Jak stawiać tarota. Odkryj na czym polega tajemnica stawiania tarota.

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wróżka stawia tarotaKażda osoba która pragnie zaznajomic się z techniką wróżebną poprzez karty tarota, musi na samym początku zastanowić się po co mu to będzie potrzebne. Czy tylko do zaspokojenia własnej ciekawości,? Czy do pomocy sobie , bliskim? Czy moze również do pomocy wszystkim tym którzy o tą pomoc poproszą? 
Początkujące osoby próbują wróżyc sobie oraz znajomym., Ale na początku muszą dojśc do tajemnicy. Na jakich zasadach opierają się karty Tarota?
Musimy sobie zdac sprawę ze wiedza o przyszłości nie pochodzi czysto od kart, tylko od nas samych. My jako osoby które posiadają duszę jesteśmy wstanie otworzy swiat przyszłości przed nami. Niektórzy by powiedzieli że to bajka i nieprawda. Wystarczy jednak w życiu nauczyc się technik medytacji, otworzyc swój umysł na „Źródło Wszelkiej Wiedzy” i mocno uwierzyc w to. Rezultat jest gwarantowany.
Następnie należy nauczy się podstawowych znaczeń Arkan Wielkich. Gdy już przebrniemy przez Wielkie Arkana i wyłożymy dla siebie prosty rozkład z tych kart zauważymy iż karty mówią prawdę. Rzeczywistośc w rozkładach jest prawdą. Następnym krokiem jest nauka znaczeń Arkanów Mniejszych. Po tej lekturze musimy każdą po kolei kartę trzymac w ręku przez jakiś czas. Podświadomie określimy jej znaczenie, jaka ona jest dla Ciebie. Co sobą reprezentuje. Każda karta może miec klika znaczeń. Problemem który doskwiera większości młodych tarocistów jest umiejętnośc interpretowania połączeń kart. Do tego jednak trzeba dojrzec psychicznie i kierowac się intuicją która z czasem jest bardzo wyczulona.
Pamiętajmy że karty mają nam pomaga i jako osoba początkująca wbij to sobie do głowy. Pomoc dla ludzi zagubionych- tak powinno by określanie wróżenie z kart jakichkolwiek. Oczywiście karty mówią tez o przyszłości możliwej jaka nas czeka, Tutaj jednak trzeba zaznaczyc iż przyszłoś swoją można zmieni i nie jest ona sztywna. Mamy wolną wole i decydujemy, czasami jednak zbaczamy z odpowiedniej drogi i tarot nam to często przypomina.

Jesli jesteście początkującymi tarocistkami pamiętajcie iż karty mają pomaga a nie szkodzic. W większości wypadków karty znajdują odpowiedzi na nurtujące pytania. Pamiętajcie też by osoba od was wychodząca nie wychodziła pesymistycznie nastawiona do życia. Tarot może pokazac drogi lepsze dla danej osoby. Zawsze jest jakies wyjście z sytuacji i tego się trzymajcie.

 

 

{jcomments on}

 
 

Kategoria: /