Czy grozi nam koniec świata? Czy 2012 rok jest realnym zagrożeniem dla ludzkości?

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W zbliżających się wydarzeniach roku 2012, ważną rolę ma odegrać Wielka Piramida Cheopsa. Ona wskaże kierunek ludzkości by powstrzymać zbliżającą się kometę.
Ludziom może udać się odczytać znaczenie Piramidy. Wtedy to budowniczy Piramidy (istoty pozaziemskie) przybędą na Ziemię by nam pomóc zbudować lepszy świat. Wg badaczy obecnie żyjemy w czasach, które proroctwo wielkiej Piramidy nazywa się „ Czasem ostatecznym”

 

Piramida Cheopsa


Zostały złamane szyfry gwiezdne sprzed tysięcy lat i ustalili, że w roku 2012 Wenus, Orion i inne gwiazdy ustawią się w takiej samej pozycji jak w roku 9792 p.n.e. poprzedniego „ końca świata”- czyli katastrofy globalnej.
Można zauważyć powtarzający się cykl precesji oraz położenia konstelacji Oriona, przy zmianie pola elektromagnetycznego Słońca i Ziemi oraz zmianie biegunów jest prawdą.
Wiedza ta jest oparta na wyliczeniach matematyczno –astronomicznych, odkryciach archeologicznych i faktach historycznych. Jest wiadomo, iż w 21 XII 2010 roku coś się może wydarzyć – coś co postawi Nas na nogi.

Naukowcy ubolewają, iż tak późno zostały odkryte tajemnice zapisków Majów i Egipcjan, u których były wskazówki jak uniknąć katastrofie. Niektórzy naukowcy ostrzegają, iż może być już za późno na próby ratowania świata.


Przyszłość ludzkości na tej planecie po 2012 roku może okazać się momentem wielkiej Przemiany, Przebudzenia Duchowego Ludzkości oraz nowego kierunku w dziedzinie kultury, nauki, polityki.

Kod numerologiczny nie wyklucza nasilenia się kataklizmów na Ziemi oraz zmian astronomiczno- astrologicznych. Jednak naukowcy nie ida w tym kierunku, w kierunku kodu numerologicznego. Wielcy sumerologowie zaznaczają iż każdy wiekszy kataklizm w obliczeniach miał cyfre 9 . Przy roku 2012 nie ma żadnej 9 tylko 5- co oznacza przebudzenie się i większy rozwój duchowości na Świecie poprzez prawdopodobnie jakieś większe wydarzenie

Tak więc nie należy się martwić końcem świata, Ta data może być jednak ważny przełomem ludzkości. Ludzkość poprzez możliwe przykre wydarzenia tego roku może dojść do wniosku że trzeba inaczej kreować rzeczywistość.


Aby zrozumieć hipotezę przesłania Piramidy Cheopsa, należy zrozumieć, iż Piramida nie została zbudowana przez człowieka. Na tamten okres człowiek nie był wstanie z taką precyzyjnością wybudować piramidy w miejscach odzwierciedlających konstelację Oriona.
W piramidzie zainstalowano określony system energetyczny, który podłączony jest prawdopodobnie do źródeł istniejących poza ziemią- w konstelacji Oriona.
W taki właśnie sposób Piramida stała się kluczem do uaktywnienia energii i ratunkiem dla ludzi XXI wieku. Jedna z Polskich jasnowidzów uważa iż ta energia która ma być wysłana przez inne istoty, będzie wysłana do Piramidy . Problem stoi jednak w tym iż w Piramidzie nie ma już mumii faraona Cheopsa, który miał być przekaźnikiem, Dlatego należy włożyć go z powrotem przed 2012 rokiem.

{jcomments on}

Kategoria: /