Przepowiednie Cheira - twojeprzeznaczenie.com.pl

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Louis Hamon, urodził się na przełomie XIX oraz XX wieku. Był on irlandzkim hrabiom, znanym jako Cheiro. Zyskał on sławę, przepowiadając ludziom ich przyszłe losy.

Był Chiromantom, odczytywał ich przyszłość na podstawie odcisku dłoni na osmolonym papierze. Wiele przypadków spisał w swoich słynnych książkach.

Przepowiadał on nawet śmierć znanych osób, takich jak księcia Walii Edwarda. W 1891 roku spotkał się z nim i powiedział dokładnie miesiąc i rok śmierci przyszłego monarchy. Rzeczywiście król zmarł w 1910 roku w wieku 69 lat.

Kolejna słynna przepowiednia mówiła o lordzie Kitchener, który miał utonąć mając 66 lat. W wieku 66 lat lord faktycznie zginął na pokładzie okrętu.

W 1897 roku, zapytany przez Mikołaja II Romanowa, Cheiro powiedział, że w 1918 roku wszyscy których car kocha zginą tragiczną śmiercią, jego też dopadnie śmierć. Tak tez się stało, zostali zamordowani przez rewolucjonistów.

Przepowiedział też śmierć królowej brytyjskiej Wiktorii oraz zabicie króla Włoch Huberta I.

Przepowiedział nawet przyszłość Rasputinowi. Powiedział mu iż widzi, że ktoś usiłuje go zabić w jakimś pałacu, najpierw za pomocą trucizny, potem noża pistoletu. Potem widział jak zamykają się nad nim lodowate wody Newy.

Tak właśnie w 1916 roku wyglądała jego śmierć.

W wieku 25 lat przeczyła on dłonie tysiącom ludziom w różnych częściach świata. jako 30 latek był znanym londyńskim chiromantem, jasnowidzem, który cieszył się powodzeniem na salonach bogatych i ważnych przedstawicieli kraju. Nie jest wiadomo w jaki sposób uzyskiwał informacje na temat przyszłości, gdyż mało o tym mówił. Sam w swoich książkach pisze iż o sztuce chiromancji, astrologii i Numerologii, należy szukać w czasach prehistorycznych. Wg niego chiromancja ma swój początek w krajach hinduskich, to dzieki nim chiromancja zagościła w Rzymie i Grecji. Odbył on podróż do bramińskiej kasty Joshi w Indiach , gdzie prawdopodobnie szkolił swoje umiejętności. Otrzymał tam od kapłana wstęp do wielkiej Księgi Wtajemniczeń odnośnie linii dłoni. Ta księga została podobno stworzona z ludzkiej skóry i w przedziwny sposób poskładana. Była ona ogromnych rozmiarów i zawierała setki obrazków dłoni ze znakami i opisami. Księga ta składała się z 3 części. Najstarsza z nich została napisana w najstarszym języku kraju, i sięga tak odległych czasów że sami bramini nie znają czasu jej powstania. Była prawdziwym skarbem i mocno strzeżoną księgą. Dostęp do niej mieli tylko wybrani.

Cheiro zmarł w 1936 roku, w miejscu i czasie, który sobie sam wywróżył.

Kategoria: /