Analiza zależności tarota i znaków zodiaku

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Karty tarota mają swoje połączenie ze znakami zodiaku. Często określona karta jest w stanie powiedzieć dużo więcej o danej osobie właśnie dzięki rozpoznaniu znaku zodiaku. Tarot jest blisko związany z astrologią, kabałą i numerologią.

 

Znak zodiaku BAran
BARAN i CESARZ

Baran pragnie potwierdzić własną wartość, on zawsze bierze życie we własne ręce, lubi rządzić innymi. Tarotowy cesarz uosabia te same cechy- cechy silnego przywódcy, który siedzi pewnie na swoim tronie. Upartość i bezkompromisowość bez kompromisowość to ich cechy.

 

 

Znak zodiaku Byk

 

BYK i KAPŁAN
Byk pragnie czuć się pewnie. Gdy wyciągamy kartę Kapłana musimy się zastanowić czy zbytnio nie skupiamy się na swoich potrzebach. Byk bywa podporą dla innych, jest inteligentny i uosabia dobroć.

 

 

Znak zodiaku Bliźnieta

 

BLIŹNIĘTA i KOCHANKOWIE
Bliźnięta znajdują oparcie w intelekcie i rozumie. Bliźnięta posługują się logiką. Kochają mocno. Mają też często dylematy w miłości, nie umieją odpowiednio dobrać partnera gdyż za dużo analizują w związkach. Bliźniacy nie mogą żyć bez miłości ale często komplikują sobie życie wyimaginowanymi problemami, nie zwracają uwagę na intuicję.

 

 

Znak zdiaku Rak

 

RAK i RYDWAN
Rak chce znać swoje miejsce. Znak ten ma potrzebę przynależności do czegoś lub kogoś. Raki doskonale wiedzą jak kierować swoim życiem. Rydwan, który jest przypisany do znaku Byka to karta silna mówiąca o dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Tak jak Rydwan tak i Rak wie czego chce i dąży do samorealizacji.

 

 

Znak zodiaku Lew

 

LEW i MOC
Lew pragnie być kimś niezwykłym. Przez całe życie dąży do różnych celów i nie trzyma się schematów. Karta Moc daje siłę i daje do zrozumienia osobie z pod tego znaku że aby coś osiągnąć w życiu trzeba walczyć. Ta siła jest w zodiakalnych lwach. Cechuje go też upartość oraz chęć przekonania innych do swoich racji.

 

 

Znak zodiaku PannaPANNA I PUSTELNIK
Panna jest wybredna i krytyczna. Stawiamy wysokie poprzeczki bliskim, gdy wróżka wyciągnie parte pustelnika musi się osoba pytająca dobrze zastanowić czy aby nie kładzie za wysoko poprzeczki wobec znajomych i przyjaciół. Panna bywa często samotna i trochę niezrozumiana przez otoczenie. Posiada ogromną wiedze nie tylko naukowa ale również życiową, duchową. Panna stara się mieć uporządkowane życie i boi się samotnośći.

 

 

 

Znak zodiaku Waga

 

WAGA i SPRAWIEDLIWOŚĆ
Waga poszukuje równowagi i dyplomacji. Waga stara się być dyplomatyczna bo zdaje sobie sprawę że dzięki temu więcej zyska. Tak jak karta sprawiedliwości w Tarocie. Waga szuka tej sprawiedliwości w życiu. Jest osobą zasadniczą i często tajemniczą. Aby zaskarbić sobie serce wagi należy dobrze ją poznać i rozgryźć.

 

 

Znak zodiaku Skorpion

 

SKORPION i ŚMIERĆ
Skorpiona interesuje namiętność i władza. Śmierć mówi o przemianie naszego życia. Skorpion jest silna osobowością, inteligentną, przebiegłą, lepiej jej nie mieć za wroga. Jeśli kocha to bardzo namiętnie. Śmierć jak i skorpion lubią władze.

 

 

Znak zodiaku Strzelec

 

STRZELEC i UMIARKOWANIE
Strzelec jest optymistą, gotowym do poszukiwań. Spełnia swoje pragnienia, idzie w dobrym kierunku ale powoli, nigdzie mu nie jest śpieszno. Potrafi dyplomatycznie załatwiać wiele spraw. Dialog to jest motto.

 

 

Znak zodiaku Koziorożec

 

KOZIOROŻEC i DIABEŁ
Koziorożec jest tradycyjny i polega sam na sobie. często osoby te pesymistycznie spoglądają na świat. To osoby żądne spełnienia się, muszą jednak uważać by nie wpadać w nałogi. Jeśli to silna osobowość to lepiej nie mieć takiej osoby za wroga. Jeśli Koziorożec się postara może być bardzo bogaty.

 

 

Znak zodiaku Wodnik

 

WODNIK i GWIAZDA
Wodnik jest niezależny i idealistycznie nastawiony dożycia. Gwiazda mówi nam o nadziei jaka mamy w sobie. Wodnicy śpią spokojnie wierzą w cuda i mają nadzieje na lepsze jutro. To optymiści

 

 

Znak zodiaku Ryby
RYBY i KSIĘŻYC

Ryby łatwo ulegają wpływom i są bojaźliwi. Za dużo patrzą w przeszłość i często nierealnie spoglądają na przyszłość. Ryby są marzycielami, i muszą dużo siły i odwagi wprowadzić w życie by marzenia się spełniły.
 

Kategoria: /