Przyszłość - jak ją odkryć?

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Przepowiadanie przyszłości - Każdy z nas pragnie szczęścia. Pragniemy iść dobrą drogą w naszym życiu, by osiągnąć to szczęście. Osiągnięcie szczęścia zależy od wielu czynników. Głównym czynnikiem jest powodzenie w działaniu. Aby móc trafnie przewidzieć i w odpowiednim momencie zadziałać, trzeba umieć dobrze zinterpretować obecną naszą sytuację. Od zarania dziejów, pomocne w tym są różne techniki dywinackie. 

Każda kultura, każda cywilizacja, prawie że w każdej generacji, tworzyły własne metody przepowiadania przyszłości. Na każdym lądzie istnieli czarownicy, mędrcy, kapłani, magicy, czarnoksiężnicy, szamani czy oświeceni.

W dzisiejszych czasach staramy się myśleć racjonalnie, dlatego odrzucamy wszelkie formy wróżbiarstwa, i nie traktujemy tego poważnie. Jednak coraz częściej zauważamy moc naszej intuicji w życiu i mamy przekonanie, że jednak „ coś jest” w tych wróżbach.

Planety

W rzeczywistości, każdy z nas może opanować niektóre metody wróżenia i stosować je w życiu.

Przepowiadanie przyszłych tendencji to normalna zdolność, która drzemie w każdym z nas. U niektórych ludzi jest ona szczególnie dobrze rozwinięta, u innych nie.

Przepowiadanie przyszłości polega na nawiązaniu kontaktu z istniejącą w podświadomości wiedzą o tym co będzie i o różnych potencjalnych wydarzeń w przyszłości oraz na wyrażeniu tej wiedzy w zewnętrznej, dającej się zinterpretować formie.

Często mówi się, że przepowiednie nie są konkretne i można je zinterpretować na wiele różnych sposobów. Mówi się, że raczej są symboliczne. Interpretacja jednak zależy od osobistej sytuacji osoby, która wróży czyli wróżki czy jasnowidza. Nie zawsze przepowiednie są czyste i przejrzyste, gdyż to zależy również od naszego stanu emocjonalnego i stanu emocjonalnego osoby wróżącej.

Jeśli wróżka nie jest skupiona na kliencie, tylko na własnych problemach zaburzy przekaz kart, swoimi myślami.

Przy stosowaniu jakiejkolwiek metody wróżbiarskiej ważne jest wewnętrzne odprężenie. Spokój powoduje wyciszenie ciała i umysłu. To z kolei powoduje stan medytacji, w którym potrafimy połączyć się z naszym wewnętrznym duchem, naszą podświadomością. Podświadomość z kolei, źródło prawdy doskonale wie w którym kierunku idziemy, i czego mniej więcej można się spodziewać w naszym życiu. 

Kategoria: /