Wróżenie z kart tarota - Wróżby tarota i ich tajemnica

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na czym polega tajemnica wróżenia z Tarota? Z pewnością wielu z Was zastanawiało się dlaczego właśnie z tych kart można uzyskać dostęp do przyszłości. Karty tak naprawdę są tylko przekaźnikiem między osobą wróżącą a światem duchowym. Tarot został tak stworzony by w kartach tych znalazło się całe życie każdego człowieka. Pierwsza karta Tarota, jest Głupiec czyli człowiek, który nie wie co to jest życie, zaczyna je dopiero smakować krocząc poprzez wszystkie Arkana Tarota.


Istnieje wiele talii Tarota. Obecnie na rynku jest ponad 100 różnych Talii. Wybór Talii zależy od wróżki. To ona sama musi poczuć wibracje kart i wybrać dla siebie najodpowiedniejszą. Osobiście wróże z tarota Magów- polskiej edycji Tarota. Pierwszą swoją talie dostałam klika lat temu od ciotki która sama jest wróżką. Połączenie Tarota i Kabały jest doskonałą forma wyrażania możliwych wydarzeń przyszłości.

 

Na czym polega kontakt wróżki z Tarotem? Poprzez medytacje każdy z nas jest w stanie wejść w stan spokoju, odprężenia i poprosić swojego przewodnika duchowego o udostępnienie wejścia w „Zbiorową Świadomość” gdzie czas nie istnieje i gdzie można znaleźć prawdę. Nie każda wróżka mówi skąd posiada zdolności widzenia możliwej przyszłości z kart. Ja odsłoniłam jedynie mały skrawek tego mechanizmu. Ktoś by powiedział że to szalone tak nawet myśleć, ale proszę zwrócić uwagę iż człowiek składa się z ciała i duszy. Dusza nasza nie jest widzialna, ale wiemy że ją posiadamy. Jesteśmy duszami które czują miłość, nienawiść, niepokój, strach. Tarot bardzo szybko wyłapuje nasze nastroje, jest w stanie określić czego potrzebuje nasza dusza, czego jej brak w życiu doczesnym.

Muszę tutaj zaznaczyć, że swoją przyszłość można zmienić, Nic do końca nie jest zapisane w naszym życiu. Mamy wolny wybór i to my decydujemy jak mamy żyć. Karty pokazują jedynie najbardziej możliwe wydarzenia oraz możliwości wyborów jakie będziemy mieć. Czasami nie jest się w stanie zmienić przyszłości i o tym karty też mówią, gdyż inne osoby mogą wpływać na nasze decyzje i życie.

Tarot ukaże wam przyszło możliwe wydarzenia, drogi jakie możecie obrać, Przedstawi uczucia wasze i osób z waszego otoczenia Pomoże w wyborze odpowiedniego partnera, w naprawieniu związku .
Tarot radzi i pomaga znaleźć wam odpowiednią drogę do szczęścia.
Nie wahajcie się skorzystać z rad Tarota, który jest łącznikiem między światem fizycznym a duchowym.

 

Kategoria: /