Voodoo - Rzucanie uroków

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Voodoo (inne znane formy nazywane są również Vodun (Benin); i Vodoun (kreolski), Sevi Lwa) jest synkretyczną religią afroamerykańską wyznawaną przedewszytskim  na Haiti i na południu USA.

Rucanie uroków

Voodoo to potężne mistyczne praktyki, które może przynieść wspaniałe prezenty i nagrody dla każdego, kto wierzy, kto chce umieścić swoje przeznaczenie w rękach kochających duchów, które czekają na wezwanie serwisu.

Lalka Voodoo jest używany do reprezentowania ducha konkretnej osoby. Można rozwiązać lalkę jak mówisz do tej osoby z prośbą o zmianę nastawienia, wywarcie wpływu na osobę, do działania zgodnie ze swoimi życzeniami, swoich pragnień.

Raz w posiadaniu autentycznego Voodoo Doll, można zażądać lalkę wezwać potężnych sił zwanych Loa. Można wykonać prosty, ale skuteczny rytuał na pełnienie konkretnych sen, pilne pragnienie. Ten ponadczasowy ceremonia odbywa się przekonać duchy do wywierania wpływu w tym świecie

Voodoo: religia Afrykańska
Voodoo oznacza "Ducha Bożego". Jest to system wierzeń pochodzących z Afryki. Szacuje się, że Voodoo ma ponad pięćdziesiąt milionów wyznawców na całym świecie. Voodoo rozkwita w Brazylii, Trynidad, Jamajka, Kuba, Haiti, w Nowym Orleanie, w domach prywatnych w każdym kraju na świecie.

Wyznawcy Voodoo przyjąć istnienie jednego Boga. Poniżej tego wszechmogącego boga, duchy (Loa) rządzą sprawy tego świata, w sprawach rodzinnych, miłości, szczęścia, sprawiedliwości, dobrobytu, zemsty.

Dzisiaj, znaczny procent ludności Nowego Orleanu biorą udział w rytuałach voodoo. Praktyka Voodoo polega błogosławieństwo lalka Voodoo przez doświadczonego lekarza, który pozwala posiadaczem lalki do kontaktu z duchami bezpośrednio - wzywający spełnienie w miłości, finansów, kariery, spraw rodzinnych itp.

Wzywamy tych duchów z naszych serc, wzywając bogów, nakłaniając ich do odpowiedzi.

Dla każdego, kto szuka rozwiązania trudnego problemu, który próbuje naprawić konflikt, powrót kochanka, gromadzić bogactwa

Kategoria: /