siebie i podpowiedzieć, która droga będzie dla nas lepsza, bardziej korzystniejsza. Czasami możemy nie zgadzać się z wróżbą, gdyż przedstawia nam obraz inny niż sobie to wyobrażaliśmy. Warto jednak posłuchać wskazówek Tarota, gdyż czasami nasze wyobrażenia o danej sprawie nie są prawdziwe czy korzystne dla nas, w ostatecznym rozrachunku. 

 

Zapraszamy do naszej strony http://wrozkadlaciebie.pl/category/darmowe-wrozby/ gdzie znajdziecie darmowe odczyty z kart

 

 

 

Kategoria: /