Tarot online darmowa wróżba

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Tarot

Niespodzianka za darmo od naszej wróżki: Tutaj znajdziesz bezpłatną wróżbę
 tarota na cały rok dla Twojego znaku zodiaku.

 Tarot – teoria filozoficzno-symboliczna, jest ona oparta na 78 przedstawieniach,  które znajdują się na kartach i tworzą talię kart z której przepowiada się przyszłość.

Tarot online -darmowe losowanie kart
Pomyśl o tej sferze życia, o którą chcesz zapytać karty tarota. 
Poproś karty  o wyczerpującą odpowiedź na Twoje pytania.

 

Skoncentruj swoją energię  na pytaniu, które chcesz zadać wróżce.

 

Zamknij oczy i skup się na chwilę.
Wpisz swoje imię  
 
Twoja data urodzenia 
Rok
 
Miesiąc
 
Dzień
 
 
Teraz kliknij na guziczek obok "Potasuj karty" Zostanie wylosowana karta następnie kliknij w napis pod wróżką "Zadaj mi pytanie"  i zadaj pytanie jednej z najlepszych wróżek w kraju wysyłając do niej wiadomość.Po wskazaniu kart z kręgu wybierz interesujące Cię pytanie z listy poniżej.

Wróżba miłosna z kart tarota

 
 
 

Tarot to Wielka Księga Wtajemniczenia, która otwiera nam bramy do poznania możliwej przyszłości. Przygodę z kartami rozpoczęłam w wieku 20 lat. Dziś po 15 latach pracy z kartami mam głębokie przekonanie wiarę, że karty są w stanie pomóc każdemu z nas, szczególnie wtedy gdy jesteśmy na zakręcie życiowym. Oprócz Tarota zajmuję się także szeroko pojętą numerologią, łącząc ją z Tarotem. Z zawodu jestem socjologiem i badaczem starożytnych cywilizacji. Jeśli chcesz poznać swoją przyszłość u dobrej wróżki, zapraszam do mnie na rozmowę. Cetnie odpowiem na Twoje pytania i wyślę odpowiedzieć drogą wygodną Tobie. Wróżby u mnie są płatne. Płacą za wróżbę otrzymujesz profesjonalne doradztwo ezoteryczne mające na celu ukazać Twoją obecną sytuację przyszłą i możliwe rozwiązania Twoich problemów. Wróżby odkąd pamiętam są moja pasją i hobbistycznie zajmuje się magią pomagając innym z bardzo dobrymi wynikami. Wróżenie z kart klasycznych i tarota to moje ulubione metody przepowiadania przyszłości. Dla wróżby miłosnej polecam karty klasyczne one bardzo dobrze przedstawiają możliwe rozwiązania i mówią jaką ścieżką pójść aby zdobyć ukochaną osobę. Wróżenie wbrew pozorom nie jest proste dlatego jest wiele nieuczciwych wróżek które chcą wyciągnąć pieniądze nie znając się na swojej profesji i wykorzystują ostatnią popularność wróżb w Internecie. Zapraszam wszystkich na rozmowę z Tarotem

Tarot Online - Wróżka Aneta
 

Witam Mam na imię Aneta, zajmuję się numerologią, runami jak również doradztwem życiowym zajmuje się od 25 lat. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje  pomocy wróżki, zapraszam do wróżenia...

 


 Wróżka Anna. Już jako mała dziewczynka miałam prorocze sny. Wróżę z kart klasycznych , run i kart tarota. Zapraszam do zadawania mi pytań. Prawdziwa wróżka prawdę Ci powie? Jak to sprawdzić? Po prostu powróż sobie u mnie a na pewno milę Cię zaskoczę trafnością mojej wróżby, jest tylko jeden warunek musisz być otwarta i chcieć się dowiedzieć jaka czaka Cie przyszłość. Jestem dobrą wróżką i param się jedynie dobra magią, zawsze staram się pokazać kilka możliwości rozwiązania dręczących cię problemów. Siły magiczne pomagają rozwiązywać nawet zawikłane sprawy z którymi ciężko sobie poradzić. Karty stają się podpowiedzieć co zrobić , aby wyjść ze złego impasu, jak zdobyć upragnioną miłość, jak stać się kochanym i jak kierować swoim życiem. Trzeba zawsze pamiętać ,że energia którą my dajemy może do nas wrócić dlatego też powinniśmy być jak najlepsi dla innych, uśmiechnięci i kochać swoich nieprzyjaciół, a dobro zawsze zwycięży nad mocami zła. Jako wróżka spotkałam się z wieloma problemami moich klientów, dzięki temu jestem wrażliwa na ludzkie cierpienie i zawsze staram się jak najlepiej tylko potrafię pomóc osobie która sobie u mnie wróży. Jesteś u mnie anonimowa i wszystko co mi powiesz zostaje użyte tylko do wróżby. Po przesłaniu wróżby online kasuję cała wróżbę i nigdzie jej nie przechowuję. Anonimowość to moja dewiza. Zapraszam do sesji wróżebnej ze mną . Jeśli chcesz zapytać porostu pytaj, jestem miła i komunikatywna oraz przyjaźnie nastawiona.
Zapraszam do mnie.

Tarot Online - Wróżka Anna
 

Tarot online - Wróżka Anna
Witam Mam na imię Anna,  Od dziecka miałam dar przepowiadania przyszłości, pomogłam już  bardzo wielu osobom w problemach i rozterkach życiowych. Nie wróże złych i przykrych  wydarzeń, wróże to co może Cie dobrego czekać w życiu i ostrzegam przed niebezpieczeństwem , które możesz ominąć. Zadaj mi pytanie.