Niesamowita przepowiednia dla Polski. Kto wygra wybory 2010?!

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Data opublikowania przepowiedni! 8 Czerwiec 2010 r

 

Kampania prezydencka w tym roku będzie z jednej strony bardzo spokojna, Główni kandydaci będą przedstawiali się jako osoby które wiele już osiągnęły i potrafią ze spokojem i wielką dyplomacją pokażą się od najlepszej strony. Mimo ich dobrych chęci krótko przed wyborami zacznie się wielka bitwa między najważniejszymi. Tarotowa 2 Mieczy oznacza boje i przepychanki, które mogą zmieni charakter tej kampanii na bardziej ostrą.

 

I tura wyborów nie będzie wielkim szokiem, mniej więcej przewidywania sondaży będą nieomylne. Mimo tego sondaże pomylą się odnośnie jednego kandydata na prezydenta. 

Bronisław Komorowski w I turze wyborów będzie mieć znaczą przewagę nad innymi.

Jarosław Kaczyński będzie zaskoczony tym iż większa cześć Polaków będzie na niego glosować. W tym przypadku sondaże będą się mylić. J. Kaczyński nie przegoni w pierwszej turze Bronisława Komorowskiego ale wynik który uzyska da mu wielką nadzieję na prezydenturę.

Nie za dobrze karty wychodzą na kandydaturę Grzegorza Napieralskiego. Jego marzenia legną niestety w gruzach. Sondaże w tym wypadku nie będą się mylić

Waldemar Pawlak też poniesie klęskę. Wyborcy go jakby nie będą dostrzegać i skupią się na 2 głównych kandydatach, nie na pobocznych .

Wszyscy się zdziwią dość dobrym wynikiem Andrzeja Olechowskiego, choć nie będzie on w II turze to będzie bardzo zadowolony z wyniku tych wyborów.

 

II tura wyborów między dwoma kandydatami -Bronisławem Komorowskim a Jarosławem Kaczyńskim odbędzie się w atmosferze dyskusji.

Po I turze wyborów, w czasie przygotowywania się do II tury, B. Komorowski będzie stabilny i nic go nie wyprowadzi z równowagi. Powiedziałabym że zaryzykuje czymś i wypowie się na temat czegoś ważnego, Polacy bardzo przychylnie wtedy na niego spojrzą, Ryzyko to mu się opłaci i okres przed II turą będzie zwycięski dla niego.

Początki Jarosława Kaczyńskiego będą dość dobrze, otworzy się na dialog i będzie bardzo spokojny i zrównoważony, mimo tego przestanie z niego bić ciepło , co bardzo szybko zauważą Polacy i cześć elektoratu odejdzie od niego tuż przed II turą wyborów. 

 

Bronisław Komorowski w II turze pobije Jarosława Kaczyńskiego. To jego rok, i czas spełnienia wypada właśnie dla niego na rok 2010. To maż stanu który umie rozmawiać dyplomatycznie, dlatego też cała jego prezydentura będzie pod znakiem dialogu i dość szerokich kontaktów zagranicznych.

Początki prezydentury nie będą łatwe gdyż wyjdzie p wyborach coś co wszystkich niemiło zaskoczy. Będą dość poważne spory w państwie. Kolejny 2011 rok będzie dość dobrym rokiem dla prezydenta, Gorzej przedstawia się rok 2012 gdzie wmiesza się w jakiś konflikt możliwe że międzynarodowy, ale wyjdzie z tego obronną ręką, Raczej to będzie pierwsza a zarazem ostatnia prezydentura Bronisława Komorowskiego.

 

SLD opowie się za Bronisławem Komorowskim ale nie będą tego tłumaczyć sympatią do tego kandydata ale względami dobra narodowego.

PSL też poprze Komorowskiego mimo iż w tym czasie będą jakieś kłótnie miedzy dwiema partiami.

 

Frekwencja w I turze wyborów będzie niższa niż się spodziewano, dopiero na II turę zmobilizuje się znaczna cześć Polaków i nie zawiedzie swoich kandydatów.

 

Pierwsza karta reprezentująca Jarosława Kaczyńskiego i jego życie to Wisielec. Wiele rzeczy nie było i nie będzie od niego zależnych, dlatego tez i w tym rozkładzie kart nie widać wygranej w wyborach prezydenckich. W następnym roku postanowi działa, udziela się w polityce, zacznie nowe znajomości polityczne, które jednak nie zaowocują niczym dobrym w przyszłości.

 

Patrząc na kolejne miesiące w Polsce, widać wyraźnie iż lipiec będzie pod znakiem wielkich zmian, Starsi obywatele Polski nie będą zadowoleni z sytuacji politycznej w kraju.

W sierpniu możliwe ze pogorszą nam się relacje z sąsiadami, mimo tego wynik końcowy jest dobry, Niebezpieczeństwo jakieś zostanie zażegnane. Na jesień rządzący będą musieli uważa na wielkie kontrakty lub ustawy które podpiszą, gdyż to w przyszłości może to by zgubne dla rządu Donalda Tuska

 

Autorka przepowiedni

Wróżka Izabella

 

 

Czu uważasz ,że ta przepowiednia się spełni?

 

Uwaga Sondaż zgodny z preferancjami Internautów! SMS o treści wybory.nie na numer 72601

SMS o treści wybory.tak na numer 72601

 

 

Koszt smsa to 2 zł + VAT

 

Poznaj wyniki Sondażu 

 

Kategoria: /