Wróżby dla gejów

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

GAY TAROT


1. Gay Tarot to karty stworzone specjalnie dla Was. Dla niektórych ludzi może być to dziwne i wręcz niepoważne, ale dlaczego macie być pod tym względem inaczej traktowani? Na pewno zadajecie sobie pytanie czym one różnią się od normalnych kart tarota? Różnią się przede wszystkim symboliką, a także innym spojrzeniem na przyszłość. Opracowane są one na podstawie różnych tradycji i kultur z całego świata.
Prześladowana mniejszość często boi się że stracą pracę, dom, wolność, a nawet dotychczasowe życie przez swoją odmienność sexualną. Jak pisze sam twórca kart Lee Bursten, gejom należy się taka talia kart Tarota, aby z większą dokładnością przewidzieć możliwą przyszłość.
Zasługujecie na to aby ta talia Gay Tarot , mogła zapewnić wam możliwość wglądu w przyszłość jaka was czeka. Odpowie na pytania jak dać sobie rade z życiem w społeczeństwie, w którym nie jesteście rozumiani i szanowani?. Co zrobić aby być szczęśliwym.? Karty dają taką możliwość wglądu w przyszłość, gdyż ich symbolika jest przesłaniem tylko dla Was.

Zapraszam wszystkich Panów na kompleksową wróżbę z kart GAY TAROT.

Tarot dla homoseksualistów

LUB WÓŻBA PRZEZ SMS


2. Wróżka Elvira
Wróżeniem z kart zajmuję się od kilkunastu lat. Zaczynałam od kart klasycznych a z czasem zainteresowałam się tarotem Magów i jego niewiarygodnym właściwościom.
Od pewnego czasu zafascynowały mnie karty dla homoseksualistów, (GAY TAROT). Powód był bardzo prosty. Jestem od wielu lat w przyjaźni z gejem. Znam jego problemy, w tym samym po części wasze. W przeciągu wielu lat wróżyłam osobom innej orientacji. Karty, które dla was stworzył Lee Bursten „ GAY TAROT” starają się przedstawić problemy gejów w świecie, ich dylematy, ciężkie wybory i nowe możliwości jakie przed nimi mogą stanąć.
Przez bardzo długi czas oglądałam te karty, medytowałam i z pomocą przyjaciela (geja) zrozumiałam ich głęboko ukrytą symbolikę.

Zapraszam wszystkich Panów na kompleksową wróżbę drogą e-mailową.
Wszystkie pytania kierujcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Trzy kroki do otrzymania wróżby.

1. NAPISZ E-MAIL Z PYTANIAMI I PROBLEMAMI - WYŚLIJ GO DO MNIE
2. PRZEJDŹ DO FORMULARZA
3. PO OTRZYMANIU NALEŻNOŚCI - WRÓŻBA ZOSTANIE WYSŁANA E-MAILEM DO 24 GODZIN.
Przejdź do formularza płatności

W mailu proszę zawrzeć takie dane jak twoja data urodzenia, data urodzenia partnera, oraz proszę określi własną orientację. Mogą Panowie zadąć max 4 pytania, problemy oraz wybrać wróżbę partnerską lub wróżbę na kolejne 12 miesięcy.

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy, czy wskazówki na dalsze życie znalazłeś się na właściwej stronie.
Płacąc 40 zł mają Państwo pewność, że wróżba zostanie wykonana zgodnie z kanonem wróżenia z kart tarota w komfortowych warunkach. Otrzymają państwo kompleksową i obszerną wróżbę opisującą państwa problemy. Wróżba taka zazwyczaj trwa ok. godziny. Do wróżenia podchodzę indywidualnie, gdyż mam świadomość, jakie wróżba niesie za sobą konsekwencje. W swoich wróżbach internetowych przedstawiam nie tylko jaka przyszłość czeka pytającego, ale również odkrywam wiele elementów związanych z sytuacją obecną. Proszę się nie bac kart, one starają się nakierować Państwa na odpowiednią drogę. Mają Wam pomóc przezwyciężyć wasze słabości i odkryć możliwe przyszłe wydarzenia. Musze tutaj zaznaczyć że można zmienić swoją przyszłość, dlatego czasami warto poradzić się wróżki, to nic złego. Każdy z nas potrzebuje czasami pomocy.

 

Kategoria: /