Plemię Hopi i koniec Świata

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W pradawnych księgach ostrzegano przed potopem, który się już wydarzył. Przepowiednie teraz ostrzegają o niszczycielskim ogniu.
Najdokładniej ostrzeżenie dotyczące ostatniego pożaru na Ziemi przedstawia przepowiednia Indian Hopi.
Pochodzący z płd-zach części Ameryki Północnej ujawnili w 1948 roku przepowiednie ich przodków. Hopi oznacza pokój, i jest to najwłaściwsza nazwa dla tego plemienia, która kultywuję głęboką miłość do Ziemi. Postrzegają oni siebie jako opiekuni tajemnej wiedzy, który Wielki Duch dał ludziom, aby pomóc im w ustanowieniu harmonijnych stosunków z naturą.

Hopi ujawnili Tajemnice ponad 50 lat temu. Złe traktowanie przez ludzi planety przez naszych przodków, którzy odznaczali się olbrzymim rozwojem technologii, służących wyłącznie zabijaniu i niszczeniu doprowadziło do wielu katastrof. Indianie wierzą, iż historia się powtórzy, jeśli ludzie nie zmienią swojego postępowania.

Pierwszy biały człowiek który uzyskał tajemnice plemienia Hopi to Frank Waters , który napisał na ten temat książkę” Księga Indian Hopi”. W jego książce czytamy:

„ Ich istnienie było zawsze odbiciem uniwersalnego planu stworzenia i zachowania świata, a ich rozwój na ewolucyjnej drodze życia zależy od respektowania praw tego planu. Utrzymują oni rytm życia, który biali, ze szkodą dla siebie samych, usiłują ignorować. Przypominają nam że musimy dostrzec potrzebę wewnętrznej przemiany, jeśli chcemy unikną powstania katastroficznej w skutkach przepaści pomiędzy umysłem i serce.”

Przepowiednie mówią tez o ich plemieniu „Kiedy zobaczycie, jak biały człowiek wjeżdża na teren Czterech Narożników, czyli rezerwatu Hopi, by odebrać nam siemię, będzie to znak. Znak Oczyszczenia świadczący o tym, że to ostatni etap przed wielkich Oczyszczeniem. Jeśli będziemy wydobywa z ziemi drogocenne rzeczy, zginiemy”

Kongres USA w 1985 roku, umożliwił legalne odebranie Plemionom Hopi i Nawahom terenów Czterech Narożników i przesiedlił ich na innych obszarach. Rzeczywistym powodem tej decyzji było zainteresowanie rządu federalnego złożami cennych minerałów, jakie odkryto na obszarze świętego miejsca Indian Hopi, zwanego Black Mesa

Indianie Hopi przepowiedzieli komunizm, Hitlera, II wojnę światową.
„Trzy olbrzymie siły Słońca, swastyki i czerwieni połączą się i przyjdą jednocześnie”

Co ciekawe przepowiedzieli wybuch pierwszej bomby atomowej
„ Biały brat przyniesie z sobą symbol Słońca, który spowoduje wielką eksplozję i zatrzęsie Ziemią”
Indianie uważają iż 3 wojna światowa już trwa. Wszystko zaczęło się od Hiroshimy i Nagasaki. Od 1945 roku do 1990 przeprowadzono ok 2 tys powietrznych i podziemnych prób jądrowych. Choroby popromienne zabiły i skaziły wiele istnień żyjących i przyrodę, o tym jednak się nie mówi.

Dlatego nie należy lekceważy przesłania Indian Hopii. Oto ostatnia przepowiednia

 

„Gdy dzień wielkiego Oczyszczenia będzie bliski, na niebiosach wzdłuż i wszerz rozpięte będą pajęczyny.”

Komentarze

+1 #4 Przepowiednia plemienia Hopi - Niebiosa w pajęczynach — Jolanta 2012-02-05 18:32
Dwa lub trzy lata temu miałam dziwny sen, chodziłam w ciemności drogą przy której był mój dom. Tylko ten dom widziałam w oddali jakby w dziwnej poświacie "gwiezdnych pajęczyn", tylko mój dom był w świetle. Okoliczne domy były niewidoczne, panowała ciemność i bałam się, że upadnę krocząc po nierównej drodze prowadzącej w dół. Kiedy się obudziłam wiedziałam, że to była opatrzność czuwająca nad tym miejscem "domem modlitwy" a sen ten został zesłany mi przez osobę zmarłą, za którą się modliłam! Myślę, że Indianie Hopi opisali pajęczyny jako duchowe siły kosmiczne, które czuwają nad bezpieczeństwem ziemi.
Cytować


+1 #3 "Pajęczyny" na niebie — Krzysiek 2011-10-03 12:07
Może chodzi o smugi kondensacyjne, które przez ostatnie lata długo utrzymują się na niebie.
Cytować


-1 #2 "Pajęczyny" na niebie — Krzysiek 2011-10-03 12:00
Może chodzi o słynne smugi kondensacyjne, tzw "chemtrails".
Cytować


+5 #1 skojarzenie — Kacper 2011-09-23 23:48
Te "Pajęczyny" na niebie dziwnie kojarzą mi się z rakietami :/ no wiecie, dużo rakiet, pozostaje po nich dym, jak jest ich dużo to wygląda jak pajęczyna na niebie.
 

Kategoria: /