Sprawdź kurs stawiania tarota

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  Szybki kurs stawiania Tarota

 

 

 

 

Aby zacząć naukę Tarota potrzebne jest zrozumienie przynajmniej wielkich Arkanów Tarota. Gdy już do tego dojdzie, należy potasować karty koszulką do góry. Należy pomyśleń o temacie, który Cię interesuje i trzeba wyciągnąć jedna kartę. Następnie poszukaj jej znaczenia w książce Warto przeczytać całe znaczenie danej karty, gdyż z pewnością będzie jakaś część interpretacji pasować do Twojego pytania. Można tez wybrać metodę 10 kroków stosowaną przy bardziej szczegółowych rozkładach. 

Należy zadać pytanie, które Cię interesuje. Następnie należy znaleźć w książce, która jest naszym przewodnikiem, pasujący do tego rozkład. Następnie tasujemy wszystkie 78 kart i wykładamy je wg schematu.

Jest wiele sposobów obchodzenia się z kartami. Nie ma jednego najlepszego. Nie trzeba trzymać się zasad. W pewnym momencie karty wyczuwają same Ciebie, i stawiasz karty w sposób zrozumiały tylko dla Ciebie. wiele wróżbitów tworzy własne rozkłady, które z czasem tez modyfikuje , przeistacza na bardziej dla siebie wygodne czy zrozumiałe.

Warto pamiętać, że najważniejsze jest pytanie, ponieważ z doświadczenia wiadomo, że Tarot odpowiada tak, jak został zapytany. Na szczere i rzeczowe pytania Tarot odpowie równie szczerze. Na pytanie ogólnikowe, będzie ogólnikowa odpowiedź. Dlatego na poważne pytanie jest poważna odpowiedź, a na głupie pytanie- niepoważna odpowiedź. Kto nie postawi żadnego pytania, nie uzyska żadnej odpowiedzi ,wtedy karty można interpretować różnorako.

Nie można tez zadać pytań życzeniowych- np. Oh jakbym chciała by on mnie kochał itp. Wtedy nasza odpowiedź będzie upiększona lub ukażą się w kartach tylko nasze marzenia, życzenia a nie rzeczywistość, która będzie miała miejsce.

Tarot odpowiada na pytania o:

- przebieg sytuacji 

-o stan sytuacji

- najlepszy sposób postępowania 

- najlepszą decyzję 

- poznawanie samego siebie 

Jak powinno zostać postawione pytanie? Możemy zadać pytanie formalnie, wielokrotnie je powtarzając w myślach czy na głos. Kiedy będziesz pewny już tego pytania, nie koncentruj się już na nim, lecz w opanowaniu wyciągnij karty lub przełóż talię wg uznania.

Możemy zadać pytanie merytorycznie, tak jak przyjdzie Ci ono do głowy. Nie chodzi o samo sformułowanie, lecz o to, że jesteś całkowicie pewien, co chciałbyś wiedzieć.

Nie można pytać negatywnie, tylko w sensie pozytywnym, a wiec nie pytamy” czy on mnie zdradza?, czy stracę pieniądze?” itp. Pytamy „ czy on mnie kocha, czy chce być ze mną, czy moje finanse będą się polepszać itd.”

Zdarzają się tez pytania, na które Tarot nie może odpowiedzieć, czyli o imiona, miejsca, numery telefonu, cyfry, oraz na pytania, na które jest odpowiedź tak i nie. Zawsze istnieje możliwość zmiany, gdyż mamy wpływ na wydarzenia i nasze życie. Zawsze jest jakaś opcja awaryjna. Karty mogą przewidzieć, iż coś może nie mieć sensu, np. związek, czy jakiś interes, ale opcja wyboru należy do nas.  

 {jcomments on} 

Kategoria: /