Runy - Chińskie monety

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Co zrobić, aby zapewni sobie przypływ gotówki? Celtyckie runy i chińskie monety od pradawnych czasów są postrzegane jako gwarancja pomyślności finansowej.

Ganesh Chaturthi
 
Runy /Runa Fehu/
Jako pierwsza runa w alfabecie celtyckim. Znaczona jako „kłos” lub „bydło” są one symbolami obfitości i dobrobytu finansowego. Przypisuję się jej szersze znaczenie: bogactwo oraz energię duchową, rozwój duchowy, a także pozytywną transformację. Amulety z tym symbolem pomagają nam przyciągnąć bogactwo oraz każde nowe działanie, takie jak: nowa praca, założenie interesu, nowy związek partnerski.. Runę Fehu powinno się nosić przy sobie jako zawieszka/wisiorek/.. Runa Fehu bardzo dobrze chroni zdobyte za jej pomocą dobra materialne. Chroni przed złym działaniem twojej konkurencji.
 
Pieniądza z dziurką - Chińskie monety
Zazwyczaj związane są czerwoną lub złotą wstążką, jest to jeden z najpopularniejszych na świecie sposób pomnażania pieniędzy przyciągania dobrej passy w interesach. Chińskie monety moszone w portfelu sprawiają, że nie będzie on wiecznie pusty, jeśli go nosisz w kieszeni – oznacza to, że zawsze znajdziesz w niej  gotówkę na cięższe chwile. Monety włożone pod próg domu, wycieraczkę  otwierają twoje drzwi pieniądzom i szczęściu materialnemu. W domu najlepszym miejscem jest Twojhe kuchnia, (to pomieszczenie odpowiadająca za bogactwo). Jeżeli włożysz monety pod poduszkę (zapewnia one spokojny sen). Jeśli powiesisz chińskie monety w sypialni (wzmacniają doznania miłosne,namiętność pomiędzy kochankami i wzmagają płodność).
 
Figurka Ganesy
Ganesa to bardzo znany w buddyzmie i w hinduizmie patron powodzenia finansowego. Kult Genesa przybył w ub. wieku z Azji do Ameryki Europy. Zyskał spore uznanie w poważnych instytucjach takich jak... firmy doradztwa finansowego. Bardzo wiele instytucji finansowych ma w swojej nazwie słowo GANESA.  Ganesa to  niski, otyły, czteroręki mężczyznę ,który ma głowę słonia. Figurka ta jest gwarancją powodzenie w pracy, nauce, miłości oraz interesach, a także powoduje, iż w domu nigdy nie zagości głód, zmartwienie, choroba, problemy finansowe. Ganesie pomaga znaleźć dobą pracę, pomnożyć finanse, a pieniądze będą znajdowały się same: np.: nieoczekiwane zlecenie niespodziewany spadek, lub wygrana na loterii.
Kategoria: /